П`ятниця, 26.05.2017, 04:40 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dun@at.ua ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Меню сайту
Меню розділу
Надзвичайні події
Невдоволення та протести
Новини Держадміністрації
Новини Районної ради
Новини Міської ради
Новини Сільських рад
Новини Держслужби з НС
Новини МВС, Прокуратури
Новини Соціальних служб
Новини Комунальних служб
Новини Податкової
Новини Пенсійного
Новини Гром. ради при РДА
Правова допомога
ГО "Контроль громади"
Конкретні справи О. Гереги
Свята та урочисті заходи
Вибори та політика
Економіка та розвиток
Міжнародна співпраця
Медицина та здоров'я
Освіта, Культура, Релігія
Про наших людей
Єврореволюція
АТО
Спорт
Сільгосптехніка
Відеоновини ФНБ
погода
курс валют
Курс долара Курс євро
Статистика
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук по сайту
 
Головна » 2017 » Квітень » 28 » Дунаєвецькі волейболісти кращі у області
П`ятниця, 28.04.2017, 00:18
Дунаєвецькі волейболісти кращі у області

   11-14 квітня  2017 року відбулись фінальні змагання  з волейболу серед юнаків Спартакіади школярів Хмельницької області 2017 року. Змагання проводились у двох вікових категоріях 2000 р.н. і молодші та 2003 р.н. і молодші. Під керівництвом учителя фізичної культури  Дунаєвевецької  ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Сандуляка Романа Васильовича І місце у віковій категорії  2003 р.н. і молодші посіла команда Дунаєвецької міської ОТГ: 
1.    Притуляк Ростислав Олександрович                    
2.    Саврацький Вячеслав Володимирович                 
3.     Вишемірський Антон Ігорович
4.    Риндик Володимир Павлович
5.    Грідін Богдан Сергійович
6.    Рейтаровський Олександр Юрійович
7.    Галагудза Ілля Валерійович
8.    Олійник Віталій Валентинович
9.    Гончаров Володимир Анатолійович
10.    Крук Віталій Іванович
11.    Майструк Ярослав Анатолійович
12.    Негерчук Назар Сергійович                                                                            

   Команда юнаків 2000 року народження і молодше стали срібними призерами, посівши ІІ місце:
 
1. Петрущенко  Максим  Едуардович    
2. Блонський Віталій Олегович    
3. Шендриков Максим Євгенович             
4. Машталяр Матвій Богданович    
5. Підгородецький Олег Олегович
6. Притуляк Ростислав Олександрович                
7. Вишемірський Антон Ігорович
8. Саврацький Вячеслав Володимирович                 
9. Кушнір Дмитро Сергійович    
10. Гончаров Володимир Анатолійович  
11. Крук Віталій Іванович
12. Риндик Володимир Павлович

Категорія: Спорт | Переглядів: 144 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вибачте, додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі сайту.
Будь-ласка, зареєструйтесь, або увійдіть на сайт.
РЕЄСТРАЦІЯ / ВХІД
Ділові Дунаївці © 2009-2017