Понеділок, 27.02.2017, 20:04 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 7 з 22«12567892122»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
Відвідувач СЕНЯДата: Вівторок, 22.06.2010, 02:18 | Сообщение # 121
Гість

Добросовестные производители минимизируют выделения вредностей из пенополистирола.

Недобросовестные производители отрицают сам факт выделения вредностей т.к. неспособны (дорого) их минимизировать и уложиться в требования нормативного законодательства.

ЛераДата: Вівторок, 22.06.2010, 09:19 | Сообщение # 122
Гість

Дорогие вы мои, вонь в центре идет от арматурного ,но никак от этого цеха -это раз, сколько бы мы не обсуждали эту тему ,будет так ,как скажут специалисты , а не любители поболтать - это два , а в третьих,
хочу пожелать мамочке , которая раздула тут тему болезни своего ребенка ,когда болеют дети , обычно,
виноваты сами родители - не досмотрели или сами вели до рождения, во время беремености ,не правильный
образ жизни, а теперь очень удобно присроились. Всем удачи и мудрости.

Відвідувач СЕНЯДата: Вівторок, 22.06.2010, 09:55 | Сообщение # 123
Гість

ОТ арматурного идёт всем давно знакомый металлический запах,но никак не химический!!!!!!!!!!!!!!

Відвідувач СЕНЯДата: Вівторок, 22.06.2010, 10:18 | Сообщение # 124
Гість

Лера!Вы не правы!У алкоголиков часто рождаются умные,талантливые дети!!! И очень-очень редко уроды! А вот пристрастие к спиртному иногда им всё-таки передаётся !!!
И наоборот у нормальных - уроды, инвалиды ! Ну Вы же должны это знать!
А если нет - спросите у медиков!

ВідвідувачДата: Вівторок, 22.06.2010, 10:37 | Сообщение # 125
Гість

Невже, ви вірите що можливо закрити цех? Наївні люди! Цех дає велечезні прибутки , а гроші це сила! І якщо ви на віть всі подушитесь від того смороду ми всерівно будемо працювати! В планах відкрити другу лінію!

ВідвідувачДата: Вівторок, 22.06.2010, 12:53 | Сообщение # 126
Гість

Вже закрили!!!!!! Де ваші гроші і сила?????????Вперед....чого як ті мухи поховались????????....Удачі.........

ВідвідувачДата: Вівторок, 22.06.2010, 13:26 | Сообщение # 127
Гість

В Церкві була поставлина свічка,на цей завод ..Я думаю що вона вже згоріла!!!!!

ЛераДата: Вівторок, 22.06.2010, 16:07 | Сообщение # 128
Гість

Сеня,интересно, вы защищаете мать, которая ищет себе оправдание за болезнь дочери и при этом в число "больных" включает чужих детей ? Асмами разных видов дети болели всегда и очень часто
даже медики не могут установить причину и природу болезней , а она быстро это сделала. Я тоже ,как впрочем и все, переживаю за своих детей и они у меня тоже болеют , но я не хочу ,чтобы их преждевременно включали в число безнадежно больных ,как делает эта женщина.Я живу недалеко от
этого цеха. Слова имеют свойства матерелиазоваться.

А свечи в церкви нужно ставить с чистыми и добрыми помыслами, а не со злостью и ненавистю.

AdminДата: Середа, 23.06.2010, 00:39 | Сообщение # 129
Адміністратор
Не бачу причини закривати тему. Тема доволі цікава і бажаючих виказати свою думку теж достатньо. Єдиним негативним наслідком цієї теми може бути закриття доступу "Гостям" на форум.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

ВідвідувачДата: Середа, 23.06.2010, 11:45 | Сообщение # 130
Гість

Дуже шкода що хочуть закрити форум і закрити доступ гостям на форум! Вас так цікаво читати і взагалі я так багато корисної інформації взнала ! Я вважаю що доступ повинен бути для всіх, щоб кожен міг висловити свою думку, навіть якщо це не всім подобається!

VoVДата: Середа, 23.06.2010, 12:10 | Сообщение # 131
Гість

Давно пора не боятися, а підписуватися своїм ім'ям.
До речі на форумі вже була тема про те, щрб незареєстровані читачі не могли писати на форумі.

MVDДата: Середа, 23.06.2010, 14:57 | Сообщение # 132
Користувач
Quote (Відвідувач)
Дуже шкода що хочуть закрити форум і закрити доступ гостям на форум!

Нвхто нічого закривати не збирається.
Форум та сам сайт загалом є доступними як для гостей, так і для зареєстрованих користувачів.
Якраз мова ведеться про
Quote (VoV)
те, щрб незареєстровані читачі не моглиписатина форумі.
.
Вхід ніхто не блокує, але щоб висловити думку, потрібно буде зареєструватися.
Чого так?
Тому що помічено багато троллінгу зі сторони зареєстрованих користувачів, які пишуть під власним ім"ям те, що відповідає їхньому "іміджу" та те, що хотілося би висловити у більш грубій, сленговій, довільній формі під Відвідувачем.

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

AdminДата: Середа, 23.06.2010, 15:20 | Сообщение # 133
Адміністратор
Перечитав і "причесав" тему. Видалено багато повідомлень, котрі несли відверту образу і були далекі від теми.
Повідомлення про те що "... ми все-рівно будемо працювати... " і про "мафію" теж мають право на існування.
Quote (Відвідувач)
Дуже шкода що хочуть закрити форум і закрити доступ гостям на форум!

Форум ніхто закривати не збирається, тема буде існувати, оскільки закривати цю тему, а через тиждень створювати їй подібну нема сенсу. Існує дуже мало форумів, де "Гостям" дозволено залишати повідомлення, але тут поки ще буде можна.
Quote (Відвідувач)
Я вважаю що доступ повинен бути для всіх, щоб кожен міг висловити свою думку, навіть якщо це не всім подобається!

Цілком з Вами погоджуюсь, тому з свого боку докладу максимум зусиль, щоб так було.
Quote (VoV)
Давно пора не боятися, а підписуватися своїм ім'ям.

Дуже слушна думка. Раджу прийняти до уваги. Свобода думки та слова закріплена Конституцією. Досить бути боягузами. Ми - нація, народ, сила! Варто це вже усвідомити.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

ПетровичДата: Четвер, 24.06.2010, 13:40 | Сообщение # 134
Гість

Хтось вверху писав що це мафія - навєрно так воно і є бо цех сьогодні знов запрацював!

ВідвідувачДата: Четвер, 24.06.2010, 22:55 | Сообщение # 135
Гість

25 червня 10 ранку Черговий мітинг будемо перекривати дорогу!!!!!

ПетровичДата: Четвер, 24.06.2010, 23:49 | Сообщение # 136
Гість

Сьогодні говорив з одним рабочим з цеху. Він розказав що з Київа приказали робити, не дивитись ні наякі заборони , пломби і т. д. Хоч вони весь день брак гнали , робили до тієї пори поки не стала лінія від перегрузки! Завтра рабочі виходять в ввечірню на 8 годин. Якраз ніч, а там вихідні , будуть кочегарити за всі простояні дні ! Добре хтось наживається там наверху , а ви нюхайте і дихайте любі мої земляки!

xenamiaДата: Середа, 30.06.2010, 10:04 | Сообщение # 137
Користувач
На суді,який відбувся 29червня у м.Хмельницькому представник відповідача ТОВ"ЦІБТ" визнав,що СЕРТИФІКАТ був виданий незаконно. Досліджується цей та інші факти порушень.

Силой нельзя удержать дождь, любовь и жизнь.
Ложь – это порождение злобы, трусости или тщеславия (Ф Честерфилд)
! А ми гроші переплавимо на кулі.

vadjasДата: Середа, 30.06.2010, 10:19 | Сообщение # 138
Користувач
Quote (xenamia)
представник відповідача ТОВ"ЦІБТ" визнав,що СЕРТИФІКАТ був виданий незаконно.

Ця пісня надовго, знов почнуть лити з пустого в порожнє...

ВідвідувачДата: Середа, 30.06.2010, 22:38 | Сообщение # 139
Гість

від Оксани знов брехня. суд не відбуся. слухання перенесено на початок липня!

xenamiaДата: Середа, 30.06.2010, 22:58 | Сообщение # 140
Користувач
Все вірно: 29 відбулося перше слухання справи.А наступне через тиждень.

Силой нельзя удержать дождь, любовь и жизнь.
Ложь – это порождение злобы, трусости или тщеславия (Ф Честерфилд)
! А ми гроші переплавимо на кулі.

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
Сторінка 7 з 22«12567892122»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017