Понеділок, 23.10.2017, 21:59 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dilodun@gmail.com ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Про рекламу, акції та знижки » Відмова людей від безкоштовної реклами
Відмова людей від безкоштовної реклами
AdminДата: Субота, 19.09.2009, 21:20 | Сообщение # 1
Адміністратор
Пропонував багатьом людям в місті безкоштовну рекламу на сайті, вони відмовлялись, зачасту внятно не пояснюючи причин. Як Ви думаєте, що керує такими людьми?

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

MVDДата: Неділя, 20.09.2009, 17:09 | Сообщение # 2
Користувач
Може це страх бути впізнаними?

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

AdminДата: Неділя, 20.09.2009, 19:26 | Сообщение # 3
Адміністратор
Але ж в них нема страху організовувати бізнес, тримати торгову точку. Ні, це щось інше... Може необізнаність? Нерозуміння для чого це потрібно і що це дає?

itsmeДата: Четвер, 24.09.2009, 22:07 | Сообщение # 4
Новачок
Це просто село. Як кажуть "деревня моря не видала"

AdminДата: Четвер, 24.09.2009, 23:20 | Сообщение # 5
Адміністратор
Та ніби і "видала море"... Два потужних інетпровайдери, прийнятна вартість послуг (30 грн. за безліміт в місяць у ФНБ...), та ковбаса на один день дорожче коштує... Практично через одну хату з середнім достатком і дитиною шкільного віку є комп... А якогось розуміння ситуації і майбутнього в людей нема...

AdminДата: Четвер, 05.11.2009, 14:45 | Сообщение # 6
Адміністратор
Вразило. Попросив сьогодні одного поважного пана пояснити мотиви своєї відмови від внесення в каталог на сайті. Відповідь: "Я цілком задоволений життям, моя контора дуже важна і єдина в місті, маю купу роботи, я дуже популярний чєл і реклама мене взагалі не цікавить". Щиро за Вас радий. Вибачайте, що запропонував.

buslaДата: Четвер, 17.12.2009, 10:20 | Сообщение # 7
Користувач
Це просто менталітет громадян. Тіпа в мене все добре та й нічого не треба. Так завжди було і на жаль нічого з цим не поробиш. wink

Радянський, самий, що не є ...

AdminДата: П`ятниця, 18.12.2009, 00:54 | Сообщение # 8
Адміністратор
Благо громадян з таким менталітетом з кожним днем меншає... smile

dalexkmДата: Середа, 30.12.2009, 14:25 | Сообщение # 9
Новачок
Доброго дня. Дуже гарний у Вас сайт. Є багато корисної інформації. Благо, громадян з таким менталітетом з кожним днем меншає...

З наступаючим Новим роком та Різдвос Христовим хочу поздоровити усіх відвідувачей Вашого сайту і Адміністрацію. Всіх благ і успіхів у Всіх починаннях.

З привітом із м. Хмельницький від dalexkm .

Відредагував dalexkm - Середа, 30.12.2009, 14:25

AdminДата: Середа, 30.12.2009, 15:45 | Сообщение # 10
Адміністратор
Дякую, пане dalexkm, і Вам всього найкращого в Новому році!

AdminДата: Середа, 30.12.2009, 15:54 | Сообщение # 11
Адміністратор
Сьогодні почув ще одне типово сільське твердження від панянки "бальзаківського віку", власниці трьох магазинчиків у місті: "Мені реклама не потрібна, в мене і так все Слава Богу, рекламуються ті, в кого справи не йдуть..." Тоді питання: навіщо, наприклад, реклама "Київстару"?, адже в них і так все супер...
Дуже сподобався мені недавно почутий вислів: "Людина виходить з села, а село з людини ніколи..." Цей вислів чітко характеризує багатьох Дунаєвецьких "бізнесменів", котрі думають якщо зараз все добре - то так буде завжди... Так буде не завжди, шановні, і соломку стелити треба вже зараз, щоб потім не так боляче було падати.

vovensДата: Четвер, 07.01.2010, 16:21 | Сообщение # 12
Видалені

також маю таке собі відношення до рекламної справи.
то спостерігаю картину, що успішні бізнесмени, в котрих не просто "все нормально", але вони розвиваються навіть в сьогоднішніх складних умовах, то вони розуміють що їх реклама ніяк не завадить. навіть маленьке згадування про їх справу, ніколи і ніде зайвим не буває.
сьогодення вимагає руху і якщо його немає, то майбутнє стає сумнівним.

kost4Дата: П`ятниця, 19.02.2010, 21:54 | Сообщение # 13
Користувач
а нафиг за ними бегать непонимаю,пусть их съедают конкуренты

Мы всяравно умрем...

AdminДата: Субота, 20.02.2010, 00:00 | Сообщение # 14
Адміністратор
Цілком слушна думка, проте ніхто ні за ким не бігає... Людині робилась пропозиція типу "А чи не хотіли б Ви..." а далі людина вирішувала для себе цікаво їй це чи ні...

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Про рекламу, акції та знижки » Відмова людей від безкоштовної реклами
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017