Четвер, 30.03.2017, 10:43 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 29 з 30«1227282930»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Наші Інтернет-провайдери » Інтернет-провайдер Crazy Network
Інтернет-провайдер Crazy Network
_Pavlikasiy_Дата: Середа, 08.04.2015, 09:20 | Сообщение # 561
Користувач
olegarh, Тобі би колектором працювати! Вмієш залякувати людей!
А що хто скаже про бездротовий доступ!? Але нагадаю, що мені потрібен стабільний хороший сигнал і гарний пінг! happy

olegarhДата: Середа, 08.04.2015, 18:34 | Сообщение # 562
Користувач
Цитата _Pavlikasiy_ ()
А що хто скаже про бездротовий доступ!?

бездротовий доступ - як повезе з деревами. швидкість там можна дати досить пристойну, але якщо все офіційно ставити то дуже велика плата за ліцензію і ширину каналу. не офіційно - проблеми з укрчастотнаглядом.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Відредагував olegarh - Середа, 08.04.2015, 18:34

olegarhДата: Середа, 08.04.2015, 18:36 | Сообщение # 563
Користувач
Цитата _Pavlikasiy_ ()
Вмієш залякувати людей!

ну ти зорзумів що для одного колоска цілий комбайн запускати не вигідно. інша справа коли ти заводиш оптику в 5-ти, 9-типоверхівку
коли той довбаний долар був по 8 можна ще було якось в приватний сектор тягнути.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).

Відредагував olegarh - Середа, 08.04.2015, 18:38

crazynetwork9890Дата: Четвер, 09.04.2015, 11:22 | Сообщение # 564
Користувач
Цитата pavlikasiy ()
мабуть така і стратегія, якщо результат такий... (((

Ми тут одне село оптикою підключали. Почали за ціною 20000 грн барабан кабеля, а закінчили за ціною 80000 той самий барабан кабелю. Яка тут, вибачаюсь, нахрен стратегія?

Відредагував crazynetwork9890 - Четвер, 09.04.2015, 11:22

_Pavlikasiy_Дата: Четвер, 09.04.2015, 15:14 | Сообщение # 565
Користувач
Цитата crazynetwork9890 ()
Ми тут одне село оптикою підключали. Почали за ціною 20000 грн барабан кабеля, а закінчили за ціною 80000 той самий барабан кабелю. Яка тут, вибачаюсь, нахрен стратегія?

Краще би той барабан потратили на Дунаївці - приватний сектор! )))) Я переслідую свої меркантильні цлі і інтереси! ))))

layskasergДата: Четвер, 06.08.2015, 14:55 | Сообщение # 566
Користувач
Я користуюсь Крейзі нет більше року, до вчорашнього дня все було гаразд, вчора чомусь пропав інтернет. Я зателефонував на техпідримку, там прийняли моє звернення після чого сьогодні мали бути спеціалісти але вони до мене не дійшли, як виявилось чомусь ністого-нізсього рівно через рік (такий термін дії договору), як я уклав з ними новий договір між двома стовбами які ведуть до мого будинку обривається кабель, що постачає інтернет. Тепер вони мені повідомляють щоб я платив за новий кабель, я звичайно погодився (вибору нема) але виникають питання: якби я відмовився плату за інтернет меніб нараховували? Якщоб цей кабель рвався щотижня (гарантій жодних) вони постійно клалиб мене перед вибором: новий кабель чи відключення?

DreamДата: Четвер, 06.08.2015, 15:58 | Сообщение # 567
Чарівна особа
Користувач
layskaserg, вибір є завжди:)

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

pavlikasiyДата: П`ятниця, 27.11.2015, 20:29 | Сообщение # 568
Користувач
а на островського хтось постачає інтернет окрім ого!? Ого всі нерви перевертає!

pavlikasiyДата: Неділя, 20.12.2015, 14:57 | Сообщение # 569
Користувач
АЛЬО! Свою тему хоч час від часу навідуєте!?

Ser_GabrielДата: Неділя, 20.12.2015, 15:04 | Сообщение # 570
Модератор
Цитата pavlikasiy ()
АЛЬО! Свою тему хоч час від часу навідуєте!?

У нас не так много провайдеров в городе, и чем полмесяца ждать можно было уже позвонить им и уточнить.....

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

pavlikasiyДата: Неділя, 20.12.2015, 20:53 | Сообщение # 571
Користувач
та я вже ходив раніше.... таке враження що милостиню прошу! )))) не розумію таких комерційних кроків! )

я думаю тим більше, в місцевих провайдерів не така величезна клієнтська база, що можна ігнорити інтереси потенційних клієнтів...)))) Це не кричуща потреба, тому що вже знаю позицію провайдерів нашого міста... Якби п"ятиповерхівку підключити чи дев"ятиповерхівку, а таке як на якісь вулиці хтось хоче, це проблеми того хто щось там хоче! ))) Цікавлюся, тому що на невеликий період наразі на островського знаходжуся! )

Відредагував pavlikasiy - Неділя, 20.12.2015, 20:54

Ser_GabrielДата: Понеділок, 21.12.2015, 08:33 | Сообщение # 572
Модератор
Подключение абонента в частном секторе стоит не малых денег в одном случае и очень больших в другом. И никто из провайдеров не будет брать на себя эти затраты т.к. период окупаемости абонента в таком случае стремится к старости:)

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

pavlikasiyДата: Понеділок, 21.12.2015, 17:25 | Сообщение # 573
Користувач
мабуть вихід один, купити квартиру або будинок в центрі міста... cry biggrin biggrin biggrin

vadjasДата: П`ятниця, 23.12.2016, 22:10 | Сообщение # 574
Користувач
Ну вот, давненько мы не мыли кости Крэйзикам - пришло время!

Как вы все знаете Крэйзики меняют, перенастраивают аппаратуру и что-то там еще улучшают для потребителя (как говорит их служба поддержки). Последние пол месяца, честно говоря, уже достали их отключения, терпел, люди работают... опять же для НАС!

Прихожу сегодня после работы, малышня говорит опять с 10 утра нет интернета, достало, надо разобраться...
Роутер показывает обычную работу - никаких "аварий", по факту инета нет!
Звоню в поддержку, говорят воткнитесь шнурком прямо в комп,... ладно... и О ЧУДО! Инет в шнурке ЕСТЬ! Говорю в чем байда??? Попросили продиктовать MAC вбитый в роутер и сказали что должно ВСЕ работать! Не пашет никак, говорю. Мы вам спецов пришлем с понедельника! (три дня без паутины, меня из дому выгонят), что б вам роутер настроили, но !!! вызов, платный! Ладно говорю, пусть... а сам то думаю, что ж я совсем лошара чтоб такую х__ню не победить?
Сожусь и копаю,... опускаю подробности... итог:
- провайдер на тихаря сменил всем АЙПИШНИКИ и ОСНОВНОЙ ШЛЮЗ!
- в роутеры забиты данные что прописаны в контракте (старые)
- необходимо руками поменять Статический IP-адрес и Адрес шлюза провайдера на новые в роутере.

Где их взять: подключаем шнур в комп (ноут), они в автомате инет увидят свободно через минуту, идем в Центр управления сетями и общим доступом / Изменение параметров адаптера / Ethernet ПКМ Состояние / Сведения / тут выписываем нужные нам данные и заносим их в роутер, применить (перегрузить кому надо) и вуаля.
Итог - в семье мир и спокойствие.

starДата: П`ятниця, 23.12.2016, 22:47 | Сообщение # 575
Користувач
vadjas, Спасибо за полезную инфу.

olegarhДата: П`ятниця, 23.12.2016, 22:50 | Сообщение # 576
Користувач
vadjas, надо было вроутере динамический ip поставить и склонировать мак компа (это если вы техподдержке сказали мак компа).

Відредагував olegarh - П`ятниця, 23.12.2016, 22:51

vadjasДата: П`ятниця, 23.12.2016, 23:24 | Сообщение # 577
Користувач
Цитата olegarh ()
динамический ip поставить

Сразу пробовал с Динамическим играться, не помогло!

olegarhДата: П`ятниця, 23.12.2016, 23:50 | Сообщение # 578
Користувач
vadjas, такого быть не может. комп получил ip после того как сообщили мак техущке, а роутер нет? wacko

vadjasДата: Неділя, 25.12.2016, 20:43 | Сообщение # 579
Користувач
Цитата olegarh ()
комп получил ip после того как сообщили мак техущке

Нет, не так. ІР быстрее всего уже был поменян с утра, а МАС спросили очевидно для замыливания глаз, у них же все отображается.
Цитата olegarh ()
а роутер нет?

Факт - роутер был на старых настройках, менял руками сам.

КЭПДата: Неділя, 25.12.2016, 21:24 | Сообщение # 580
Користувач
vadjas, Я хз що Ви там намутили))) За... більше двох років поміняв три роутера (DIR-300-пішов по віку, Tenda поюзав пару місяців... шота нєпашло=) і вже досить довго WR740N) з налаштувань тільки "Клонирование MAC-адреса" і пароль на Wi-Fi... Все, провайдер навіть не в курсі про заміну обладнання на стороні клієнта...

Форум » Життя міста Дунаївці » Наші Інтернет-провайдери » Інтернет-провайдер Crazy Network
Сторінка 29 з 30«1227282930»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017