Понеділок, 20.11.2017, 02:14 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Транспорт, дороги і все з тим повязане » Заборонні дорожні знаки в центрі:залишити, зняти чи замінити
Заборонні дорожні знаки в центрі:залишити, зняти чи замінити
Ваша думка про заборонні знаки в центрі:
AdminДата: П`ятниця, 01.03.2013, 11:04 | Сообщение # 1
Адміністратор
Отже, справа дорожніх знаків в центрі набирає обертів, тому шановні мешканці міста, району і навіть гості, прошу вкотре висловити свою думку стосовно заборонних дорожніх знаків на вулиці Шевченка і закумулювати їх у цій темі. В першу чергу це стосується знаку "В'їзд заборонено" із табличкою під ним, та знаки "Рух заборонено" біля кінотеатру та біля 3-ї школи. Чим жвавіше ви приймете участь у обговоренні, тим швидшими темпами буде рухатись дане питання. Дякую!
(перші 17 постів перенесено з інших тем)

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

AdminДата: П`ятниця, 01.03.2013, 11:04 | Сообщение # 2
Адміністратор
Сьогодні ввечері "бідніші" знову стояли під універмагом і "дбали про безпеку руху". Ті знаки на в'їздах на Шевченка давно пора познімати, або замінити на "Рух вантажних авто заборонено". На ті знаки ніхто не звертає уваги, тай вулиця Шевченка від того не стала менш завантаженою, тільки ДАЇшники мають лишній привід зупинити авто. А щоб перекривати рух по центру має бути альтернативний шлях для проїзду. Зараз виходить щоб по правилах доїхати від Заставля до Фабрики я маю намотати круги по об'їзній, бо біля базару в цю сторону теж стоїть знак. То це називається альтернативний шлях? А мульйон гривень Кучерявий закатав в асфальт на Шевченка для кого?

pavlikasiyДата: П`ятниця, 01.03.2013, 11:04 | Сообщение # 3
Користувач
Ні, маєте рацію - немає!

Хоч би на цей коньчений період, відкрили центр для проїзду...

pavlikasiyДата: П`ятниця, 01.03.2013, 11:04 | Сообщение # 4
Користувач
Ну така країна у нас панове! Замість того щоб забеспечити безпеку руху, на цьому хтось заробляє гроші... А безпеки - це аж ніяк не стосується.
Звикаймо-звикаймо. Хто знає, коли буде краще, якщо взагалі буде...
Я навіть обслуговуючим ТЗ не все пруся попри них, аби не дати привід затримати мене. Адже для них без різниці хто і чому їде. Вони - працюють...

AdminДата: П`ятниця, 01.03.2013, 11:04 | Сообщение # 5
Адміністратор
Проїзд по центру і так відкритий, інакше там не було б ям, просто для когось він стає трошки платний smile

Трошки терпіння, питання проїзду по центру обов'язково буде підняте на вищому рівні, ніж наш форум.

olegarhДата: П`ятниця, 01.03.2013, 11:05 | Сообщение # 6
Користувач
Та подивившись на знаки ясно одразу, що ценетр міста то пастка (капкан). Як хочете так і називайте.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

ВодійДата: П`ятниця, 01.03.2013, 11:05 | Сообщение # 7
Гість

В "розумних" містах, якщо стоять такі знаки, то з обмеженням по часу проїзду. Мене б влаштувало, якби через центр можна було б їхати лише в робочий час, наприклад з 7.00 до 18.00

AdminДата: П`ятниця, 01.03.2013, 11:05 | Сообщение # 8
Адміністратор
А мене б влаштувало, якби можна було їхати цілодобово. Тим паче приводу закривати центр нема ніякого. Чия це вибаганка і чим продиктована я виясню.

ВодійДата: П`ятниця, 01.03.2013, 11:05 | Сообщение # 9
Гість

Попробуйте в чекушки спитати "ЯКОГО" там стоять/висять ті знаки :)

дунаєвчанинДата: П`ятниця, 01.03.2013, 11:05 | Сообщение # 10
Користувач
"Попробуйте в чекушки спитати "ЯКОГО" там стоять/висять ті знаки :)"

ПАСЕТЬСЯ!!!!!!!!!!

pavlikasiyДата: П`ятниця, 01.03.2013, 11:05 | Сообщение # 11
Користувач
Quote (Admin)
Чия це вибаганка і чим продиктована я виясню.

Яким чином і коли?! (просто цікаво)

AdminДата: П`ятниця, 01.03.2013, 11:06 | Сообщение # 12
Адміністратор
Уся інформація буде на сайті.

pavlikasiyДата: П`ятниця, 01.03.2013, 11:06 | Сообщение # 13
Користувач
Моє звернення до тих хто має вплив, або ж мають відношення до тих хто має якийсь вплив.

Шановні, взиваю до вашого раціоналізму і порядності! Познімайте ті знаки в центрі і повикидайте їх далеко як мінімум до тих пір поки не поробите по всьому місту і по об'їзній нормальне дорожнє покриття, по якому можна буде рухатися без шкоди для себе, для автомобіля і для оточуючих!
хіба вам самим перед собою не хочеться щось зробити розумне зі своєї сторони і приємне для сторони протилежної? (для людей)

Нехай щастить вам у цьому, якщо ви це прочитали.

дунаєвчанинДата: П`ятниця, 01.03.2013, 11:06 | Сообщение # 14
Користувач
Моє звернення до тих хто має вплив, або ж мають відношення до тих хто має якийсь вплив.

Шановні, взиваю до вашого раціоналізму і порядності! Познімайте ті знаки в центрі і повикидайте їх далеко як мінімум до тих пір поки не поробите по всьому місту і по об'їзній нормальне дорожнє покриття, по якому можна буде рухатися без шкоди для себе, для автомобіля і для оточуючих!
хіба вам самим перед собою не хочеться щось зробити розумне зі своєї сторони і приємне для сторони протилежної? (для людей)

я за

СергійДата: П`ятниця, 01.03.2013, 11:06 | Сообщение # 15
Користувач
Quote (pavlikasiy)
Нехай щастить вам у цьому, якщо ви це прочитали.

Я двома руками за це....

Просто Сергій

DreamДата: П`ятниця, 01.03.2013, 11:06 | Сообщение # 16
Чарівна особа
Користувач
Ага,щоб і там весною дорогу ремонтували)))там і так практично ніхто не їздить,а її весною завжди перекатують)))

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

olegarhДата: П`ятниця, 01.03.2013, 11:06 | Сообщение # 17
Користувач
я не проти, але щоб туди їздили лише легкові автомобілі і не швидше 40 км на годину.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

pavlikasiyДата: П`ятниця, 01.03.2013, 11:07 | Сообщение # 18
Користувач
Quote (olegarh)
я не проти, але щоб туди їздили лише легкові автомобілі і не швидше 40 км на годину.

Резонне уточнення! ))

ВідвідувачДата: П`ятниця, 01.03.2013, 12:10 | Сообщение # 19
Гість

Я, за те щоб було обмеження в рухові, але тільки для грузових авто постійно, для легкових авто в визначені години, наприклад з 17:00 до 8:00 дозволено рух (беремо до уваги потік пішоходів) і з 14:00 дозволити рух біля базару в обі сторони. Обмежити швидкісний режим до 30 км/год (тому що всі будуть їхати 50 і буде нормально). І обов'язково за цим пильнувати, що не було що то ж син тих-то, чи він там-то працює, правила для усіх і крапка.
А то зараз, кому "можна" той їде і не боїться.
Але є нюанс, як відсікти транзитний потік, адже він в рази перевищує місцевий і становить загрозу для пішоходів.

AdminДата: П`ятниця, 01.03.2013, 12:23 | Сообщение # 20
Адміністратор
Обмеження вантажних - мови нема, це навіть не обговорюється. Обмеження в часі прошу пояснити окремо, яка шкода від того буде пішоходам? Швидкісний режим - підтримую. Транзитний потік роками звик їздити по об'їзній, усі навігатори показують ту дорогу як основну. Навпаки, місцеві машини розвантажать об'їзну дорогу, бо їх там стане менше.

Форум » Життя міста Дунаївці » Транспорт, дороги і все з тим повязане » Заборонні дорожні знаки в центрі:залишити, зняти чи замінити
Сторінка 1 з 212»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017