Вівторок, 23.05.2017, 15:36 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dun@at.ua ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 14 з 22«1212131415162122»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
buslaДата: Вівторок, 30.11.2010, 14:34 | Сообщение # 261
Користувач
Якщо чесно і по закону не получається, Небельский та йому подібні, не зрозуміло чим займається, що робити, чи вдихати ту гадость ??? dry

Радянський, самий, що не є ...

buslaДата: Вівторок, 30.11.2010, 17:18 | Сообщение # 262
Користувач
Небельський, чуєш народ чи де ?????

ВідвідувачДата: Вівторок, 30.11.2010, 18:23 | Сообщение # 263
Гість

Рохова,Небельський,Кучерявий,Баранюк,прокуратупа,міліція......Вони всі бояця,бо взяли гулю грошей......А чого ми люди маємо страдати...........busla коли будети в Дунаївцях дайти знати........

ВідвідувачДата: Вівторок, 30.11.2010, 18:49 | Сообщение # 264
Гість

Льоня Щельській мені не 50 а 29 і в мене теж 2 дітей.......І я теж ходила роздавала листівки(зроблині за свої кошти)......і чоловік мене підтримує.......................А гармони скоріши грают в тебе,нажаль ти не маєш їх куда викинути.....Ти написав за заздрість то це шо тобі заздрити?????????Чи твому татові,якому люди біля заводу проходу не дают,і клянут на всі покоління.........Задумайся Льоня чи треба вам такі брудні гроші???????? І людські слоьзи??????????

buslaДата: Вівторок, 30.11.2010, 22:28 | Сообщение # 265
Користувач
Quote (Відвідувач)
busla коли будети в Дунаївцях дайти знати........

Кому, де хоть адреса..., я вас не боюсь просто приїду, а ви де !! biggrin

buslaДата: Вівторок, 30.11.2010, 22:50 | Сообщение # 266
Користувач
Я приїєжаю до батька (5 хвилин до центра), мабудь буду на Новий рік, чекаю, що племінник скаже.... Я вже мабудь чужий за двадцять років..... biggrin biggrin biggrin

buslaДата: Вівторок, 30.11.2010, 22:54 | Сообщение # 267
Користувач
Радянщина наклала свій відпичаток, ніхто не спорить, просто за Дунаївці не приємно.... !!!! angry

xenamiaДата: Середа, 01.12.2010, 00:31 | Сообщение # 268
Користувач
busla, Чекаємо на тебе!!!!! До зустрічі!!! newyear

Силой нельзя удержать дождь, любовь и жизнь.
Ложь – это порождение злобы, трусости или тщеславия (Ф Честерфилд)
! А ми гроші переплавимо на кулі.

ВідвідувачДата: Середа, 01.12.2010, 00:42 | Сообщение # 269
Гість

Quote (busla)
Кому, де хоть адреса..., я вас не боюсь просто приїду, а ви де !!

А я хотіла зустрітися подивитися хто нас дак далеко підтримує...ви мене наверно не поняли...На цьому форумі мало хто нас підтримує...нікому більше завод не мішає.....

Відредагував Admin - Середа, 01.12.2010, 11:57

ВідвідувачДата: Середа, 01.12.2010, 11:35 | Сообщение # 270
Гість

busla це ніякий не Прокс.....ви себе накрутили......Насправді преписуєтися з жінкою.....Я бачу, на цьому сайті всі сидят на емоціях....

AdminДата: Середа, 01.12.2010, 12:00 | Сообщение # 271
Адміністратор
Пане busla, будь-ласка старайтесь при висловлюваннях дотримуватись тем, та залиште нарешті пана Прокса у спокої, чим він Вам так не догодив?

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

ВідвідувачДата: Середа, 01.12.2010, 12:13 | Сообщение # 272
Гість

А я то думаю ,тільки що заходила читала повідомл..вже нимає.... а пан admin вже всьо стер...

AdminДата: Середа, 01.12.2010, 13:53 | Сообщение # 273
Адміністратор
Стер, бо повідомлення ніяк не стосувались теми.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

buslaДата: Середа, 01.12.2010, 15:15 | Сообщение # 274
Користувач
Добре, всім дякую та вибачаюсь, може щось не те ляпнув, але як перемогти то виробництво !!! Шановні, висловлюємось, щоб вони не думали про нас слабо. wink biggrin

buslaДата: Середа, 01.12.2010, 17:02 | Сообщение # 275
Користувач
Короче кажучи, все набагато проще... biggrin Є рішеня Голови Дунради, чого не виконується ??? Наряд міліції який патрулірує по Дунаівцях, зобов"язати чи маршрут прокласти біля шкідливого виробництва, за ніч раза два, а той три проїдуть - працює, забрали тих хто там не виконую розпоряджень голови... і так далі. Просто зобов"язати !!! wink biggrin

buslaДата: Середа, 01.12.2010, 21:09 | Сообщение # 276
Користувач
Кстати сказать, если по-русски, надеюсь никто не обидется... чего у Дунаевцах такое безобразие, пан Голова, вы слышите или просто игнорируете !!! biggrin

buslaДата: Вівторок, 07.12.2010, 16:45 | Сообщение # 277
Користувач
Щось рухнулось, чи пани мовчать собі на голову... !!! wink biggrin

buslaДата: Вівторок, 07.12.2010, 17:50 | Сообщение # 278
Користувач
На самом ділі, шановні ситуація серйозна !!! Просто мовчимо, чи міліція ігнорірує постанову Голови міської ради??? wink

buslaДата: Вівторок, 07.12.2010, 18:32 | Сообщение # 279
Користувач
Quote (Відвідувач)
А я хотіла зустрітися подивитися хто нас дак далеко підтримує...ви мене наверно не поняли...

Да зустрінемось та й подивимось..., всі рядом, навіть ближче, чим хтось думає... wink biggrin

axelДата: Вівторок, 07.12.2010, 23:23 | Сообщение # 280
Гість

Мда!!! Звиздеть не мешки ворочать! Когда работало на полном ходу 3 завода и 2 фабрики + в паре километров от города ядерная точка была всем было извините НассРРать! И тут появилось относительно мелкое производство, которое блин несет даньги в городскую какзну как никак + в карманы горожанам то есть является работодателем которых не так уж много в городе, становится обьектом всех жизненных проблем жителей.
Судя с видео и разговоров на форуме мне становиться очень стыдно что люди моего родного городка становятся стадом баранов по щелчку пальцами определенных личностей пытающихся поиметь с этого материальную выгоду, а что касается детей рождающихся с отклонениями про которых расскаазывала женщина на видео - полный АБЗАЦ. Заранее извиняюсь за грубость но это надо быть полным дибилом что бы такое сказать и врожденным дибилом что бы в это поверить, бабки статисты - вызвали откровенный хохот, а за феномен "месяц нестираной футболки" я вообще молчу (все это кроме улыбки и стыда за своих горожан больше никаких эмоций не вызвало) про кашель ребенка еще поверил бы если б мамаша не лапнула в итоге лишнего. Если взять к примеру Кривой Рог то там действительно зимой красный снег и футболки становятся красными от перебывания на улице но тем неменее процент врожденных паталогий за все существование вредоносных предприятий не сможет перевысить тот процент о котором назвали только на видео не считая остального бреда расписаного на форуме.
Товарищи пожалуйста не будьте идиотами так как взяв анализ колбаски которую вы едите с таким рвением к здоровью и экологически чистым условиям обитания вы пойдете закрывать все колбасные заводы в Дунаевцах. Я прекрасно понимаю что воняет и все такое но Арматурный Завод по выбросу зловнных газов неменее вонюч и опасен но как то ему внимания вообще не уделено на против того что вы тут расмусолили.
Что же вы борцы с мельницами не жалуетесь на него?? Про состояние речки (р.Тернавка) которую так прекрасно воспевают в песнях месного фолка)) я опять вынужден промолчать и опять всех это не затронет даже)))

С выше сказаного вывод только один - людям нет чем занятся. Ну если нет чем занятся походите в драм кружок, в библиотеку, проведите несколько приятных вечеров за книжечкой научной и художественной литературки - что б хотя бы могли правдоподобно и достойно врать на камеру. )))

П.С. С нетерпением жду агресивных, логически необоснованых аргументов и возражений.

Всегда ваш, AXEL.

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
Сторінка 14 з 22«1212131415162122»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017