Понеділок, 27.03.2017, 10:41 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 12 з 22«1210111213142122»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
ВідвідувачДата: Субота, 27.11.2010, 18:00 | Сообщение # 221
Гість

Дякую busla....Що хоть ви нас підтримуєти...А цю маленьку дівчинку .ти можеш зупинити в городі і вона тобі все розповість....Наступного разу я попрошу маму цієї дівчинки щоб вона її привела,і вона тобі на твою ментовськю камеру всьо розповість...........Я якщо по закону,він перший протягнув руки до чужої жінки......І тоді жінки йому відповіли..........А то що весело буде це правда..Бо дорогу ми будемо перекривати на сутки ........

.

ВідвідувачДата: Субота, 27.11.2010, 19:22 | Сообщение # 222
Гість

Понятно,чого на вулиці такий смерід. Мої гості не хочуть виходити на двір перекурити.

buslaДата: Субота, 27.11.2010, 20:23 | Сообщение # 223
Користувач
Quote (Відвідувач)
А цю маленьку дівчинку .ти можеш зупинити в городі і вона тобі все розповість....

Я вам віру і без додаткових розпитувань дітей, просто народ в нас такий, наполовину затурканий, єврейське коріння, однако, що зробиш, коли все житя ганяли по Африці, потім по Європі ... Вот і не може зібратись разом та добре "викласти" тим виробникам, щоб в страшному сні згадували Дунаївці !!!

Доречі, а є дані на власника в Києві ??? В мене там два брата, "попросимо" його обміркувати хімвиробництво в Дунаївцях, і нафіг не потрібні ті депутати з прокурорами... wink biggrin

Радянський, самий, що не є ...

KiperДата: Субота, 27.11.2010, 20:28 | Сообщение # 224
Новачок
Yety|
Альо ти шо впше афігевший....
та шо ти про це знаєш ?! в твої та роки Дініс Брилінський!
Я живу коло цього підприємства за 200 метрів
І це просто жах.....Ви просто про себе не думаєте......ладно про себе ви подумайте які в вас діти будуть ....Жах wacko
Я ппрочитала це все я окунулась в жах.....
Подумайте про себе!!!!!!
bash

Відредагував Admin - Субота, 27.11.2010, 20:55

ВідвідувачДата: Субота, 27.11.2010, 20:37 | Сообщение # 225
Гість

Всі нам говорять про Закон!!! А власники зоводу і ті хто там працює роблять законно??????
Всі говорять,що нам за це платят,то прийди ти і тобі теж заплатят!!!!!!Подивишся як багато!!!

ВідвідувачДата: Субота, 27.11.2010, 21:28 | Сообщение # 226
Гість

Дядя Франик кинув заяву що ми жінки його побили............тепер будут тягати по міліції.. (злочинців піймали).........СОРОМ наші міліції!!!!!!!!!!!!Дякую ще раз busla....Таких людей треба в Дунаївцях........................А таких як диниса брилінського ми найдем у воєнному містечку,або навідаємся до 4 школи..

buslaДата: Субота, 27.11.2010, 21:51 | Сообщение # 227
Користувач
Quote (Відвідувач)
Дядя Франик кинув заяву що ми жінки його побили............тепер будут тягати по міліції.

Визвати можуть, все таки бійка, але зробивши пару кровопідтьоків, царапин, та в травмопункті взявши справку зі вказівкою, що це дяді Франика робота, то Франик ще й заплатить вам за фізичні та моральні втрати ... Удачі !!! biggrin

Радянський, самий, що не є ...

YetyДата: Неділя, 28.11.2010, 14:07 | Сообщение # 228
Користувач
Так Kiper попрошу без образ (тим більш в ваші роки smile дорослі такі)! Так як і Відвідувач. Кожен має право на власну думку, і Вам мене не судити. І не тикайте "які в вас діти будуть". В Вас одна думка, в мене інша. Але я на відміну від пана (чи пані) Відвідувача не приховую своє справжнє прізвище. Врешті решт, від того яку думку ви маєте нічого не зміниться. Звісно поки що я не не знаю всіх деталів справи, можливо дізнавшись я б її змінив, але моя думка залишається колишньою.

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

AdminДата: Неділя, 28.11.2010, 16:27 | Сообщение # 229
Адміністратор
Сьогодні об 11:50 був біля Сільгосптехніки і вдихнув якоїсь гидоти. Відчуття приблизно такі: спочатку гіркота в роті, потім сухість в горлі, важко дихати і хочеться відкашлятись. Одразу ж пішов звідти, але відчуття гидоти в роті повністю зникло приблизно через три години. Я не можу з повною впевненістю заявити що то викиди всім відомого цеху, але вітер дув саме з тієї сторони.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

KiperДата: Неділя, 28.11.2010, 17:11 | Сообщение # 230
Новачок
Yety, дорогенький не нада тут драми строяти!
Ти помітив що тут всі проти заводу а тут ти такий один говориш що це не шкідливо!
Ти добре обґрунтував свої слова?...
може варто прочитати те що тут написано....?!!!!
а ти видимо не турбуєшся про те які в тебе будуть діти! 1eye

Відредагував Kiper - Неділя, 28.11.2010, 17:15

YetyДата: Неділя, 28.11.2010, 17:27 | Сообщение # 231
Користувач
Quote (Kiper)
а тут ти такий один говориш що це не шкідливо!

Покажіть будь ласка де я писав "та що ви, це ж взагалі не шкідливо!!" ??? Щоб ви знали, взагалі те що нас оточує, все шкідчите, ті ж мобільні телефони, і той комп'ютер перед яким ви зараз сидите. Тоді нема чого звинувачувати в тому що я не писав, і читайте уважніше, я писав що проти того що перекривають дорогу, таким чином ставлячи під загрозу життя інших людей. І не приплітайте сюди будь ласка "не турбуєшся про те які в тебе будуть діти" не давіть на жалість!

gyrronnДата: Неділя, 28.11.2010, 17:44 | Сообщение # 232
Гість

Неуважение и угрозы говорят о том, что ты сам начинаешь чего то бояться! Уважайте хотя бы себя!

ВідвідувачДата: Неділя, 28.11.2010, 19:24 | Сообщение # 233
Гість

Admin це не тільки в тебе така гіркота в роті....Це майже в всіх людей коли там стояти.........я перший раз почула, коли йшла до Грубія за хлібом..Це біля гуртожитку по жовтневі і було це піздно.....То я чим могла тим затуляла писок...Це було 1,5 роки назад,тепер цю отруту я чую дуже далеко..Тоді я думала що це хтось мусорку розпалив,але я пішла перевірила там ніхто нічого не палив....Це так від завода смерділо....а тепер нам відомо що вони з Райківець перевезли назад ту гидоту на які переробляють брак......так що вонь тільки буде ще гірша......Наші сьогодні поїхали до Київа....Може пришлють якусь комісію.............Чесно достало воно вже всіх.......Но здаватися не треба!!!!!!!!!!!!!!

xenamiaДата: Неділя, 28.11.2010, 21:44 | Сообщение # 234
Користувач
Заходжу сюди постійно.Стараюся лише спостерігати за тим,що тут відбувається...Та вже не сила....
Я вже дуже багато образ і наслухалася і начиталася... І що я погана мама,і що брешу і що мені платять гроші,щоб виходила на мітинги і т.п.Тепер хочу звернутися до Yety.
Quote (Yety)
Так Kiper попрошу без образ (тим більш в ваші роки smile дорослі такі)! Так як і Відвідувач. Кожен має право на власну думку, і Вам мене не судити. І не тикайте "які в вас діти будуть". В Вас одна думка, в мене інша.

Так чому ж ти відстоюючи свою власну думку, осуджуєш і мене і мою 4-річну доньку за наші думки і висловлювання? Ще й так іронізуєш!!!!
Взагалі то я на це не звертаю уваги... У тебе мабуть є якась причина!......

Силой нельзя удержать дождь, любовь и жизнь.
Ложь – это порождение злобы, трусости или тщеславия (Ф Честерфилд)
! А ми гроші переплавимо на кулі.

YetyДата: Неділя, 28.11.2010, 21:57 | Сообщение # 235
Користувач
Quote (xenamia)
Так чому ж ти відстоюючи свою власну думку, осуджуєш і мене і мою 4-річну доньку за наші думки і висловлювання? Ще й так іронізуєш!!!! Взагалі то я на це не звертаю уваги... У тебе мабуть є якась причина!......
Осуджую? Мабуть пані xenamia Ви дуже громко це сказали. Нікого я не осуджую, лише висловлюю невдоволення що до перекриття дороги. Маєте бажання мітингувати? Будь ласка, але перешкоджайте роботі заводу (якщо він працює) а не роботі водіям-далекобійникам, і іншим приватним особам, які їдуть по цій дорозі, чи проживають на Червоному селі.

xenamiaДата: Неділя, 28.11.2010, 22:15 | Сообщение # 236
Користувач
Quote (Відвідувач)
Не можу зрозуміти як канал ICTV випустив в ефір такий срам. Гидко було дивитись. Люди! побійтеся БОГА, навіщо ви на себе наговорюєте. Що вам пообіцяли що ви себе і все місто поливаєте дєрьмом? Чи не буде колись соромно тій дівчинці дивитись у очі своїй мамі яка сьогодні заставляє її говорити неправду.
СОРОМНО......СОРОМНО......СОРОМНО......!!!

Хочу відповісти ще Вам. Що у цієї дівчинки є ще старша сестричка, яка в ту ніч теж постраждала і мабуть ніколи не забуде( і розкаже, кому цікаво)як ми бігали по хаті прикриваючи роти мокрими рушниками, рятуючись від тої гарі... І як спали на одному дитячому ліжку троє,бо в старшої дочки пластікове вікно і туди не найшло стільки тої гарі....
Між іншим, одразу на другий день мій чоловік подзвонив своєму давньому шкільному товаришу, який працює на горе-виробництві і запитав,
що у них там за "НС"сталася, чому такий сморід?
На що той відповів, що це нормально, що сморід... Це звичайний процес переробки: переробляли касєтони,які привезли з якогось райцентру нашої області(я точно не пам"ятаю,чи з Нетішину, чи з Ізяслава, чи з Стар-Кону.,але точно десь звідти,за Хмельницьким).

xenamiaДата: Неділя, 28.11.2010, 22:17 | Сообщение # 237
Користувач
Yety !
Саме найгірше для мене(ЯК І ДЛЯ УСІХ ПРОТЕСТУЮЧИХ)------ЦЕ ПЕРЕКРИТТЯ ТРАСИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Але як інакше привернути увагу чиновників на вирішення проблеми незаконного виробництва? Може маєте якісь ідеї?

Відредагував xenamia - Неділя, 28.11.2010, 23:17

gyrronnДата: Неділя, 28.11.2010, 22:26 | Сообщение # 238
Гість

На сколько мне известно, было официальное предложение дирекции предприятия о графике посещений цеха в виде ознокомительных экскурсий для всех желающих, чтобы избежать массовых наплывов была указана численность посещаемых в час указанным дирекцией.
День был указан ПЯТНИЦА время 17:00 до 17:45. Я думаю что после пребывания на предприятии каждый сможет высказать своё мнение, естественно если это мнение не будет навязано из вне! УДАЧИ!

P.S. Предложение было направлено в ГОРСОВЕТ, если вдруг его там нет значит его "сдуло ветром"!

xenamiaДата: Неділя, 28.11.2010, 22:39 | Сообщение # 239
Користувач
А це не наша справа перешкоджати роботі незаконного виробництва!!!
Це робота закону, нашої влади і контролюючих органів... Але ж усі бояться київського "даху". Тому в бій ідуть "одні старики": пенсіонери і матері, які переживають за майбутнє своїх дітей !
Я не хочу втратити дитину!!!!!!!!!!!!!!! Я її так ледве врятувала за кілька тижнів(раніше тут писала!) Завжди коли працює завод ми на собі це відчуваємо здоров"ям нашої дитини....
І мене не треба ні підкупляти, ні заохочувати!!!!!!! Я мати! І цим все сказано!!!!!!!!!!!!!!!

xenamiaДата: Неділя, 28.11.2010, 23:10 | Сообщение # 240
Користувач
Між іншим, являючись громадським інспектором з охорони довкілля Державної екологічної інспекції в Хмельницькій області повинна сказати дещо важливе для нашого здоров"я: ми маємо дихати чистим повітрям, без всякого стороннього запаху, тим паче запаху схожого на палену пластмасу(це запах стіролу!!!!)!

Антипірен, фреон,а особливо стірол вкрай негативно впливають на наше здоров"я. Стірол - це високотоксична ембріогенна ОТРУТА і вже в утробі матері впливає на РОЗВИТОК ебріону ,особливо в перші місяці вагітності.
І навіть коли дитина народжується нормальною (за загальними ознаками), то це ще не означає,що вона є цілковито здоровою. ................
Yety, та всі інші !!! Дунаївчани!!!!Не будьте байдужими до свого здоров"я і подбайте про здорове майбутнє свого покоління!!!!!!!!!!!
Зайве наражати себе на небезпеку!!!
Ніхто про вас не подбає краще за вас самих!

Відредагував xenamia - Неділя, 28.11.2010, 23:13

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Шкідливе виробництво на Сільгосптехніці
Сторінка 12 з 22«1210111213142122»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017