Четвер, 19.01.2017, 21:16 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 22«12342122»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
gyrronnДата: Неділя, 23.05.2010, 00:16 | Сообщение # 21
Гість

PS/ Самое интересное в этом маразме то что в этом "экологически опасном месте" без зазрения совести и боязни что там так опасно, спокойно гуляют мамы с маленькими детьми, пенсионеры которые задыхаются от газов предприятия. Дюди, Вы сами себе создали проблемму, а скорее всего Вам помогли её создать. Будьте внимательны к навязчиваему мнению. Задумайтесь, зачем и для чего Вас толкают в эту дыру!

ВідвідувачДата: Неділя, 23.05.2010, 00:48 | Сообщение # 22
Гість

А ОТ Я НЕ ПЕРЕСТАЮ ДИВУВАТИСЯ ТАКИМ,ЯК ---Дата: Субота, Вчора, 23:43 | Повідомлення # 21 !!!! ВИДНО,ЩО ЦЯ ОСОБА ЯКОСЬ ЗАЦІКАВЛЕНА У ЦЬОМУ ВИРОБНИЦТВІ. МАБУТЬ ЖИВЕ ДАЛЕКО ВІД НАШОГО МІСТА, НЕ ДИХАЄ ЦИМ ПОВІТРЯМ,І ЩЕ СМІЄ НАД НАМИ ,МАТЕРЯМИ ПРИКОЛЮВАТИСЯ. А КУДИ МЕНІ З ДИТИНОЮ ПОДІТИСЯ? Я ОДИНАЧКА, ЗАВЖДИ ,КУДИ НЕ ЙДУ-- ВСЮДИ МУШУ БРАТИ З СОБОЮ ДИТИНУ.І ГУЛЯТИ МЕНІ ЗОВСІМ НЕ СПОКІЙНО! А ХІМІЮ ЦЮ ЗВІДСИ ЗАБРАТИ!!!! МЕНІ ПО БАРАБАНУ ЧИ ВОНО ШКІДЛИВЕ,ЧИ КОРИСНЕ !

ВідвідувачДата: Неділя, 23.05.2010, 01:05 | Сообщение # 23
Гість

ТЕ ЩО ПИШУТЬ В ЕПІЦЕНТРІ--ПРАВДА! ПРОДУКЦІЯ ДУЖЕ ХОРОША,НЕ ШКІДЛИВА. АЛЕ ТОМУ, ХТО ЇЇ ПРОДАЄ І ЗАРОБЛЯЄ НА ЦЬОМУ КУПУ ГРОШЕЙ ПО ФІГ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ,ЯКІ СТРАЖДАЮТЬ ВІД НЕДБАЛО НАЛАГОДЖЕНОГО,ТА ЩЕ Й НЕЗАКОННОГО, 2 РОКИ ПІДПІЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ВИРОБНИЦТВА.

Відвідувач НаташаДата: Неділя, 23.05.2010, 20:24 | Сообщение # 24
Гість

Діти та пенсіонери не гуляють під хім.заводом , вони там просто живуть.

ВідвідувачДата: Субота, 29.05.2010, 03:26 | Сообщение # 25
Гість

То заберіть собі ще наше підприємство і будете мати чотири

kost4Дата: Вівторок, 01.06.2010, 00:46 | Сообщение # 26
Користувач
Но почему в этой теме бытует только одно мнение, это плохо. Не спорю завод должен быть за населенным пунктом, никто ни разу не заявил, о том как опасны газы от автомобилей. Этих авто проезжает тысячи за день по улицам Дуная. Всем приятно дышать? Почему по шевченко не ограничить их кол-во. Эти выбросы ведь ничуть не меньше вредят чем пенополистирол. Да потому что каждый вносит лепту в травление самих себя, но отказаться от колес нет, что вы!? Не надо быть такими двуличными, и давайте говорить о проблемах всех, потомучто выбросы авто ничуть не менее вредны за пенпласт.

Мы всяравно умрем...

Відредагував kost4 - Вівторок, 01.06.2010, 00:49

ВідвідувачДата: Вівторок, 01.06.2010, 12:17 | Сообщение # 27
Гість

Виробництво, як працювало так і працює, але в нічний час, щоб менше нервувати жителів. Забороняй, закривай, накладуй арешт, а їм все по барабану !!! Сергій, де твій патріотизм ???

ВідвідувачДата: Вівторок, 01.06.2010, 17:10 | Сообщение # 28
Гість

Дійсно, є чому дивуватися. Я біля "сільгосптехники" працюю 24години через дві доби і ще жодного разу небачив щоб вони працювали вночі,після того як поставили намети, тим більш що вже було сказано що обладнення опломбовано охороною праці. Ви росповсюджуєте плітки. Деж Ваш патриотизм? Якщо Ви проти, то треба боротися чесно, без наклепів. Бридко читати , коли безпідставно "ляється бруд".

СергійДата: Вівторок, 01.06.2010, 20:10 | Сообщение # 29
Користувач
Quote (Відвідувач)
Сергій, де твій патріотизм ???

Пане В.Ю. як ви помітили я ніколи не вмішувався в "політику" з "Сільгосптехніки", чому? Бо тому що вважаю що хай працює підприємство. І не вважаю і таким вже небезпечним дане виробництво. Згадайте ливарний цех на ДАЗі, пам'ятаєте що дихати не було чим, і ми з Вами працювали, і ще як.

Просто Сергій

pavlikasiyДата: Середа, 02.06.2010, 11:10 | Сообщение # 30
Користувач
Quote (Сергій)
Пане В.Ю. як ви помітили я ніколи не вмішувався в "політику" з "Сільгосптехніки", чому? Бо тому що вважаю що хай працює підприємство. І не вважаю і таким вже небезпечним дане виробництво. Згадайте ливарний цех на ДАЗі, пам'ятаєте що дихати не було чим, і ми з Вами працювали, і ще як.

Десь такої думки і я притримуюсь!
Якщо воно насправді шкідливе, то це ж не проблема. Є інстанції які можуть це вреголювати. Державні при чому. Но санстанція накатає якусь пісульку і все, закриють наглухо.

Навіть якщо вихлопи в вшому авто не будуть відповідати нормам, вам влуплять штраф. Це елементарний рівень. а це, ціле підприємство.

Відредагував pavlikasiy - Неділя, 06.06.2010, 09:19

Відвідувач xsenamiaДата: Середа, 02.06.2010, 22:32 | Сообщение # 31
Гість

Працюють по ночах,щоб ніхто не чув,як смердить.А коли намети стояли теж кожної ночі ходили по кілька чоловік прибирати приміщення,а також налагоджувати обладнання. Ніби цьго не можна було вдень зробити . Цікаво виходить!

Відвідувач xenamiaДата: Середа, 02.06.2010, 22:48 | Сообщение # 32
Гість

Я точно знаю, чому моя дитина(як безліч інших дунаєвецьких дітей і дорослих) вже 2 роки страждає на якусь особливу алергію,яка виявляється саме тоді,коли активно працює хімкомбінат.
І тепер я точно знаю,що те що ми пережили вночі 29 серпня 2009 року--це просто жах!!! Я ж просто могла втратити свою доньку:вона маленька,найбільше постраждала !
А саме в цю ніч моя сім"я отруїлася пекучим,їдким рожево-помаранчевим димом...Уявіть собі у скільки разів була перевищена його допустима норма?!!!
І наше щастя,що я здогадалася знайти у хаті найбезпечнішу кімнату із пластиковим вікном,куди не найшло стільки диму,кинути на двері велике мокре полотенце .І так до ранку перемучилися.
А потім почалося саме страшне:одразу збільшилися і лімфовузли, і печінка, і кашель і рвота.....
За три тиждні бліду, схудлу, змучену дитину ледве врятували.....Дякувати Богу!!!!!
І тепер якісь...... парять тут всім,що виробництво не шкідливе!!!!

Відвідувач xenamiaДата: Середа, 02.06.2010, 23:10 | Сообщение # 33
Гість

Я живу в 300м від хімвиробництва. Я вже досить надихалася тієї хімії. І я не зацікавлена особа,мені ніхто не платить гроші за те,щоб я була проти цього виробництва..
Вся біда в тому, що багато хто стоїть осторонь чужої біди і не бажає знати істинну правду... Так і я: поки сама не постраждала,проходила осторонь. А тепер --не відступлю,бо виїхати з міста заради безпеки не маю змоги.

Відвідувач xenamiaДата: Середа, 02.06.2010, 23:28 | Сообщение # 34
Гість

Ми ж усі ніби-то вміємо користуватися комп"ютером... Тож знайдіть інформацію про виробництво екструдованого пінопотрлістиролу!!!
Було б добре переселити таких як pavlikasiy на роки 2 на проживання в метрів 300 від хімзаводу!!!
Видно,що в людини немає власних дітей! A якщо хімкомбінат не закриють,то ще не відомо чи будуть у ньго діти,і якими вони будуть...
І що він їм скаже на те , що не вберіг їхнє здоров"я, і знехтував правом на чисте повітря-- Конституційне право на охорону здоров"я (ст. 49)?
Крім того, Конституція України передбачає право громадян на вільний доступ до екологічної інформації(ст. 50).
Справа в тому,що стірол,який використовується у вироництві пінополістиролу- високотоксична речовина. пВід мікродоз стиролу страждає серце, особливі проблеми виникають у жінок(стирол є ембріогенною отрутою, що викликає потворність зародку в череві матері).

Відвідувач xenamiaДата: Середа, 02.06.2010, 23:36 | Сообщение # 35
Гість

Також стірол має негативну дію на печінку, викликаючи серед іншого і токсичний гепатит. (це мабуть те, від чого у моєї дитини була рвота та збільшилася печінка,причому зразу на слідуючий день після отруєння їдким пекучим запахом диму)
Стірол має в своїй молекулі одне або декілька бензолових ядер, і подібно до аналогічних речовин (бензол, бензопірен) має підвищені комулятивні властивості: накопичується в печінці і НЕ ВИВОДИТЬСЯ з організму.

pavlikasiyДата: Середа, 02.06.2010, 23:39 | Сообщение # 36
Користувач
xenamia, мені зовсім не байдуже майбутнє моїх дітей і не байдуже що у таких людей як ти проблеми зі здоров"ям дитини.

Вимоги мають бути реальними, а не закриття. Нехай вимагають повного дотримання норм. Адже є очисні споруди спеціальні, все що забеспечує допустимі норми викидів. А це... Комусь заважає і вимагають практично неможливого. Адже подумайте, хтось колотить на цьому гроші. І всім все проблочено... Вимоги мають бути реальними! І основне, що я хочу щоб зрозуміли ті хто читають це все. Вимоги мають відображати потребу і бажання людей, а не бажання тих кому заважає торгівля буд матеріалом.

Відредагував pavlikasiy - Неділя, 06.06.2010, 09:16

Відвідувач xenamiaДата: Середа, 02.06.2010, 23:42 | Сообщение # 37
Гість

Вся інформація зібрана з інтернету. Якщо захотіти--можна знайти!
Але,мабуть вам спершу треба отруїтися,так як мені,от тоді ви мабуть і зачухаєтеся в потилицю!!! І почнете метушитися... Тільки б не було пізно!!!

Відвідувач xenamiaДата: Середа, 02.06.2010, 23:48 | Сообщение # 38
Гість

Там замішані сильні світу цього... і вимагати дотримання норм--немає сенсу... Таким вірити не можна,тим паче після того,як вони 2.5 роки труїли нас без всяких дозволів і документів ,порушуючи всі норми і закони!

pavlikasiyДата: Середа, 02.06.2010, 23:52 | Сообщение # 39
Користувач
Мабуть ти права! Я не прихильник своєї позиції і не буду її до зубів відстоювати. для того і є форум, щоб можна було це все обговорити.

Мій підпис стоїть в бумагах що я підтримую закриття заводу. Просто як і будь хто інший, мало вірю в те, що людський фактор переможе ті гаманці які за цим всім сховані...

Відвідувач xenamiaДата: Четвер, 03.06.2010, 00:13 | Сообщение # 40
Гість

Мало хто в це вірить... Але не треба зневірюватися... Нова влада обіцяє допомогти, але навіть при великому бажанні ,без людей,без громади вони нічого не зможуть зробити. Ми--сила! Так,що ми повинні діяти!

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
Сторінка 2 з 22«12342122»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017