Понеділок, 05.12.2016, 14:28 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Про комунальні підприємства » Дорожньо-експлуатаційна дільниця (Обговорюємо роботу ДЕД)
Дорожньо-експлуатаційна дільниця
Ваша оцінка роботі ДЕД
rinaДата: Четвер, 29.03.2012, 23:10 | Сообщение # 21
Користувач
Цікаво, а що тут тільки мені не подобається робота ДЕД.....Нікому не шкода своєї машини..... help

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

olegarhДата: П`ятниця, 30.03.2012, 11:20 | Сообщение # 22
Користувач
Quote (rina)
Цікаво, а що тут тільки мені не подобається робота ДЕД.....Нікому не шкода своєї машини.....

1. у мене немає машини (переміщатися по Дунаївцях вистачить і ніг)
2. я вмію ремонтувати машини
3. я вмію іздити по "нашим" дорогам
4. мені не подобається стан наших доріг
5. я більше ніж впевнений що це нічого не змінить wink

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

ВалерійДата: П`ятниця, 30.03.2012, 20:57 | Сообщение # 23
Користувач
В нас не дороги, а танкодром.

YetyДата: П`ятниця, 30.03.2012, 21:26 | Сообщение # 24
Користувач
Моя думка що потрібно ліквідувати державну ДЕД і давати роботу по ремонту доріг лише приватним. При цьому і контроль вести з подяками і покараннями. І ще одне, - певну частину доріг варто зробити платними. Ми ними ж і користуємось, і краще заплатити і їздити по добрій дорозі ніж по потій як зараз - і власна техніка поживе довше.

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

ФедоровичДата: П`ятниця, 30.03.2012, 22:27 | Сообщение # 25
Гість

Думка Yety слушна для магістралей, де заплатив і проїхав 100-200 км по хорошій дорозі. А в Дунаївцях платити на кожному повороті та на окремих вулицях (де трохи краща дорога відстанню 2-3 км) це не серйозно.

rinaДата: П`ятниця, 30.03.2012, 23:23 | Сообщение # 26
Користувач
Quote (olegarh)
я вмію іздити по "нашим" дорогам
..........Мусимо вміти...
yahoo

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

YetyДата: Субота, 31.03.2012, 00:20 | Сообщение # 27
Користувач
Quote (Федорович)
А в Дунаївцях платити на кожному повороті та на окремих вулицях

До міст звісно це не відноситься, і було б слушно до між-міських доріг та регіонального значення. Тому я і згадав у попередньому повідомленні "певну частину доріг"...

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

ВідвідувачДата: Неділя, 01.04.2012, 22:06 | Сообщение # 28
Гість

Безвідповідальне ставлення до виконання своїх обовязків.... Жах !!!

олегДата: Середа, 04.04.2012, 16:46 | Сообщение # 29
Гість

На днях побачив як робітники(мабуть комунальники зачищали насадження навпроти ГУРТІВНІ через дорогу. Цікаво що це означає? Може тротуар відремонтують, ніхто не знає? Бо такий вигляд не гарний,ті кущі крім того що очищали повітря ще були як щитом і ховали за собою не дуже гарний пейзаж.

layskasergДата: Середа, 04.04.2012, 20:29 | Сообщение # 30
Користувач
Необов'язково комунальники зараз вийшов неписаний наказ РДА про проведення в усіх державних структурах суботнеків от ми й працюємо

olegarhДата: Четвер, 05.04.2012, 03:29 | Сообщение # 31
Користувач
Та ті суботники були, є і будуть завжди. Ще дядя Ленін таскав бревно, а нам що не можна? Радянсьий Союз ч.2 тільки от получаємо не по здібностях, а по градації в суспільстві censored

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Форум » Життя міста Дунаївці » Про комунальні підприємства » Дорожньо-експлуатаційна дільниця (Обговорюємо роботу ДЕД)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016