Вівторок, 17.10.2017, 08:53 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Події та урочисті заходи » Загальні події в місті. (Суботники, загальні збори, ярмарки, тощо...)
Загальні події в місті.
vadjasДата: Неділя, 10.04.2011, 19:11 | Сообщение # 1
Користувач
Скажіть шановні, наскільки примусово зараз обходяться "суботники". Чи може можна "забити" на ці нагибання?

007Дата: Неділя, 10.04.2011, 19:11 | Сообщение # 2
Гість

Quote (Admin)
В одній зі шкіл дітям сказали вийти на збір шприців (!!!) і бутилок.

Це, звичайно дуже погано. Але враховуємо те, що директора, нажаль, не питають хто має збирати. Просто виділяють територію. То який вихід?
Правда, перевіряючих є багато: адміністрація, районо, юстиція, санстанція, міськрада, сільрада....
А Токарчука (ЖЕК) перевірити слабо???

olegarhДата: Неділя, 10.04.2011, 19:11 | Сообщение # 3
Користувач
В центрі зайнятості понад 3 тисячі безробітних. Не дати раз допомогу - усі вийдуть на суботник.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

ВалерійДата: Неділя, 10.04.2011, 19:11 | Сообщение # 4
Користувач
Службовці кілька днів мели вулиці і збирали сміття а от щось з центру зайнятості я нікого не бачив, чи може хтось пояснити щось про це?

ВідвідувачДата: Неділя, 10.04.2011, 19:12 | Сообщение # 5
Гість

60% отримувачів допомоги по безробіттю за допомогою приїзджають на авто які працюючим купити не можливо. Робіть висновки.

AdminДата: Четвер, 02.06.2011, 21:18 | Сообщение # 6
Адміністратор
Нарешті в місті пройшов дощик. Дихати стало вільніше, а я навіть встигнув трошки промокнути...

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

ВідвідувачДата: П`ятниця, 03.06.2011, 09:58 | Сообщение # 7
Гість

Позавчора сталася трагедія у м-к районі Островського!!! Зарізали дівчину яка приїхала до своїх батьків з іншого міста! Хотіли закопати в парку, але вбивць помітили і вдало заарештували! Дівчину шкода! ЧОМУ ДОСІ НЕМАЄ ЦЬОЇ НОВИНИ НА САЙТІ???!!!

AdminДата: П`ятниця, 03.06.2011, 11:08 | Сообщение # 8
Адміністратор
Поки ця інформація ніде не фігурує. Відомості "від людей" дуже різняться. Якщо отримаю інформацію з офіційного джерела - буде новина.

layskasergДата: Четвер, 06.12.2012, 17:58 | Сообщение # 9
Користувач
В даній темі форуму, як я розумію обговорюються події та заходи які відбуватимуться чи відбулися в нашому місті і тому тут а не в спортивній частині форуму я вирішив написати.
Щойно мині попався в руки черговий випуск нашої районної газети і нажаль у ньому навіть згадки немає про спортивне св'ято, що проходитиме у нашому місті цих вихідних. З однієї сторони я розумію, що цього тижня у нас відбулося забагато подій: Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, день Української армії, наближення кінця світу та епідемії грипу тощо. Але невже неможна було згадати та запросити жителів міста відвідати цей турнір, а в ньому цьогоріч братиме участь рекордна кількість (26) команд і в більшості це не сільські команди нашого району, як у минулі роки, а збірні команди районів нашої області (Хмельницький, Кам'янець, Кам'янець Сільхоз, Ізяслав, Городок, Чемирівці, Деражня, Віньківці, Ярмолинці, Нова Ушиця). Згідно з планів на наступний рік проведення даного турніру планується на обласному рівні.
Щодо цього року то він відбуватиметься у спортивних залах трьох шкіл (1, 2 і 3) та у залі ДЮСШ 8 та 9 грудня. Початок у 10 годині. Бажаю командам нашого міста, а їх братиме участь мінімум 4, перемоги.

pavlikasiyДата: Четвер, 06.12.2012, 21:29 | Сообщение # 10
Користувач
А відомі заявлені команди нашого міста?!
І хто минулого року став переможцем цього турніру?!

Відредагував pavlikasiy - Четвер, 06.12.2012, 21:30

ВідвідувачДата: Четвер, 06.12.2012, 21:56 | Сообщение # 11
Гість

Офіційних назв усіх команд я незнаю, але серед них команда учнів ДЮСШ (гратимуть у 1-у залі 3-ї школи), минулорічний переможець "Освіта" (2-й зал 3-ї школи, там від освіти лише назва але цього року це неважливе), інші колективи я теж знаю але повторюсь як їх команди називаються незнаю.

pavlikasiyДата: П`ятниця, 07.12.2012, 01:01 | Сообщение # 12
Користувач
ЩО до команди "підприємців" - щось відомо?!

layskasergДата: П`ятниця, 07.12.2012, 10:39 | Сообщение # 13
Користувач
Точно не зкажу, в минулому році їх було дві, цьогоріч знаю що одній відмовили через низький рівень гри, а інша повинна бути незряж вони постійно займаються

ВідвідувачДата: Субота, 29.06.2013, 02:11 | Сообщение # 14
Гість

Чому немає інформації про проведення "Дня Молоді" та " Івана Купала" ? На усі заходи є, тому цікаво було б почитати.

ВідвідувачДата: Середа, 03.07.2013, 01:02 | Сообщение # 15
Гість

Погано Читаєте - інфо є, але ...

ВідвідувачДата: Неділя, 16.02.2014, 19:12 | Сообщение # 16
Гість

нещодавно в домі школяра проводився конкурс .Герега виступав спонсором. Не знаю чи Герега, але швидше всього його представники дітям на подарунки дали цукерки з лікером

ВідвідувачДата: Неділя, 16.02.2014, 22:10 | Сообщение # 17
Гість

Це наверно ще ті цукерки, що з тогорічного 8 Березня лишились

ВідвідувачДата: Вівторок, 06.05.2014, 20:28 | Сообщение # 18
Гість

яка програма на 9 травня? Чи взагалі буде щось проводитись?

ВалерійДата: Середа, 07.05.2014, 02:53 | Сообщение # 19
Користувач
а треба ?

AdminДата: Середа, 07.05.2014, 08:09 | Сообщение # 20
Адміністратор
о 10 годині мітинг-реквієм біля меморіалу загиблим воїнам, далі невеликий концерт для ветеранів у клубі.

Форум » Життя міста Дунаївці » Події та урочисті заходи » Загальні події в місті. (Суботники, загальні збори, ярмарки, тощо...)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017