Неділя, 11.12.2016, 08:02 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 3 з 6«123456»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Наші Інтернет-провайдери » Інтернет провайдер KingNet
Інтернет провайдер KingNet
ВідвідувачДата: Середа, 20.06.2012, 10:14 | Сообщение # 41
Гість

"Я уже месяц как не работаю на FNB Net, так что это - у них...." - так всеж такі я був правий, тебе купили як (видалено)!!! smile

Відредагував Admin - Середа, 20.06.2012, 10:40

Ser_GabrielДата: Середа, 20.06.2012, 12:08 | Сообщение # 42
Модератор
читаются нотки обиды:)

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

Відредагував Ser_Gabriel - Середа, 20.06.2012, 12:15

AdminДата: Середа, 20.06.2012, 13:01 | Сообщение # 43
Адміністратор
Quote (Відвідувач)
ну вот и наш новый провайдер начинает битву с местными
http://local.com.ua/forum/topic/37299-нечестная-конкуренция/

Досить цікава тема і розвиток подій smile Думали на Крейзиків, а виходить що пан Слівінський вийшов з сокирою на стежку війни?

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

ВідвідувачДата: Середа, 20.06.2012, 14:41 | Сообщение # 44
Гість

[quote=Відвідувач]тебе купили як (видалено)!!! [/quote]
А чому все видано і видавлено, а коли можна буде нормально висловити свою думку....

AdminДата: Середа, 20.06.2012, 14:53 | Сообщение # 45
Адміністратор
Згідно правил форуму "Суворо заборонене використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів незалежно від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані. Зокрема при підміні букв символами."
Чи Ви вважаєте Вам тут закривають рота? smile

VoVДата: Середа, 20.06.2012, 16:23 | Сообщение # 46
Користувач
Quote (Ser_Gabriel)
Досить цікава тема і розвиток подій smile Думали на Крейзиків, а виходить що пан Слівінський вийшов з сокирою на стежку війни?

Оце у нас Адмін. Точно це пан Слівінський порубав оптику? Перечитав всю полеміку - ніде не знайшов доказів.
Іншим Ви зірочками замінюєте - замінюйте і собі.

Никогда не кидайтесь грязью в других, вы можете промахнуться, а руки у вас останутся в грязи

am369380Дата: Середа, 20.06.2012, 17:47 | Сообщение # 47
Новачок
wacko

я особисто шото не зрозумів.

А чого Пан Віктор С. не відкриє тут свою гілку? Він же ж як не крути, а теж інтернет-провайдер в районі.

В нього ж там ціла толпа клієнтів (порівняно із цими початківцями із кінгнету).

Вони може теж щось напишуть про свого провайдера - пана Віктора С.

AdminДата: Середа, 20.06.2012, 20:07 | Сообщение # 48
Адміністратор
Quote (VoV)
Іншим Ви зірочками замінюєте - замінюйте і собі.

Що саме замінити зірочками?
Quote (am369380)
А чого Пан Віктор С. не відкриє тут свою гілку?

І дійсно... Певно соромиться smile

VoVДата: Четвер, 21.06.2012, 10:19 | Сообщение # 49
Користувач
Quote (Admin)
Згідно правил форуму "Суворо заборонене використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів незалежно від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані. Зокрема при підміні букв символами."

Quote (am369380)
Що саме замінити зірочками?

Тобто Ви вважаєте привину п. Слівінського доведеною і це не наклеп на людину з Вашої сторони?

Никогда не кидайтесь грязью в других, вы можете промахнуться, а руки у вас останутся в грязи

AdminДата: Четвер, 21.06.2012, 10:27 | Сообщение # 50
Адміністратор
В кінці мого речення стоїть знак питання, а не знак оклику. Пан Слівінський наразі є прямим конкурентом Кінгику, самим прямим. А Ви, пане VoV, його особистий адвокат?

VoVДата: Четвер, 21.06.2012, 11:11 | Сообщение # 51
Користувач
Ті ні, нічий я не адвокат. Інтернетом ві Кінгів і від п. Слівінського не користуюсь.

AdminДата: Четвер, 21.06.2012, 11:14 | Сообщение # 52
Адміністратор
Тоді в чому суть претензії? Чи це до мене особиста неприязнь? І пост про "дишло" теж був непоганим smile

olegarhДата: П`ятниця, 22.06.2012, 00:50 | Сообщение # 53
Користувач
Читает преподаватель лекцию в институте:
- вот по пустыне идет караван верблюдов. Идут долго... ни воды, ни еды уж несколько дней...
перебивает голос из зала
- а суть то где?
преподаватель в небольшой растерянности от того что перебили:
- ... а-а-а ссуть они в песок.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Відредагував olegarh - П`ятниця, 22.06.2012, 00:56

VoVДата: П`ятниця, 22.06.2012, 09:47 | Сообщение # 54
Користувач
Quote (Admin)
Тоді в чому суть претензії?

Видно адмін наш думає, що безпідставні звинувачення чи наклеп не є образою людини. І ніякий знак оклику, чи знак питання не змінять суті.
Наприклад, якщо знак питання не є підставою ствердження чи образи для вас, то ця фраза залишиться.
Наш адмін мудак?
Це ж не образливо для вас, правда?

Надіюсь у такій формі до вас дійде суть моїх постів.

Відредагував VoV - П`ятниця, 22.06.2012, 09:48

olegarhДата: П`ятниця, 22.06.2012, 10:17 | Сообщение # 55
Користувач
Admin, як ти дивишся на роздачу бананів?

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Ser_GabrielДата: П`ятниця, 22.06.2012, 12:30 | Сообщение # 56
Модератор
Quote (VoV)

этапять.

Вова, это бан.
Невзирая в суть проблемы - но это бан:)

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

AdminДата: П`ятниця, 22.06.2012, 17:54 | Сообщение # 57
Адміністратор
Quote (VoV)
Видно адмін наш думає, що безпідставні звинувачення чи наклеп не є образою людини. І ніякий знак оклику, чи знак питання не змінять суті.

Перечитавши тему на "Локалі" я дійшов саме такого висновку. Оскільки форум є тим місцем, де можна ділитись думками - я нею поділився. І знак питання міняє суть, оскільки мені була цікава думка людей, котрі трошки глибше плавають в темі питання, а не як Ви, вилізли з лісу і здрасті, я теж вставлю свої 5 копійок, стану на захист "уніженого і оскорбльоного" дяді Віті. Ви якщо не маєте що сказати по суті - краще читайте і мовчки набирайтесь розуму.
Quote (VoV)
Наприклад, якщо знак питання не є підставою ствердження чи образи для вас, то ця фраза залишиться.
Наш адмін мудак?
Це ж не образливо для вас, правда?

А що тут образливого? Мені якось до лампочки, мудак я для когось чи ні. В коло людей, думка яких мене цікавить Ви поки не входите.
Quote (Ser_Gabriel)
Вова, это бан.

Нема сенсу. Він зайде як гість і буде тиждень горлопанити що тут всім затикають рота smile Хай там собі тішиться smile Наш адмін нині добрий... smile

VoVДата: П`ятниця, 22.06.2012, 20:14 | Сообщение # 58
Користувач
Я звичайно приношу свої вибачення нашому Адміну. Просто це був дуже різкий приклад того, що образа в СЛОВАХ, а не розділових знаках.

AdminДата: П`ятниця, 22.06.2012, 20:20 | Сообщение # 59
Адміністратор
Quote (VoV)
приношу свої вибачення нашому Адміну

Прийнято.
Пізніше усі пости не по темі переїдуть у флудильню.

ВідвідувачДата: П`ятниця, 11.01.2013, 16:30 | Сообщение # 60
Гість

А де находиться головний офіс вашої "Канторки"?!
І шо за не серйозний "діректор",передайте щоб навчився спілкуватись з клієнтами і виконувати свої обіцянки!Змініть його,він (видалено)!!!

Відредагував Admin - П`ятниця, 11.01.2013, 19:34

Форум » Життя міста Дунаївці » Наші Інтернет-провайдери » Інтернет провайдер KingNet
Сторінка 3 з 6«123456»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016