Понеділок, 01.05.2017, 09:26 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dun@at.ua ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 49 з 49«12474849
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Gaming Zone » Новини геймерського світу » http://worldoftanks.ru/
http://worldoftanks.ru/
starДата: Середа, 25.01.2017, 23:59 | Сообщение # 961
Користувач
olegarh, мда-а,речетативчик однако... surprised

pavlikasiyДата: Понеділок, 30.01.2017, 20:18 | Сообщение # 962
Користувач

olegarhДата: Понеділок, 30.01.2017, 22:19 | Сообщение # 963
Користувач
pavlikasiy, таке враження що з арти просто вивалився снаряд і він вибухнув під танком smile

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

vadjasДата: Вівторок, 31.01.2017, 22:31 | Сообщение # 964
Користувач
Неспешно (мешали в основном праздники и ни копейки больше в Картоху) до FV3805. По сравнению с FV207 убогое гавно на своем уровне - ТОП орудие из пяти выстрелов попадает РАЗ!
Как люди до Коня докачиваются...? В такие минуса влетаешь... "блоха" финансовую сторону вытягивает пока, но долго все это... очень...

vadjasДата: Середа, 08.02.2017, 21:25 | Сообщение # 965
Користувач
На днях прокачал в ТОП WZ-120... - это что-то! У среднего танка пуха тяжа, лупит дай Бог!
Прокачка все нервы вымотала (три пухи, два двигла, все как в Китае), но оно того стоило. Даже не знаю, 121й мне нужен теперь или нет...? Может походу выкачаю, а так спецом желания нет.
Заглядываюсь теперь на АМХ-30..., 1390 есть, может качнуть, стоит ли?

pavlikasiyДата: Субота, 11.02.2017, 15:08 | Сообщение # 966
Користувач

pavlikasiyДата: Середа, 22.02.2017, 00:22 | Сообщение # 967
Користувач

vadjasДата: Вівторок, 28.02.2017, 16:16 | Сообщение # 968
Користувач
pavlikasiy, зачетный ваншот! А по твоему вопросу раннее - быстрее всего у 140го стоит чит "Красные шары", а дальше чисто "на ура" два раза в тебя попал, повезло что добил. В ЛС могу объяснить как так может получиться, опыт есть.

Тут был в отпуске, время скажем было... в общем выкачано и приобретено: ИС-4 (классика, тут и говорить нечего); WZ-120, выведен в ТОП (огонь - машина, башня держит, пуха решает); АМХ-30, выведен в ТОП (картонный дамагер, такая себе скоростная ПТха). Вся техника нравится, можно получать удовольствие.
Из планов - таки неспешное качание до КОНЯ, очень долго, но хочу.

pavlikasiyДата: Понеділок, 06.03.2017, 10:39 | Сообщение # 969
Користувач
Червоні шарі, то для арти мод. Кажуть що ще є якісь червоні стовпці, от це для танків мод...

Але ну його в пєнь! )))

ЦП дали мені відповідь, її я розмістив під відео постом! Всім нагіба!

Стосовно своїх покупок... Купив на днях Kranvagn, поки танчик не зайшов мені... за 7 перших боїв отримав першого майстра! ) Може я його ще зрозумію...

vadjasДата: Понеділок, 20.03.2017, 10:28 | Сообщение # 970
Користувач
Ну что же, коллеги... взял я всем известного Коня - Conqueror Gun Carriage!

Впечатления довольно отрицательные... что ж вы мне не сказали, что это НАСТОЛЬКО дорогое корыто?!
При поражении -25, -30 штук денег за бой!!! А ВБР, как специально заточен на эту арту - 5 боев и 3 из них на городских картах!
Тут еле наскреб бабла чтоб ее купить, зарядить, переобучить экипаж... Пуха ни разу даже, ни средней точности. Из пяти выстрелов, дай Бог чтоб два попали в цель... Зарезана она по самое нимогу. Как Паша на ней отметку взял?
В общем пока одно разочарование..., а так хотел...

pavlikasiyДата: Середа, 22.03.2017, 19:26 | Сообщение # 971
Користувач
Отметку?! )))) ДВІ! )))
Влад... Відкриваю тобі всі карти! Щоб не казав що я не казав!
Заряжаєш фул голдішку на нього, обов"язково доп.пайок! І кидаєш лише при повному зведенні, при тому всьому, якщо танк не в повному прострілі, то можна кидати в стіну, або біля нього там на голді файний сплеш, який дає можливість і так наносити шкоду! Мені арта сподобалася ця, також зараз розсмакував 92, вроді норм теж, правда другої відмітки поки взяти не можу! Але я не впарююся, стараюся хоча би середній урон тримати не нижче 2к. для мене то на арті здається норм! )

ПС, а на якому це ти акові взяв її!? На основі твоїй не бачу! )

Відредагував pavlikasiy - Середа, 22.03.2017, 19:29

vadjasДата: Четвер, 23.03.2017, 12:23 | Сообщение # 972
Користувач
Цитата pavlikasiy ()
а на якому це ти акові взяв її!? На основі твоїй не бачу!

на акке малого, там на стату нас..рать, там выкачаны БАТчат, ИС-4, Конь и разная мелочь. Раньше не хотел гробить свою стату (да и с БОТами и читами экспериментировал), а теперь на нее уже плевать. Год в Картоху не играл, разочаровался... Щас пересмотрел свое отношение к ней и вернулся, без напряга катаю.
Цитата pavlikasiy ()
Заряжаєш фул голдішку на нього, обов"язково доп.пайок!

Это сколько ж ты вливаешь в игру бабла??? На коне такие минуса...!!! Даже с победой, а на фулголде... я даже представить не могу..., наверное -50к точно?

Сейчас пошел на Т-92го (уже на своем акке), М-44 сильно радует - очень фановая артушка и в плюс постоянно. Надеюсь дальше ветка не разочарует.

pavlikasiyДата: П`ятниця, 24.03.2017, 20:20 | Сообщение # 973
Користувач
Останнім часом практично нічого не вкладаю в гру... часом якщо буває не вистачає голди кланової щоб взяти прем на місяць, то можу докинути пару сотень золотих за нал.... Або якщо немає голди кланової, тоді і без прем акка катаю... Просто для того щоб норм пограти на коні, потрібно норм пофармити на прем техніці! ) Арифметика проста! )

А зараз переробили укреп, то там є плюха +150% до фарма, так там навіть на фул голді в кланових заходах після перемоги в норм плюсах залишаюся, 50-70к

VadimДата: Четвер, 27.04.2017, 08:59 | Сообщение # 974
Користувач
Через одну годину вийде оновлення 9.18. Так що можна починати ділитися новими враженнями.

pavlikasiyДата: П`ятниця, 28.04.2017, 10:32 | Сообщение # 975
Користувач
Цитата Vadim ()
Через одну годину вийде оновлення 9.18. Так що можна починати ділитися новими враженнями.

Стосовно нового баланса, ставлю +.
Що стосується добавляння техніки лт в кожній гілці і розширення гілок до 10 рівня, ставлю -. (змісту в тім не вбачаю)
Стосовно нерфа, або аппа арти, ставлю =... За кілька каток не встиг зрозуміти, чи то апп, чи все таки нерф! ) Підозра, що просто її чуть підбалансили.... Хоча розчаровує можливість присилати ваншоти фуловим танкам 10лвл! ))) І ще одне, якщо ти залишився один проти танка 10рівня і в нього ще є половина хп, то це однозначно твій програш, в тебе шансів і надії немає ні на що! (коли забирають надію - то погано)

pavlikasiyДата: Неділя, Вчора, 12:43 | Сообщение # 976
Користувач
Давно не кидав всякої фігні...

VadimДата: Неділя, Вчора, 22:03 | Сообщение # 977
Користувач
Давай ще щось кидай, Добра фігня.

Форум » Gaming Zone » Новини геймерського світу » http://worldoftanks.ru/
Сторінка 49 з 49«12474849
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017