П`ятниця, 28.07.2017, 11:53 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Розмови про політику » Рідна мова.... (Для українця рідна мова – це душа, а душею не гендлюють)
Рідна мова....
kost4Дата: Понеділок, 18.10.2010, 01:38 | Сообщение # 21
Користувач
Quote (ФАНТОМ)
А чому ми, УКРАЇНЦІ, не розмовляємо на своїй рідній землі своєю рідною мовою?!!

это дело сугубо личное, как хочу так ворочу, что за проблему подымаете?!
да на каком хотите на том говорите, хоть по-собачьи лайте, главное чтоб вас поняли
видите угрозу в рус.языке?, а я вижу угрозу в английских и немецких языках проблему Украины, этож надо, ребенка во втором классе на иглу английского садить, кому то это значит надо
и вообще есть такие дебильные слова на украинском, которые я никогда не признаю и меня от них просто тошнит(носки к примеру, кисточка для рисования и т д)

Мы всяравно умрем...

СергійДата: Понеділок, 18.10.2010, 07:12 | Сообщение # 22
Користувач
Російської як такої нікому не потрібно... Весь світ розмовляє англійською, німецькою, французькою... Навіщо вчити мову якої не потрібно і якою ніхто не розмовляє, крім росіян... І ще деяких буцім українців...
Є анекдот на таку тему:
Яка найскладніша мова у світі? Китайська чи Іврит?
- Українська!!!
- Чому?
- Половина українців і досі не можуть її вивчити...
Це не смішно, це треба плакати...

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Понеділок, 18.10.2010, 07:16

buslaДата: Понеділок, 18.10.2010, 07:35 | Сообщение # 23
Користувач
Quote (Сергій)
Російської як такої нікому не потрібно...

Звідки такі висновки ??? Літературу мабудь читав, Вуйко, в школі, чи в туалеті сигарети курив??? biggrin

Quote (Сергій)
Весь світ розмовляє англійською, німецькою, французькою...

А що таке світ, порівняно з Росією, а, Вуйко ??? biggrin

Quote (Сергій)
Навіщо вчити мову якої не потрібно і якою ніхто не розмовляє, крім росіян...

Махровий націоналізм, тебе прямо аж розпирає від всього, з чим пов"язана Росія - а зря. Це просто твоя недалекість та обмеженність висловлюється. Китайці, прибалти, скандінави вже років п"ять, мабудь, як вивчають і рахують за престиж знати мову Пушкіна, Толстого, Достоєвського... biggrin

Радянський, самий, що не є ...

buslaДата: Понеділок, 18.10.2010, 07:42 | Сообщение # 24
Користувач
Quote (Сергій)
Половина українців і досі не можуть її вивчити...

Тупі, чи лєнность ума. Думаючи, що в кого та побільше вкрасти (основна маса і не потрібно спорити!!!) - нема коли вчити, та й для чого, гроші вміє рахувати та й добре !!! biggrin

СергійДата: Понеділок, 18.10.2010, 19:47 | Сообщение # 25
Користувач
Quote (busla)
Махровий націоналізм, тебе прямо аж розпирає

Хіба це махровий націоналізм, якщо я люблю свою мову і БАТЬКІВЩИНУ... Куме .... Га чи не га... Хіба я націоналіст якщо я розмовляю українською... І якщо мені не подобається така держава як Росія, хіба я націоналіст.. Ні. Я просто людина яка любить свою мову Батьківщину і все що з нею зв'язане.. Люблю міщани бо там я народився і виріс, люблю кожну вуличку на міщанах, бо я там бігав босими ногами... Це націоналізм... Скажи куме.. Га..га... Не діставайте мене зі своїм націоналізмом бо Ви не праві. Якщо я в раші буду розмовляти на українські, а особливо в Москві то мене можливо і посадять. Правильно куме. І ще виб'ють з мене всі гроші і посадять як ярого націоналіста. В нас на роботі був зварник, сам народжений з під Пітера, прожив все життя в Росії і здуру женився в Дунаївцях, переділ держави і він громадянин України... Захотів на роботу в Москву і поїхав, І його питають звідки він так хохол вивчив російську, а він каже що він росіянин а вони ще й вибили, забрали всі гроші що мав, вислали, тобто депортація. І це міліція, протримали місяць в тюрмі. Після того він сказав мені що правильно говорять про москалів що вони бидло... Це слова простого росіянина... А не мої...

Просто Сергій

СергійДата: Вівторок, 19.10.2010, 08:11 | Сообщение # 26
Користувач
Закон про мови

Просто Сергій

buslaДата: Вівторок, 19.10.2010, 09:15 | Сообщение # 27
Користувач
Quote (Сергій)
Якщо я в раші буду розмовляти на українські, а особливо в Москві то мене можливо і посадять. Правильно куме. І ще виб'ють з мене всі гроші і посадять як ярого націоналіста.

Зараз в мене гостював Ванько з Франнківської області, допомогав робити балкон(літом), а тепер закінчив кухню. Їздили по базарах за стройматеріалами, спокійно спілкувались на рідній мові і шо, ніхто і нічого, тільки дивились нерозуміючими очима. Гроші на халяву можуть і в Дунаївцях забрати, якщо п"яненький та махаєш ними як вієром, а якщо нормально себе ведеш, без різниці на якій мові спілкуєшся - ніхто і нічого. Ти так тему любові ретельно розвиваєш, що вже починаю сумніватись в правдивій любові до нашої Неньки України!!! wink biggrin

buslaДата: Вівторок, 19.10.2010, 09:44 | Сообщение # 28
Користувач
Quote (Сергій)
любить свою Батьківщину

Во вчепився, може ще хтось любить та ревнує(пан Беньо, наприклад), а ти все одне й те саме. Є таке прислів"я на "любій" для тебе мові: " Я люблю тебя жизнь..., ну, а ти меня снова и снова...". Так на чому зупинились, а ну да - жінку треба любити, а не розпилятись наліво чи направо !!! biggrin

MVDДата: Вівторок, 19.10.2010, 12:03 | Сообщение # 29
Користувач
Як парость виноградної лози,
Плекайте мову. Пильно і ненастанно
Політь бур'ян. Чистіша від сльози
Вона хай буде. Вірно і слухняно
Нехай вона щоразу служить вам,
Хоч і живе своїм живим життям.
Прислухайтесь, як океан співає —
Народ говорить. І любов, і гнів
У тому гомоні морськім. Немає
Мудріших, ніж народ, учителів;
У нього кожне слово — це перлина,
Це праця, це натхнення, це людина.
Не бійтесь заглядати у словник:
Це пишний яр, а не сумне провалля;
Збирайте, як розумний садівник,
Достиглий овоч у Грінченка й Даля,
Не майте гніву до моїх порад
І не лінуйтесь доглядать свій сад

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

СергійДата: Вівторок, 19.10.2010, 14:43 | Сообщение # 30
Користувач
Quote (MVD)
Во вчепився, може ще хтось любить

Та не вчепився я куме за ту мову. Хай хто хоче так і розмовляє, але і поважає моє...

Просто Сергій

СергійДата: Вівторок, 19.10.2010, 14:44 | Сообщение # 31
Користувач
Quote (busla)
спокійно спілкувались на рідній мові

Ти чомусь не забув рідну мову, хоче і живеш в Росії, а в Україні і учити не хочуть, чому? Сам не знаю...

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Вівторок, 19.10.2010, 14:44

buslaДата: Вівторок, 19.10.2010, 14:52 | Сообщение # 32
Користувач
Quote (Сергій)
Україні і учити не хочуть, чому? Сам не знаю...

Я також не знаю, що робиться з нащадками скіфів. Вседозволенність, мабудь, куда цікавіше посидіти в барі та й заморочитись об когось навіть за три копійки... biggrin

СергійДата: Вівторок, 19.10.2010, 20:48 | Сообщение # 33
Користувач
Quote (Сергій)
а в Україні і учити не хочуть, чому?
Quote (busla)
Я також не знаю, що робиться з нащадками скіфів

Ні то все просто це ди....зм... І більше нічого...

Просто Сергій

СергійДата: Вівторок, 19.10.2010, 20:59 | Сообщение # 34
Користувач
Ми не французи. Ми – раби

Просто Сергій

СергійДата: Четвер, 21.10.2010, 07:30 | Сообщение # 35
Користувач
Чому окупанти України боялися мови її народу?

Просто Сергій

buslaДата: Четвер, 21.10.2010, 11:56 | Сообщение # 36
Користувач
Рідну мову потрібно любити і знати - ніхто ж не спорить. Я як десь чую мову, аж підйом душі виникає, зразу думки - звідки козаки чи козачки !!! В більшості випадків відгадую. biggrin wink

buslaДата: Четвер, 21.10.2010, 14:26 | Сообщение # 37
Користувач
Вуйко, шо за діла творяться ???, хотів подивитись в неті УТ, почути рідну мову, а мені пишуть - тільки для користувачів з України (ваш IP не зареєстрований на території України)!!! Українці і так бачать по ТВ !!! І як бути... маразм повний !!! angry

СергійДата: Четвер, 21.10.2010, 19:31 | Сообщение # 38
Користувач
Quote (busla)
... маразм повний !

Повний маразм, і хто це придумав здогадайся з трьох разів...

Просто Сергій

MVDДата: Четвер, 21.10.2010, 20:12 | Сообщение # 39
Користувач
Quote (busla)
куда цікавіше посидіти в барі та й заморочитись об когось навіть за три копійки... biggrin

Пане Іване, на превеликий жаль це так...
Нині розмови (навіть серед мого покоління) про те скільки випито горілки і кому як погано було після того.
Наші діти не люблять читати, їм не цікаві музеї, вони якщо і ходять до кінотеатрів, то на фільми по типу "Самый лучший фильм".
Вони не хочуть думати, вони не хочуть вчитися...
А що буде далі?

MVDДата: Четвер, 21.10.2010, 20:18 | Сообщение # 40
Користувач
Quote (kost4)
этож надо, ребенка во втором классе на иглу английского садить, кому то это значит надо

Ну не скажи. Я вивчала англійську з 2-го класу. Нині знаю цю мову досконало. Трохи петраю по-польськи, по-німецьки, намагаюся курликати по-турецьки (але така фігня виходить biggrin ). Знати декілька мов - це не сором; а ще якщо ти знаєш ці мови досконало, то взагалі B).
От не знати хоча б тої, на якій розмовляєш у повсякденному житті - оце сором.
Відомий вислів говорить: скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина.
І це так.
Quote (kost4)
(носки к примеру, кисточка для рисования и т д)

Шкарпетки та пензлик це ще півбіди, тим паче, що ці слова вживаються в українській мові споконвіку. Набагато гірше та комічніше звучить новий варіант вимови парасольки, гелікоптера, лікарні, стрЄкози.
Але скільки людей, стільки думок стосовно цього. Про смаки та вподобання не сперечаються.

Форум » Спілкування на вільні теми » Розмови про політику » Рідна мова.... (Для українця рідна мова – це душа, а душею не гендлюють)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017