Неділя, 11.12.2016, 08:02 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Історія та історичні події » Запали свічу пам’яті по жертвам Голодомору (Не будь байдужим, запали свічу пам’яті по жертвам Голодомору)
Запали свічу пам’яті по жертвам Голодомору
MVDДата: Субота, 26.11.2011, 12:33 | Сообщение # 21
Користувач

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

rinaДата: Субота, 26.11.2011, 16:58 | Сообщение # 22
Користувач
Я запалила...

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

СергійДата: Субота, 26.11.2011, 17:37 | Сообщение # 23
Користувач

Просто Сергій

ВідвідувачДата: Неділя, 27.11.2011, 17:51 | Сообщение # 24
Гість

А за 47 рік забули ?

СергійДата: Понеділок, 28.11.2011, 14:16 | Сообщение # 25
Користувач
Quote (Відвідувач)
А за 47 рік забули ?

Ніхто не забув, по крайні мірі я говорю за себе....

Просто Сергій

СергійДата: Субота, 24.11.2012, 13:38 | Сообщение # 26
Користувач
Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору-Геноциду українського народу 1932-1933 років. "Акція почнеться в 14:00 біля метро Арсенальна зі збору людей, які сформують жалобну ходу, яка рушить до Національного меморіалу Голодомору на вул. Лаврська, 3. В 15:00 почнуться жалобні заходи, панахида, яку відправлять представники усіх українських церков, а також на яку запрошені представники усіх церков, які представленні в Україні. О 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання - це завершення панахиди", О 16.01 год. розпочнеться запалення свічок та панахида.
На спомин про невпинно убієнних жертв Голодомору-Геноциду українського народу, давайте запалимо свічки на підвіконнях свої домівок у цю хвилину, об’єднавшись таким чином із людьми, які зберуться на всіх теренах України для вшанування нашої пам'яті про невпинно убієнних жертв. Будьмо гідними своєї пам'яті і історії. Так вже немає ні голоду, ні холоду, але залишилися ті люди які як і колись все це заперечують, кажуть що "жить было хорошо, и жить стало лучше...." Ні в нас є генетична пам'ять і ми повинні пам'ятати що це все було і ніколи ми це не забудемо як би нам це не доводили люди без пам'яті. То ж я прошу всіх нас вшанувати пам'ять жертв Голодомору-Геноциду українського народу 1932-1933 років, запаливши свічку пам'яті на своєму підвіконні, і що би і хто би нам не казав що це давно минуло, ніхто це не тривожить запаліть свічу і згадайте хоча би своїх рідних і близьких людей які відійшли в інший свій під час Голодомору-Геноциду, бо в кожній сім'ї хто і не витримав цих тортур голодом.....

Просто Сергій

відвудувачДата: Понеділок, 26.11.2012, 15:24 | Сообщение # 27
Гість

Хотів знайти списки померлих від голоду 32-33 років у Дунаєвецькому р-ні. Не знайшов. Спогади є а призвищ немає. На сайті Дунаєвецького РДА взагалі відсутня посилання на голодомор (на відміну від сайту президента), зате є посилання на "фотограф на свадьбу Киев на торжество". Кому, що важливіше. Кучерявому, як послідовнику "керівної і спрямовуючої", не дуже хочеться згадувати як керували його вчителі по партії. А то можливо хтось знайде паралелі із сьогоденням.

СергійДата: П`ятниця, 30.11.2012, 23:18 | Сообщение # 28
Користувач
Будь-ласка передивіться цікавий, страшний фільм, в кого є нормальний інтернет..... ось тут. Про всю нашу срср історію, чому з маленької бо вже такої країни зла вже більше немає, тільки ще залишився острівець це Росія.... Надіюсь ще не довго....

Просто Сергій

СергійДата: П`ятниця, 22.11.2013, 22:47 | Сообщение # 29
Користувач
Субота, 23 листопада, 16:00, по всій Україні - освітлимо пітьму минулого.В цей час відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання, під час якої мільйони українців запалять свічки біля Меморіалів Голодомору та на вікнах своїх домівок.Не будь байдужим, запали свічу пам'яті по жертвам Голодомору
Нехай усемилостивий Господь, що є єдиним Дателем життя, прийме у свої вітцівські обійми душі невинно убієнних братів і сестер ...

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Субота, 23.11.2013, 12:22

Форум » Спілкування на вільні теми » Історія та історичні події » Запали свічу пам’яті по жертвам Голодомору (Не будь байдужим, запали свічу пам’яті по жертвам Голодомору)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016