Понеділок, 01.05.2017, 09:28 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dun@at.ua ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 141231314»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Домашнє та підсобне господарство » Поради професійного електрика
Поради професійного електрика
EnergonДата: Субота, 22.01.2011, 14:15 | Сообщение # 1
Користувач
Привіт всі Дунаевчанам і гостям форуму.

AdminДата: Субота, 22.01.2011, 15:18 | Сообщение # 2
Адміністратор
Тут можна задавати питання по електриці. Дипломований спеціаліст люб'язно надасть консультацію. Така була одна з задумок цієї теми.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

EnergonДата: Неділя, 23.01.2011, 15:39 | Сообщение # 3
Користувач
Ну панове вибачте, я електрик а не провидець. Задавайте питання, а я буду по можливості відповідати. А закривати тему не розпочавши її толком, то признак дурного тону. Давайте трішки почекаем, і думаю вам в цій темі шось да і пригодиться)))

ВідвідувачДата: Неділя, 23.01.2011, 17:22 | Сообщение # 4
Гість

Тіко даючи поради електрика потрібно завжди пам'ятати одну просту, але життєво важливу заповідь будь-якого електрика :

НЕ ЧІПАЙ, БО НАЄБ...Е!

і в кінці кожної поради нагадувати це потенційному жмурику, пардон електрику-самоучці.

MVDДата: Понеділок, 24.01.2011, 10:22 | Сообщение # 5
Користувач
В мене питання: де, в біса, придбати НОРМАЛЬНУ люстру????
(Може не зовсім по темі, але після вчорашнього наболіло).

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

EnergonДата: Понеділок, 24.01.2011, 10:43 | Сообщение # 6
Користувач
Відповідаю. Зараз практично нормальних люстр не завозиться. Вирніше вони є но ціни можуть трохи кусатися. Це не тільки проблема ваша, нормальні люстри пропали з ринку років 5 назад. Були хороші не дорогі люстри польського виробництва, і більш менш нормальний Китай. Зараз же засиля дешевого Китаю. Якби мешкали в таких мегаолісах як Київ, то там можна було б найти люстру Massive, Бельгія випускає. За 500-600грв можна придбати доволі непоганий світильник. А так в у нас Дунаївцях з вибором не дуже. Причина - пояснюю, я наприклад торгую світильниками, я замовляю світильник середньої якості, вношу передплату або як зараз плачу 100%. І УВАГА чекаю на нього від 1місяця до двох. Тому людям проще привезти якусь лабуду і вам її продати.
У вашому випадку вам підійде звичайна люстра. Ні в якому разі не беріть на галогенках і з як зараз модно на пульті. Викинете кучу грошей на вітер, а галогенки будете часто міняти, так як в нас якість електроенергії трішки хромає. Якшо кімната більше чим 10-15м.кв, то може виникнути проблема купити світильник на пять лампочок, і посадити його на подвійний вимикач. Якшо ж менша квадратура, то беріть звичайний на 3. УВАГА-більшість патронів люстр розраховані на лампи НЕ БІЛЬШЕ 40Вт. На це треба звернути увагу, шоб не вкручувати 60-100Вт. Так як є вирогідність попалити патрони, і тоді будете мати клопіт де той патрон найти і замінити.
Удачі в пошуках, ну у нас тут теж деколи попадаються достойні екземпляри. Якшо ж ні то як будете в Хмельницькому то можна пошукати там, навіть в тому ж Епіцентрі.

buslaДата: Понеділок, 24.01.2011, 11:21 | Сообщение # 7
Користувач
Все так, звичайно, що світильники розраховані на 40Вт в своїй більшості, та щей проводка в самій люстрі, як ниточка - прямо хоть бери розбирай, міняй проводку та патрони. Якщо нічого не найдеться нормального, пані MVD, прийдеться йти таким шляхом, щоб нічого не плавилось і не коротило в самий непідходячий момент. Удачі !!! wink

Радянський, самий, що не є ...

MVDДата: Понеділок, 24.01.2011, 13:27 | Сообщение # 8
Користувач
Quote (Energon)
то як будете в Хмельницькому

Ідея, але ж заради люстри...
Буду шукати по місцю.
Меня приглянулася одненька, але вона коштує трохи 900 грн.... sad

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

DreamДата: Вівторок, 25.01.2011, 17:12 | Сообщение # 9
Чарівна особа
Користувач
Energon, Викинете кучу грошей на вітер, а галогенки будете часто міняти, так як в нас якість електроенергії трішки хромає...
За два роки поміняли дві галогенки,при тому,що у мене є малеча...яка деколи, просто любить мигати світлом по пару раз,бо її так подобається)))) І хіба наша якість електроенергії не так само впливає на звичайну люстру з лампочкою??

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

buslaДата: Четвер, 27.01.2011, 00:38 | Сообщение # 10
Користувач
Так, а шо нам пан електрик порадить: які лампочки купляти і де утилізувати галогенки, якщо битовий мусор не вивозиться. Все йде до ще більшого забруднення міста. Потрібна ціла система, якої місцева влада не переймається і вообше, чим вони там займаються в тих меріях - набивають шлунки і штани просиджують ??? biggrin biggrin biggrin

EnergonДата: П`ятниця, 28.01.2011, 09:23 | Сообщение # 11
Користувач
Quote (busla)
і де утилізувати галогенки

може ви мали на увазі економки?

buslaДата: П`ятниця, 28.01.2011, 20:41 | Сообщение # 12
Користувач
Quote (Сергій)
Що мав і що маєш куме.....

Вуйко, вітаю !!! Маю все, сам знаєш, пан електрик не хоче думати ппро утилізацію лампочок, пробує викрутитись. wink biggrin Рекомендацій ніяких не дає, може якісь хитрощі в його нелегкій справі, розказав би, коли перший раз 1 000 вольт хапнув і так далі. wink biggrin

EnergonДата: П`ятниця, 28.01.2011, 21:34 | Сообщение # 13
Користувач
Quote (busla)
думати ппро утилізацію лампочок, пробує викрутитись

Та будь-ласка. В інтернеті набираєте інформацію про прийом пункт відпрацьованих енергозберігаючих ламп у вашому містечьку. Несете туди, платите гроші шоб вони у вас її прийняли і вуаля ви законослухняний громадянин, який залишає у спадок вашим внукам охайну планету...

Quote (busla)
раз 1 000 вольт хапнув

так про це мало хто може розповісти, або вони вибачайте мертві, або отримали інвалідність wink

Відредагував Energon - П`ятниця, 28.01.2011, 21:35

buslaДата: Неділя, 30.01.2011, 13:22 | Сообщение # 14
Користувач
Quote (Energon)
і буду з вас недоречно жартувати

Шановний, скільки коштує запітати розетку ??? Дякую за швидку відповідь. smile

EnergonДата: Неділя, 30.01.2011, 13:32 | Сообщение # 15
Користувач
якшо на увазі точку, то точка вартує 30-35гривень. А 5ть гривень вартує приєднати розетку, вимикачь. Ну ціни можуть коливатися, взагалі то. Якшо роботи багато, наприклад 3на квартира. То там ціна вираховється по обьєму роботи, наприклад від 2300грв за монтаж електропроводки + сюди ше входить збирання і монтаж електорозподільного щита. Як правило монтаж світильників береться за окрему плату.

buslaДата: Неділя, 30.01.2011, 13:36 | Сообщение # 16
Користувач
Quote (Energon)
наприклад від 2300грв за монтаж електропроводки + сюди ше входить збирання і монтаж електорозподільного щита.

Да, ціни, скажу я вам, почті європейські, а зарплати... dry

EnergonДата: Неділя, 30.01.2011, 13:41 | Сообщение # 17
Користувач
Ну наприклад в столиці України 3на квартира вартує шоб провести електромонтаж від 10000грв. Якшо хочете дешевше то можна зробити самому, або наняти так званих Спеціалістів широкого профілю. Вони роблять, швидко, і при першій ж халепі так само швидко змиваються з обекта biggrin

СергійДата: Неділя, 30.01.2011, 16:42 | Сообщение # 18
Користувач
Quote (Energon)
в столиці України 3на квартира вартує шоб провести електромонтаж від 10000грв

А чи не за жирно.... пане Energon.... Я колись робив дешевше. Бо я сам за фахом інженер-електрик.....

Просто Сергій

EnergonДата: Неділя, 30.01.2011, 17:07 | Сообщение # 19
Користувач
Quote (Сергій)
Я колись робив

це ключеве слово - колись. Так я там тож не робив, то так би мовити мої колеги там роблять, і хоча може і не 10тисяч, но менше чим 8000не опустять точно. То такі київські розцінки, шо поробишь.

YetyДата: Неділя, 30.01.2011, 18:42 | Сообщение # 20
Користувач
Питання до пана Energon на рахунок енергозберігаючих ламп. Заявлена тривалість їх роботи склада 8000 годин, хоча в дійсності вони не відпрацьовують їх. Як можна продовжити строк їхньої служби, та чи мають вони якісь різновиди? Лампи якого виробника найкращі? дякую..

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

Форум » Спілкування на вільні теми » Домашнє та підсобне господарство » Поради професійного електрика
Сторінка 1 з 141231314»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017