Понеділок, 05.12.2016, 02:26 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Порадьте до якої фірми звернутися, щоб замовити вікна?
Порадьте до якої фірми звернутися, щоб замовити вікна?
NataliyamДата: Четвер, 17.05.2012, 11:25 | Сообщение # 1
Новачок
Хочу замінити старі вікна на металопластикові і такий великий вибір фірм, що очі розбігаються, а хотілося б якісні і не дорогі.

andrДата: Четвер, 17.05.2012, 11:59 | Сообщение # 2
Новачок
Я замовляв в фабриці вікон (видалено), порадили сусіди. Видно, що професіонали. Менеджер підібрав комплектацію вікна відповідно до моїх побажань та того, де воно буде ставитися. Раджу Вам не економити , адже Ви їх ставити не на один рік. Краще брати п'ятикамерний профіль (Термо) з німецькою фурнітурою Winkhaus AktivPilot або Siegenia Aubi, яка прослужить довго і не прийдеться регулювати. Обов'язково, щоб була мікровентиляція для провітрювання взимку, не охолоджуючи кімнату. Склопакетів у них близько 80 видів, мені порадили на сонячну сторону взяти склопакет з сонцезахисною функціює і одночасним енергозбереженнмя взимку, а на шумну сторону - склопакет з функцією шумоізоляції і одночасним енергозбереженням взимку. А також багато залежить від того, як Вам їх поставлять. Неграмотний монтаж може зіпсувати найякісніше вікно. Але в цій фірмі мені поставили акуратно, швидко і професійно. Вікна стоять вже кілька міясців, нарікань ніяких немає: легкі в експлуатації і в догляді за ними.

Відредагував Admin - Четвер, 17.05.2012, 12:45

YetyДата: Четвер, 17.05.2012, 16:23 | Сообщение # 3
Користувач
Нехай реклама, але все ж для користувачів була б цікава назва цієї фабрики wink

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

rinaДата: Четвер, 17.05.2012, 22:02 | Сообщение # 4
Користувач
І мені теж треба на балкон вікно.... biggrin

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

DenPДата: Четвер, 18.09.2014, 15:09 | Сообщение # 5
Користувач
В неті найшов FasadInfo, в них база велика по вікнам)!

vasylllДата: Четвер, 13.08.2015, 15:35 | Сообщение # 6
Новачок
Тут теж хороший вибір, раджу німецький профіль KBE

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Порадьте до якої фірми звернутися, щоб замовити вікна?
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016