Неділя, 19.11.2017, 19:47 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про наші захоплення » соціальна мережа ВКонтакті
соціальна мережа ВКонтакті
AdminДата: Четвер, 15.04.2010, 19:53 | Сообщение # 1
Адміністратор
Повідомлень: 919
Offline
Практично всі молоді люди Дунаєвець шкільного віку, що мають доступ до мережі інтернет, левову частку часу просиджують на сайті "ВКонтакті". Можливо скоро кількість "цікавого" контенту там врази поменшає, адже правоохоронні органи не на жарт взялись закручувати гайки цьому ресурсу...
Пропоную обговорити цю тему.


Робіть людям добре, погане їм само зробиться
 
MVDДата: Субота, 15.05.2010, 16:35 | Сообщение # 2
Користувач
Повідомлень: 734
Offline
Пане Admin, якби ж тільки
Quote (Admin)
молоді люди Дунаєвець шкільного віку, що мають доступ до мережі інтернет
...
Навіть я грішна цим.
Щоправда, я не підсіла на ВКонтакт конкретно. І звуся я там геть не МВД. І всі мої дані вказані геть невірно.
А якщо запитаєте мене навіщо я там зареєструвалася, я вам і не дам відповіді... Не знаю...
З Фейсбука видалилася, хвала богові, ВКонтакті я дуже рідкий гість. А от Однокласниками грішу.


Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!
 
СергійДата: Субота, 15.05.2010, 19:21 | Сообщение # 3
Користувач
Повідомлень: 1551
Offline
Та ми всі зареєстровані по різних мережах, а толку як не мене немає. Хоча я знайшов дівчину з якою зустрічався, ще коли навчався в технікумі 1978-1982, одного однокурсника, та ще пару знайомих, яких мабуть би і ніколи не знайшов в реальному житті. Я все це про Однокласники. ВКонтакті нічого, бо там одна молодь. Чесно казати зараз тільки захожу і переглядаю що робиться, та й ще привітаю з святами, от і все. Но взагалі то це нормально.


Просто Сергій
 
vadjasДата: Субота, 22.05.2010, 18:07 | Сообщение # 4
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Все це тимчасово... перегорять та й підуть далі. Сам як зареєструвався на mail.ru/Мой мір, знайшов всіх кого пам'ятав, сидів постійно... набридло. Зараз деколи подивишся і геть. wink
 
vadjasДата: Субота, 22.05.2010, 18:20 | Сообщение # 5
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
До речі:
Сайт ВКонтакте.ру объявлен порнографическим ресурсом

Ограничение доступа к ВКонтакте.ру как к ресурсу, содержащему порнографические материалы, вызвано беспокойством о пользователях Dr.Web. В первую очередь - о детях.
Производитель антивирусного программного обеспечения компания "Доктор Веб" ограничила доступ к сайту ВКонтакте.ру, признав его порнографическим. Об этом говорится в официальном заявлении компании. Другие участники рынка считают, что это неосмотрительный шаг.
Сайт Вконтакте.ру, заблокированный родительским контролем по категории "Порнография", будет недоступен даже в том случае, если доступ к нему разрешен в разделе "Социальные сети". Как говорится в сообщении "Доктор Веб", ограничения доступа, к Вконтакте.ру как к ресурсу, содержащему порнографические материалы, вызван беспокойством о пользователях Dr.Web. В первую очередь - о детях.

Несмотря на широкую популярность ресурса, администрация ВКонтакте.ру не несет ответственности за материалы, размещенные пользователями, говорится в заявлении разработчиков сайта.

Как отмечает руководитель лаборатории контентной фильтрации "Лаборатории Касперского" Андрей Никишин, в "Википедии" случаются и неприличные статьи с соответствующими иллюстрациями, но никому не приходит на ум блокировать из-за этого всю энциклопедию полностью.

Відредагував vadjas - Субота, 22.05.2010, 18:23
 
vadjasДата: Середа, 02.06.2010, 01:21 | Сообщение # 6
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Просто фігею - приходить мала з двору, гуляла з подругами і згоняє мене з компа бо їй треба в "Контакт". Пів дня вона провела з ними, ще й по мережі треба ляси точити!!! Але і це ще не все - поки печатає, труба біля вуха, ще й трещить з тими кому пише! Це вже повний абсурд, чи я чогось не розумію?
Вважаю, що ця проблема у багатьох в Дунаївцях, так?
Що скажете?
 
MVDДата: Середа, 02.06.2010, 08:38 | Сообщение # 7
Користувач
Повідомлень: 734
Offline
Quote (vadjas)
Вважаю, що ця проблема у багатьох в Дунаївцях, так?

Ця проблема виникла у всьому світі.
Раніше ми до ночи, колі булі малі, по вулиці гасали. А нині сидимо перед моніторами.
sad


Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!
 
СергійДата: Середа, 02.06.2010, 10:56 | Сообщение # 8
Користувач
Повідомлень: 1551
Offline
А я молодості на канікулах в ночі лазив по чужих садка, вишні, черешні, аргус, полунички, вибирай огірки, помідори, в розумних кількостях - що б поїсти. Не тому що був голодний, ні просто так. А до огірків брали з собою буханець хліба, смалець, сіль, супер... Є що згадати.


Просто Сергій


Відредагував Сергій - Середа, 02.06.2010, 14:25
 
AdminДата: Середа, 02.06.2010, 11:49 | Сообщение # 9
Адміністратор
Повідомлень: 919
Offline
То Ви трохи босяк, пане... а з виду і не скажеш... smile

Робіть людям добре, погане їм само зробиться
 
СергійДата: Середа, 02.06.2010, 14:22 | Сообщение # 10
Користувач
Повідомлень: 1551
Offline
Quote (Admin)
То Ви трохи босяк, пане... а з виду і не скажеш..

То було колись, дуже давно, тай років мені було 7- 14 в такому проміжку. Після 16 порозумнішав, поступив в технікум, вже пішли дівчата.... ой як було весело... biggrinПросто Сергій
 
MVDДата: Середа, 02.06.2010, 15:15 | Сообщение # 11
Користувач
Повідомлень: 734
Offline
Quote (Сергій)
вже пішли дівчата.... ой як було весело...

То Ви ще й бабій? surprised biggrin


Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!
 
vadjasДата: Середа, 02.06.2010, 18:12 | Сообщение # 12
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Quote (Сергій)
в ночі лазив по чужих садка, вишні, черешні,...
Підтримую, таж сама програма виховання була wink . Знали що, коли, и в кого зріє, і обносили заради "так треба". Але в хати і дачі ніколи не вламувалися, до криміналу не доводили. smile Чуть не до світанку ганяли по вулицях, тусвалися на "століках", короче активне, здорове життя.
А з цими компьютерами... вже зовсім не то.
Та я ніяк не можу зрозуміти - як можна сидіти ВКонтакті та й по телефону (з цією сусідкою, з якою тількищо розійшлися) одночасно???! Бред. Це -зло!
 
СергійДата: Середа, 02.06.2010, 19:04 | Сообщение # 13
Користувач
Повідомлень: 1551
Offline
Quote (vadjas)
То Ви ще й бабій?

Бувало....
Quote (vadjas)
Але в хати і дачі ніколи не вламувалися,

Борони Боже, про таке і не думали, в думках такго не було. Та й такого і не писав...
Quote (vadjas)
А з цими компьютерами... вже зовсім не то.

А на велосипедах ганяли, по лісах, по селах, по дорослішали на мопедах, дальше на мотоциклах. Сила. Супер. Всі навколишні села біля Дунаєвець були наші.Просто Сергій
 
MVDДата: Четвер, 03.06.2010, 10:19 | Сообщение # 14
Користувач
Повідомлень: 734
Offline
Quote (vadjas)
як можна сидіти ВКонтакті та й по телефону (з цією сусідкою, з якою тількищо розійшлися) одночасно???! Бред.

Бред! Ще й який!


Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!
 
vadjasДата: Субота, 12.06.2010, 20:43 | Сообщение # 15
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
Пользователи «ВКонтакте» ищут спасения у президента России

«Обращение пользователей «ВКонтакте» к президенту Медведеву» было опубликовано во внутреннем издании социальной сети «ВКонтакте» — журнале «ВКурсе».
Пользователь Мария Евневич направила в редакцию «ВКурсе» письмо, в котором объединила высказывания читателей издания и предложила обратиться к президенту России и депутатам Государственной Думы.
На такую реакцию пользователей социальной сети натолкнуло официальное обращение президента компании «Амедиа» Александра Акопова. В нем говорится о мерах, которые ряд компаний-правообладателей собираются предпринять будущей осенью.
Пользователи «ВКонтакте» расценили письмо президента «Амедиа» как угрозу и обратились к президенту страны с просьбой пересмотреть устаревшие законы. «Медиамагнаты готовят судебные иски сначала к социальным сетям, а потом и к простым пользователям. И закон на их стороне. Но этот закон устарел, как неизбежно устаревали многие законы в мировой истории, не поспевавшие за развитием цивилизации. И если закон отстал от жизни — нужен новый», — говорится в письме пользователей.
«Мы просим Вас разработать и принять новые законы, которые не будут тормозить технический и информационный прогресс. Весь мир признал, что бороться с распространением информации в Интернете неразумно. Нужно или запретить Интернет в том виде, в котором он существует, или согласиться с тем, что он такой, какой есть. Мы не поддерживаем настоящих пиратов, зарабатывающих на продаже нелицензионных продуктов. Но в то же время мы хотим свободно и бескорыстно обмениваться музыкой и видео. Делать это на удобных платформах социальных сетей, а не подпольно. Выложить в социальную сеть файл — все равно, что дать почитать книгу друзьям. Только в сети друзей тысячи. И это нельзя запретить. Так пусть наша страна станет первой, которая отразит это в своих законах», — призывает автор.
Также в письме содержится призыв подписываться под обращением ко всем пользователям «ВКонтакте». «Если под обращением подпишутся не тридцать, а хотя бы один миллион пользователей — игнорировать его будет уже невозможно». К настоящему времени под обращением «подписались» более 14,5 тысяч пользователей. Привлечет ли это письмо внимание высшего руководства страны — покажет время.
 
СергійДата: Субота, 12.06.2010, 21:06 | Сообщение # 16
Користувач
Повідомлень: 1551
Offline
Хіба коли не будь царі, а тепер президенти допомагали простим людям. Ні, їм по барабану що вам що не будь треба. Чим живуть нормальні люди, бо вони не нормальні. Вони живуть самі для себе і своїх близьких і все. Іми їм потрібні що би ми прийшли і проголосували за них. І все. Кінець. Тоді вони починають нормально жити, і ніби нам співчувають. Бо як їм там важко.... Немає більше сил так терпіти, нам..., чи їм....


Просто Сергій


Відредагував Сергій - Субота, 12.06.2010, 21:06
 
buslaДата: П`ятниця, 09.07.2010, 00:12 | Сообщение # 17
Користувач
Повідомлень: 326
Offline
Quote (vadjas)
Ограничение доступа к ВКонтакте.ру как к ресурсу, содержащему порнографические материалы, вызвано беспокойством о пользователях Dr.Web. В первую очередь - о детях.

Це все PR для того контакту по схемі : дітям до 16 - заборонено. Просто контакт хоче обійти однокласників по кількості відвідувачів -конкуренція, шановні. Да в тому ж мейлі.ру порнографії в повний ріст і постійно. А стосовно президентів, що вони можуть зробити, якщо сайти зареєстровані за бугром - абсолютно нічого. Медвєдєв заборонив покер навіть в інтернеті, але по ТВ все рівно йде і з Лас-Вегасу та й з Києва сам дивився чемпіонат, правда транслюють в ночі. Про телефони - дурна звичка, а якщо вони "сірі", то слідкуйте за здоров"ям своїх чад, бо рак (облучення), чи глухота, не дай Бог, ще статися може. wacko wink


Радянський, самий, що не є ...

Відредагував busla - П`ятниця, 09.07.2010, 00:21
 
ВідвідувачДата: П`ятниця, 09.07.2010, 15:01 | Сообщение # 18
Гість

а хто вам заважає стати царем чи президентом?ВИСТАВТЕ ПЛАНКУ ТАЙ ПНІТЬСЯ ДО НЕЇ...а тоді побачимо,як за народ дбатимете
 
buslaДата: Субота, 10.07.2010, 16:47 | Сообщение # 19
Користувач
Повідомлень: 326
Offline
Quote (Відвідувач)
а хто вам заважає стати царем чи президентом?ВИСТАВТЕ ПЛАНКУ ТАЙ ПНІТЬСЯ ДО НЕЇ...

Абсолютно не страдаю такими амбіціями та й бажання нема !!! biggrin

Quote (Відвідувач)
а тоді побачимо,як за народ дбатимете

То ви Спостерігач чи Відвідувач, шановний !!! wink biggrin


Радянський, самий, що не є ...

Відредагував busla - Субота, 10.07.2010, 16:49
 
vadjasДата: П`ятниця, 27.01.2012, 23:04 | Сообщение # 20
Користувач
Повідомлень: 1260
Offline
"ВКонтакте" остаточно змінює адресуСоціальна мережа тепер буде знаходитися на короткою адресою vk.com.


Соціальна мережа "Вконтакте" остаточно переїде на міжнародний домен vk.com, повідомляється в офіційному мікроблозі сервісу. Як повідомили у прес-службі соціальної мережі, у разі спроби зайти на сайт vkontakte.ru користувачів будуть перенаправляти на vk.com. Точні терміни переходу на коротку адресу невідомі, проте в мікроблозі сервісу з'явився скріншот оповіщення, яке з'явиться на сторінках користувачів. Як відомо, "ВКонтакте" придбала домен vk.com в серпні 2008 року. У червні 2011 року творець сервісу Павло Дуров писав, що сервіс переїде на новий домен протягом місяця, однак згодом цей запис було вилучено. Тоді він пояснював, що vk.com "удвічі коротше, краще, зручніше для набору з мобільних пристроїв, легше для іноземних користувачів, простіше для розробки". Ще однією перевагою vk.com перед традиційним доменом була відсутність на сторінках реклами, яку показували відвідувачам vkontakte.ru. Чи з'явиться реклама після злиття сайтів, невідомо. У жовтні 2011 року соціальна мережа зв'язала між собою "довгу" й "коротку" адреси. Відтоді посилання на внутрішні сторінки автоматично змінюються залежно від того, чи сидить користувач на vkontakte.ru або vk.com. 23 січня 2012 року міжнародний домен отримав новий логотип. Примітно, що Павло Дуров під час виступу на конференції Digital Life Design (DLD) 24 січня 2012 року в основному називав своє дітище VK, лише кілька разів згадавши його "традиційну" назву.
 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про наші захоплення » соціальна мережа ВКонтакті
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017