Четвер, 19.01.2017, 21:17 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 6 з 22«12456782122»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
ВідвідувачДата: Неділя, 20.06.2010, 12:38 | Сообщение # 101
Гість

В цеху під час роботи лінії побував заступник голови облдержадміністрації.
Він здивувався обуренню людей які стояли під брамою.
Також там побувала всім відома Оксана(xenamia), але нажаль не під час роботи.
Буде назначена незалежна експертиза яка працює там де виникають спорні питання.
І це буде остання крапка в цій справі.

ВідвідувачДата: Неділя, 20.06.2010, 13:48 | Сообщение # 102
Гість

Додам до написаного.
Фахівці будуть не тільки з біохімічної лаболаторії.
Також буде мобільна клініка і фахівці лікарі у яких напрямок дихальні шляхи, а також лікарі інших напрямків.
Всі бажаючі і ті хто вважає що вони або їхні діти захворіли чи мають проблеми зі здоров"ям внаслідок викидів цеху,можуть безкоштовно перевірітися, зробити необхідні аналізи.

ВідвідувачДата: Неділя, 20.06.2010, 14:12 | Сообщение # 103
Гість

Забув ще досить важливе додати.
На прикінці червня відбудеться слухання судової справи у Господарському суді про визнання дійсним або недійсним СЕРТІФІКАТУ на початок робіт цеху.
Якщо суд визнає що СЕРІФІКАТ є дійсним і відповідає всім санітарним і нормативним правилам, додаткової експертизи може не бути, буде тільки додаток що до виконання недолікив з охорони праці.

ВідвідувачДата: Неділя, 20.06.2010, 16:28 | Сообщение # 104
Гість

А тих лікарів ви вже навєрно підкупили.

ВідвідувачДата: Неділя, 20.06.2010, 17:09 | Сообщение # 105
Гість

Напиш1ть точн1ше коли будуть л1кар1?

ВідвідувачДата: Неділя, 20.06.2010, 21:38 | Сообщение # 106
Гість

Замовникам незалежної експертизи буде облдержадміністрація, а дату напевно будуть визначати самі експерти, бо в Україні Дунаївці не єдине місто.
А хто і шо купив вирішить суд. Читайте уважно.

gyrronnДата: Неділя, 20.06.2010, 22:07 | Сообщение # 107
Гість

Большой бизнес-это страшная машина, которая может навредить не только здоровью человека, но и лишить его жизни.
Не один за время НЕЗАВИСИМОЙ УКРАИНЫ отдал богу душу.
Самое страшное в этом то что в свои дела втягивают людей.
Похожее было во всех войнах, когда самостоятельно не могли захватить тот или иной об"ект, перед танками гнали безвинных людей. Ведь в своих стрелять не будут!

ВідвідувачДата: Понеділок, 21.06.2010, 16:51 | Сообщение # 108
Гість

А я ж вам говорив , що мафія безсмертна! Сонце світить не для всіх!

xenamiaДата: Понеділок, 21.06.2010, 18:52 | Сообщение # 109
Користувач
Не все так буде!

Силой нельзя удержать дождь, любовь и жизнь.
Ложь – это порождение злобы, трусости или тщеславия (Ф Честерфилд)
! А ми гроші переплавимо на кулі.

gyrronnДата: Понеділок, 21.06.2010, 22:50 | Сообщение # 110
Гість

xenamia! Мне кажется что вас уже вычислили! Я не понимаю зачем столько лишних эмоций. С точки зрения спецов всё в пределах нормы, ну а Ваша точка зрения говорит, что мы уже давно умерли. Действительно, просто маразм. Просматривая предложенное видео (смертность 120 человек) следует замыслится: города уже какбы и не должно быть, за два года подсчитайте!. Из этого следует что в Дунаевцах живут либо зомби, а в крайнем случае мумии которые перевоплатились как в фильмах.

Відредагував Admin - Середа, 23.06.2010, 00:26

xenamiaДата: Понеділок, 21.06.2010, 23:47 | Сообщение # 111
Користувач
Quote (gyrronn)
xenamia! Мне кажется что вас уже вычислили! Я не понимаю зачем столько лишних эмоций. С точки зрения спецов всё в пределах нормы, ну а Ваша точка зрения говорит, что мы уже давно умерли. Действительно, просто маразм. Просматривая предложенное видео (смертность 120 человек) следует замыслится: города уже какбы и не должно быть, за два года подсчитайте!. Из этого следует что в Дунаевцах живут либо зомби, а в крайнем случае мумии которые перевоплатились как в фильмах.

Мені все одно , що ви думаєте про мене і про НАС,дунаєвчан...Так саме як і вам,-- тим більше........ Кожен має право на свою думку. Я свою висловила --я вірю вченим та науковцям, а не рекламним агенціям та виробникам , які зацікавленні у великих прибутках.
Я в першу чергу мати своїх дітей і буду робити так,щоб було добре їм. І я хочу,щоб вони ,як і усі НАШІ ДУНАЄВЕЦЬКІ ДІТИ ПОВИННІ БУТИ ЗДОРОВИМИ І ЩАСЛИВИМИ!!!!!!

Відредагував Admin - Середа, 23.06.2010, 00:27

xenamiaДата: Понеділок, 21.06.2010, 23:57 | Сообщение # 112
Користувач
Quote (Відвідувач)
І ще раз для вас дунаєвчан- МАФІЯ БЕЗМЕРТНА . Да в нас все куплено і суди всі наші і сонце світить тільки для нас . БО гроші то сила і це правдв що сонце світить не для всіх!

Любий "не дунаєвчанин" ! І на кожну мафію є мафія!

ВідвідувачДата: Вівторок, 22.06.2010, 00:19 | Сообщение # 113
Гість

Ну что gurron перекрыли ВАМ кислород..Глотайте воздух...(и мафия пусть тоже глотает) ХА-ХА!!!!!!!

gyrronnДата: Вівторок, 22.06.2010, 00:35 | Сообщение # 114
Гість

Вы правы! ДУНАЕВЕЦКАЯ МАФИЯ БЕССМЕРТНА. Ещё при СОЮЗЕ в Дунаевецком районе( не только в этом райне) дояркам присваивали звания "ГЕРОЙ СОЦИАЛИСТИЧЕСКОГО ТРУДА" за то что они в молоко добовляли коровью мочу, чтобы не потерять жирность молока, но при этом повысить надои и заметьте писатели журналисты про эту афёру знали, а правду сказать боялись, потому что завтра они бы рыли ямы в нестоль отдалённых местах.
В наше время можно обо.....ть соседа и при этом подать на него в суд за то что он высунул голову в ненужное мне время.
МАФИЯ ДЕЙСТВИТЕЛЬНО БЕССМЕРТНА И ЭТО ДОКАЗЫВАЮТ НОВЫЕ РУКОВОДИТЕЛИ РАЙОНА!, но при этом опираюся на старых или тех кто ещё при власти.

ВідвідувачДата: Вівторок, 22.06.2010, 00:37 | Сообщение # 115
Гість

У нас все куплено і заплачено. А ви собі далі мітенгуйте. Запомніть гроші роблять все!

ВідвідувачДата: Вівторок, 22.06.2010, 01:10 | Сообщение # 116
Гість

Ну если у вас все куплено...То почему не работаем??? Что прижали хвостик???? (Наша мафия)....

ВідвідувачДата: Вівторок, 22.06.2010, 01:59 | Сообщение # 117
Гість

Что вы тут людям втираете? Это же такая химия,ё ма ё! Если бы вы прогулялись по лесу, зашли в помещение и ощутили даже самый-самый слабый, на пороге ощутимости запах стирола, значит в этом помещении превышение ПДК по стиролу не менее чем в
3.06 / 0.002 = 1530 раз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!В 1530раз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я живу в центре И ощущаю эту вонь!!А как же те,кто в самом эпицентре???????
ЛЮДИ!!!ОНИ НАС ТРАВЯТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ВідвідувачДата: Вівторок, 22.06.2010, 02:01 | Сообщение # 118
Гість

Запах стирола ощутим когда его ПДК превышена в 1530 раз!!!

Что делать в этой ситуации?

1. Сганять в магазин за инвалидной коляской. Когда родятся детки, она им весьма пригодится.
2. Перечитать перед сном [1] - Куценко С.А. Основы токсикологии. 2002 г. Глава 6.4 Токсические влияния на репродуктивную функцию. Тератогенез.
3. Помолиться за своих еще не родившихся детей.

ВідвідувачДата: Вівторок, 22.06.2010, 02:05 | Сообщение # 119
Гість

Дословный перевод термина "тератогенез" означает "рождение монстров", от греческого teras, означающего "монстр".

Тератогенным называется действие химического вещества на организм матери, отца или плода, сопровождающееся существенным увеличением вероятности появления структурно-функциональных нарушений у потомства. Вещества, обладающие тератогенной активностью, называются тератогенами…

Відвідувач СЕНЯДата: Вівторок, 22.06.2010, 02:08 | Сообщение # 120
Гість

К сильнейшим тератогенам как раз и отнесены стирол, марганец и ртуть, результатом воздействия которых на плод есть всего то 4 вида паталогий: - гибель, уродство, замедление роста, функциональные нарушения. – Как повезет.

Всем этим азам студентов мед. институтов учат если не ошибаюсь еще на 2 курсе.

Я не медик, и мало чего понимаю в медицине, но если сами же медики говорят, что от стирола рождаются уроды, я им верю.

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
Сторінка 6 з 22«12456782122»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017