П`ятниця, 09.12.2016, 00:01 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 14 з 48«1212131415164748»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Gaming Zone » Новини геймерського світу » http://worldoftanks.ru/
http://worldoftanks.ru/
pavlikasiyДата: Неділя, 04.08.2013, 12:37 | Сообщение # 261
Користувач
Цитата (Ser_Gabriel)
Голдой не стреляю вообще.

Я маю на кожному танкові по одній! І все - на про всяк випадо! )))

Правил акції всі притримуються!?
Вчора дружина добила видно тридцятий танк за добу! Її подиву не було меж! )))) Каже подивись сільки я заробила за бій!!! Це що таке?! )))) Акція, дорогенька, акція! ))))))

olegarhДата: Неділя, 04.08.2013, 13:32 | Сообщение # 262
Користувач
Цитата (STALIN)
Ти не один, в мене таке саме :D.В мене був день в -20 боїв.

Це все мабуть через кваса. Качаю його щоб дойти до того довбаного ИС-3 а він фанера як КВ-1 і то в КВ-1 зліва по борту нема баків, не так горить. Але ж кваса кидає до танків фіг проб'єш.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Ser_GabrielДата: Неділя, 04.08.2013, 13:43 | Сообщение # 263
Модератор
я собираю деньги на ис-8.... задолбался уже

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

pavlikasiyДата: Неділя, 04.08.2013, 18:28 | Сообщение # 264
Користувач
Цитата (Ser_Gabriel)

Та ж сама ситуація у мене! Опиту вже набив, а от три з половиною ляма срібла - ще тре товкти! )))

А такого медаля отримували вже?! ))

pavlikasiyДата: Неділя, 04.08.2013, 18:30 | Сообщение # 265
Користувач
Цитата (olegarh)
Качаю його щоб дойти до того довбаного ИС-3

Олеже! Воно того варто! Правда просо ИС я вже продав, але ИС3, мабуть навыть якщо вызьму ИС8 не буду продавати! Якась - цікавенька вона машина! ))
СерГабріель тримає в ангарі ИС?

Ser_GabrielДата: Неділя, 04.08.2013, 18:38 | Сообщение # 266
Модератор
Цитата (pavlikasiy)
А такого медаля отримували вже?! ))

да, давно. даже где то скрин есть на форуме.
да сразу продал. в ангаре держу КВ-1 и буду держать ИС-3.

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

pavlikasiyДата: Неділя, 04.08.2013, 18:43 | Сообщение # 267
Користувач
От тільки шкода що до ИС4 дорога така далека і не зовсім цікава!

pavlikasiyДата: Неділя, 04.08.2013, 20:37 | Сообщение # 268
Користувач
Шановні танкісти! Подивіться будь ласка скріни і скажіть, що там не так?! Я так і не додумався!

Хто не знайшов невідповідностей, то підкажу! А чому мені не дали медаль воїна?! wink

STALINДата: Неділя, 04.08.2013, 22:53 | Сообщение # 269
Користувач
Цитата (olegarh)
Це все мабуть через кваса. Качаю його щоб дойти до того довбаного ИС-3 а він фанера як КВ-1 і то в КВ-1 зліва по борту нема баків, не так горить. Але ж кваса кидає до танків фіг проб'єш.

olegarh - кидати буде постійно, зараз граючи на 10лв, постіно є ІС3. Колись (до версії 0.8.7)вони зустрічались на 10лв дуже рідко, а зараз баланс ....... .

Ser_Gabriel - чикає тебе повне розачарування з ІС 8!!!! ФАНЕРА........ будеш жаліти.

pavlikasiy - а тут я готовий поспорити що дорога на ІС 4 не цікава. Ще раз повторюся що гілка на ІС 4 лучша!!! . А война не дали тому що пошкодив свого . (На мою думку).

olegarhДата: Неділя, 04.08.2013, 23:47 | Сообщение # 270
Користувач
Цитата (STALIN)
pavlikasiy - а тут я готовий поспорити що дорога на ІС 4 не цікава. Ще раз повторюся що гілка на ІС 4 лучша!!! . А война не дали тому що пошкодив свого . (На мою думку).

ага залоскорав командира союзного трактора, урон 0/0 мабуть неправильно лоскотав smile

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).

pavlikasiyДата: Понеділок, 05.08.2013, 00:12 | Сообщение # 271
Користувач
Та не думаю що причина в тім що рекошетнув по своєму! Ось доказ моїм словам наступний результат гри. (дістав з архівів) biggrin

pavlikasiyДата: Понеділок, 05.08.2013, 00:19 | Сообщение # 272
Користувач
і ще питання до досвідчених танкістів!
Питання стосовно арти! Варто взяти кв2 і з него технічно зіскочити на с-51 ну і відповідно далі тягнути су-14-2 і т д.
Наразі в ангарі маю лише одну арту, то є намецька G.W.Panther. на днях продав Hummel. Короче ростемо! І ось тому винекло питання, може би дообавити до ангару ще одну артушку?! ))) Чи може в іншій нації є щось більш точніше і мошніше?! Німец, гарно б"є, але не вельми він точний...

ВідвідувачДата: Понеділок, 05.08.2013, 19:49 | Сообщение # 273
Гість

А я думаю, що воїна не дали тому, що супротивник вибив 7 танків. А воїн дається 1 штук на бій.

Ser_GabrielДата: Понеділок, 05.08.2013, 19:55 | Сообщение # 274
Модератор
Цитата (STALIN)
Ser_Gabriel - чикає тебе повне розачарування з ІС 8!!!! ФАНЕРА........ будеш жаліти.

я параллельно немецкую ветку тяжей. Е100

Цитата (Відвідувач)
А я думаю, що воїна не дали тому, що супротивник вибив 7 танків. А воїн дається 1 штук на бій.

да именно так и есть.
Цитата
Присваивается игроку, уничтожившему наибольшее количество единиц техники противника в конкретном бою (6 и более). Присваивается как выжившему игроку, так и посмертно. Если по итогам боя двое или более игроков лидируют по этому показателю при одинаковом количестве уничтоженных единиц техники, то звание присваивается игроку, получившему за бой большее количество очков опыта, с учётом наличия/отсутствия премиум аккаунта. При равном количестве очков опыта звание не присваивается никому. Не выдаётся в клановых войнах и специальных боях.

vadjasДата: Понеділок, 05.08.2013, 20:28 | Сообщение # 275
Користувач
Цитата
Якась гра пішла незрозуміла. Чи то я олень чи то в команду кидають мені оленів.

Та же ерунда, и не только у нас, в бою все жалуются..., что за рандом стал?

Цитата (pavlikasiy)
Вчора дружина добила видно тридцятий танк за добу! Її подиву не було меж! ))))

Эту бы акцию на постоянку оставить бы - классно бы было.

Цитата (Ser_Gabriel)

А у меня наоборот - опыт трудно дается, а серебро ручьем льется, довольно быстро набивается.

Цитата (pavlikasiy)
Чи може в іншій нації є щось більш точніше і мошніше?! Німец, гарно б"є, але не вельми він точний...

На сколько я читаю форумы и смотрю Ютуб - то немецкая техника самая точная, по сравнению с остальными нациями...

Ser_GabrielДата: Понеділок, 05.08.2013, 20:37 | Сообщение # 276
Модератор
Цитата (vadjas)
А у меня наоборот - опыт трудно дается, а серебро ручьем льется, довольно быстро набивается.

ну я ж без према играю сейчас.

EnergonДата: Понеділок, 05.08.2013, 22:26 | Сообщение # 277
Користувач
да точность и сведение это фишка немцев. По слухам ее еще должны апнуть немного))

olegarhДата: Понеділок, 05.08.2013, 22:27 | Сообщение # 278
Користувач
Зато Т-34 после этих обнов более косой стал sad

pavlikasiyДата: Понеділок, 05.08.2013, 23:16 | Сообщение # 279
Користувач
Цитата (Відвідувач)

Точно! Мабуть так і є! ))

Цитата (vadjas)

То мабуть пан має преміумного танка! Тому то таке може бути! У мене лише один прем танк, це ЛТП, чи як він там! ))) І то не знаю чи тримати його в ангарі чи продати! Але поки є вільні слоти - нехай стоїть - ржавіє! )) У кого які прем танки!?

pavlikasiyДата: Понеділок, 05.08.2013, 23:17 | Сообщение # 280
Користувач
Цитата (olegarh)
Зато Т-34 после этих обнов более косой стал

Тавіщо він тобі?! Бери Т34-85, він кращий в багато раз!

Форум » Gaming Zone » Новини геймерського світу » http://worldoftanks.ru/
Сторінка 14 з 48«1212131415164748»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016