Неділя, 11.12.2016, 08:00 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Створення сайтів (Чи потрібно це в Дунаївцях?)
Створення сайтів
Andrik_UAДата: Субота, 29.06.2013, 12:30 | Сообщение # 1
Новачок
Всім привіт, мене цікавить чи потрібно дунаївецьким підприємствам сайт, тобто реклама в інтернеті та залучення нових клієнтів з допомогою інтернет ресурсу. Чи потрібно економити на тому що насьогодні най ефектифніше (реклама в інтернеті).

КЭПДата: Субота, 29.06.2013, 15:24 | Сообщение # 2
Користувач
Цитата (Andrik_UA)
дунаївецьким підприємствам

Хм... в нас є підриємства ? biggrin

Andrik_UAДата: Субота, 29.06.2013, 20:41 | Сообщение # 3
Новачок
Ну товариства, установи, організації biggrin

olegarhДата: Неділя, 30.06.2013, 01:15 | Сообщение # 4
Користувач
Цитата (КЭП)
Хм... в нас є підриємства ?

я сам працюю в приватному підприємстві, отже вони таки є wink

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

ВідвідувачДата: Вівторок, 02.07.2013, 00:12 | Сообщение # 5
Гість

Доброго вечора, не знаю заблокують це повідомлення чи ні, а ле я раніше щось пробував ходити по установах і пропонувати послуги створення сайтів, так і ніхто не відгукнувя. Сам цим займаюсь, маю власний сайт web-team.in.ua, також маю друзів з якими ми спільними зусилями працюємо але не на українському ринку, а змушені працювати з клієнтами з закордону. Охоче щось зробили б для міста. Автору респект за тему.

КЭПДата: Вівторок, 02.07.2013, 09:00 | Сообщение # 6
Користувач
Цитата (Відвідувач)
ніхто не відгукнувя.

думаю якби навіть Ваші ціни були в гривнях - ніхто б не відгукнувся )

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Створення сайтів (Чи потрібно це в Дунаївцях?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016