Четвер, 19.09.2019, 12:30 ··· Адміністрація сайту: ··· +380677569831 ··· dun@at.ua ···Facebook ··· Instagram ··· Twitter ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Форум » Правила форуму
Правила форуму

Щиро дякуємо, що завітали на наш форум.

Дані Правила діють у всіх розділах форуму. В окремих розділах можлива наявність власних правил, при цьому дані Правила залишаються обов'язковими.

Правила вводяться для створення комфортної і конструктивної атмосфери спілкування. Якщо Вас не влаштовують встановлені Правила - будь-ласка, утримайтеся від участі в форумі.

I. Загальні положення та реєстрація.

 1. Форум є постмодеруємим, тобто повідомлення додаються одразу, а їх модерація відбувається пізніше.
 2. За порядком на форумі слідкують Модератори та Адміністратор.
 3. Усі повідомлення на Форумі відображають думку виключно їх авторів.
 4. Реєструючись на форумі, а також залишаючи повідомлення в якості "Гостя" - користувач погоджується виконувати дані Правила.
 5. Для реєстрації на форумі користувач повинен надати адресу діючої електронної пошти. Ми гарантуємо конфіденційність вказаної інформації.
 6. Вибір імені користувача (nickname) є вашим винятковим правом. Адміністрація залишає за собою право вжити заходи щодо припинення використання nickname, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні і етичні норми або є образливим для інших користувачів форуму. Заборонена реєстрація nickname, подібних до тих, які вже існують, до такої міри, що це може ввести в оману інших користувачів форуму.
 7. Заборонена неодноразова реєстрація одним користувачем, незалежно від цілей, з якими така реєстрація проводиться. Дане порушення є украй серйозним і веде до блокування всіх облікових записів.
 8. Старайтесь використовувати оригінальний Аватар. Заборонено використовувати Аватар, що містить неетичні вирази та зображення, заклик до насильства, будь-які контактні данні, явну або приховану рекламу.
 9. Ваш підпис на форумі не може бути довшим за 2 рядки. До нього пред'являються ті ж вимоги, що і до повідомлень на форумі.
 10. Якщо користувач не проявляє активності на форумі протягом тривалого часу - його обліковий запис може бути видалено.

II. Поведінка на форумі.

 1. Основна мова форуму - Українська.
 2. Спілкування на форумі будується на принципах загальноприйнятої моралі і мережевого етикету.
 3. Усі повідомлення мають бути написані кирилицею.
 4. Суворо заборонене використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів незалежно від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані. Зокрема при підміні букв символами.
 5. Категорично забороняється будь-яка реклама, зокрема реклама інтернет-проектів (якщо це не узгоджено з адміністрацією).

III. Публікація повідомлень.

 1. Назва теми має бути інформативною, максимально коротко та чітко відображати зміст.
 2. Перед створенням нової теми переконаєтеся, що ви створюєте її у форумі відповідної тематики, а також постарайтеся переконатися в тому, що дане питання не обговорювалося раніше.
 3. Заборонено створення однакових тем в різних розділах і розміщення однакових за змістом повідомлень в різних темах.
 4. Намагайтеся дотримуватись теми та робити мінімум граматичних помилок в повідомленнях.
 5. Заборонено зловживанням цитуванням. Не завжди є потреба цитувати повністю повідомлення опонента - часто достатньо виділити головні моменти.

IV. Стосунки між користувачами і адміністрацією.

 1. В своїх діях адміністрація форуму керується здоровим глуздом і внутрішніми правилами управління форумом.
 2. Обговорення дій адміністрації (адміністраторів і модераторів форуму) категорично забороняється в будь-яких форумах і темах, за винятком спеціалізованого форуму, призначеного для обговорення всіх аспектів роботи порталу і всього форуму.

Адміністрація залишає за собою право змінювати правила з подальшим повідомленням про це користувачів форуму. Всі зміни і новації на форумі проводяться з урахуванням думок і інтересів користувачів.

Ділові Дунаївці © 2009-2019