Понеділок, 27.02.2017, 20:06 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Дунаєвецькі роботодавці
Дунаєвецькі роботодавці
AdminДата: П`ятниця, 13.08.2010, 19:21 | Сообщение # 1
Адміністратор
Сподіваюсь кожен з відвідувачів форуму мав, має, або сподівається мати якесь місце роботи. Пропоную обсудити роботодавців Дунаєвеччини. Може комусь буде що доброго (чи поганого) згадати про своє минуле чи теперішнє місце роботи, а майбутнім претендентам вже буде певна інформація для роздумів. Оскільки на форумі дозволено висловлюватись без реєстрації - конфіденційність гарантується smile

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

AdminДата: Неділя, 19.09.2010, 10:47 | Сообщение # 2
Адміністратор
Був вчора в "Союзі", чув розмову працівників, що грошей нема, зарплату не платять і люди звільняються.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

ВідвідувачДата: Неділя, 19.09.2010, 11:28 | Сообщение # 3
Гість

Яка КРИЗА ??? Янович сказав що економіка оживає, розвивається, жить стало ЛуЧЧе і скоро буде зовсім життя міцубісь.

ВідвідувачДата: Неділя, 19.09.2010, 11:36 | Сообщение # 4
Гість

Ну якщо вже так з економікою все Ок, може хтось порадить роботу чоловіку 37 років з вищою технічною (механік) освітою і досвідом роботи (не курить, не п'є). Пропозиції можна сюди (якщо модер та адмін не проти)

kost4Дата: Неділя, 19.09.2010, 18:44 | Сообщение # 5
Користувач
Отличная тема, давно назревала, чуствую жить ей здесь долго

Говорил с людьми которые работают у Грубия, многие жалуются на плохое отношение к ним как к людям, наверное это по-христиански...

Мы всяравно умрем...

БеняДата: Понеділок, 20.09.2010, 14:18 | Сообщение # 6
Гість

Працював у Бабiйчука.. Робота не погана.. Взагалi не тяжка.. Так як менi 16 рокiв я отримував 100 гривень в день... На мою думку це не погана зарплатня... Бiля пошти... Ще працював у Слiпчука.. Також не погана робота.. Також не тяжка.. Оплата 70 грн в день... Можна домовитись за бiльшу оплату... Це напроти прокуратури... Не гарантiя що є зара вільні місця, але можна домовитись, і залишити йому мобільний номер. Що один, що другий, як звільниться робоче місце, він зателефонує... Робочий день не нормований...

ВідвідувачДата: Понеділок, 20.09.2010, 14:22 | Сообщение # 7
Гість

Сліпчук будує у районі Островського будує якийсь сервіс... Можливо у наступному році знадобляться робітники для будування, а пізніше і досвідчені працівники... Зараз ще нічого не відомо...

pavlikasiyДата: Понеділок, 20.09.2010, 22:19 | Сообщение # 8
Користувач
Quote (kost4)
Говорил с людьми которые работают у Грубия, многие жалуются на плохое отношение к ним как к людям, наверное это по-христиански...

Загальні фрази тільки й всього!

А як по християнськи?! biggrin

kost4Дата: Понеділок, 20.09.2010, 22:44 | Сообщение # 9
Користувач
Quote (pavlikasiy)
Загальні фрази тільки й всього! А як по християнськи?!

но мы то знаем с тобой как это, правда?
ты понял о чем я

для остальных скажу, что финансы Гробого удерживают управление баптиской церкви выдворить этого человека с их числа, за нехристианское отношение и поведение к людям

а если я не прав, тогда христианство именно такое как этот господин Грубый...

Мы всяравно умрем...

СергійДата: Вівторок, 21.09.2010, 06:34 | Сообщение # 10
Користувач
Спочатку потрібно вчитися, а потім шукати роботу...

Просто Сергій

pavlikasiyДата: Вівторок, 21.09.2010, 12:14 | Сообщение # 11
Користувач
Quote (kost4)
kost4

Як на мене, то у тебе просто особиста образа на Грубія! І це проглядається у твоїх поівдомленнях.

Чому тоді люди працюють у нього?! Якщо захотіти, то можна знайти роботу. Он навіть 16-ти річні знаходять роботу по 100 грн в день. Я вже мовчу про дорослих людей з освітою.
Весь штат працівників працює і до того ж стабільно. Я б до прикладу, звільнився одразу, якби відчув до себе нелюдське відношення, про яке вище йшла мова.

Quote (kost4)
финансы Гробого удерживают управление баптиской церкви выдворить этого человека с их числа, за нехристианское отношение и поведение к людям

Чесно, не розумію, про що мова. Знову мабуть особистою образою керуєшся...

БеняДата: Вівторок, 21.09.2010, 12:43 | Сообщение # 12
Гість

Quotе цілком згоден з тобою. Я не розумію чого він вчипився до нього... В кого б я не працював, усі роботодавці відносились до мене добре.. Якщо робота затягується, то вони давали обід.. При тому дуже смачний... Взагалі добрі відгуки про Андрія на набережній.. Я не пам'ятаю його фамілії, але робота в нього НЕ ВАЖКА.. Більше навіть нудна.. Миття холодильників, пральних машин, та газових плит... Я раніше у нього працював, то я за 3-4 години після навчання ще заробляв 50-70 гривень! А якщо цілий день працювати?!

MVDДата: Вівторок, 21.09.2010, 15:40 | Сообщение # 13
Користувач
Хлопці, відвідувач Беня вам і доводить, що
Quote (Сергій)
Молодці хлопці, шукають і знаходять роботу... Хто шукає, той знайде...

А ниття та прагнення виявити чи то по-християнськи, чи то по-мусульманськи так і лишається ниттям.

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

kost4Дата: Вівторок, 21.09.2010, 17:50 | Сообщение # 14
Користувач
Quote (pavlikasiy)
Як на мене, то у тебе просто особиста образа на Грубія! І це проглядається у твоїх поівдомленнях.

Quote (pavlikasiy)
Чесно, не розумію, про що мова. Знову мабуть особистою образою керуєшся...

да что ты?!
образа?!
на таких даже не обижаются
и о бо всем ты в курсе
тебя то он не обидит, ты же сын пастора церкви, которую он посещает
а как быть простым смертным?! ты их спрашивал?!...

Мы всяравно умрем...

MVDДата: Вівторок, 21.09.2010, 21:31 | Сообщение # 15
Користувач
kost4, а теперь неприязни в сторону и по делу:
Жительница города Дунаевцы. 5 лет назад осталась без мужа (трагически погиб) с 2-мя детьми.
Уже "весело".
Отошла от шока; жизнь-то продолжается; поначалу пошла на курсы косметологии, открыла в санатории косметический кабинет.
Но одним таким кабинетом 2-х детей не прокормишь, не говоря уже о себе.
Также есть что-то в Черновцах (не знаю что именно, потому брехать не стану), в Дунаевцах простаивает (если не ошибаюсь) 200 квадратов территории (складские помещения), на сегодня в поиске идеи как бы выгодно использовать эти 200 квадратов.
Человек не сидит на месте, а ищет пути улучшения своей жизни.
И, прошу заметить, это женщина!
Сетовать на жизнь ей некогда и уж тем более обвинять других в том, что кто-то сын пастора, а кто-то сын Президента, а кто-то простой смертный.
Она идет вперед, несмотря на трудности.
Второй пример: моя хорошая подруга, живет в Шатаве.
Муж-придурок-алкаш, 3 детей.
Год была в Италии на заработках (не малина, скажу я вам, товарищи), вернулась, отремонтировали дом.
Деньги закончились, а жить-то надо, девки подрастают, старшую скоро замуж выдавать.
Пошла работать в бар санаторский, платили мега-мало; пошла работать в бистро на трассе (было капельку побольше); пошла работать в Каменец-Подольский к частнику (обеды готовила для персонала), зп тоже не фонтан.
На сегодняшний день завела хозяйство и возит в Каменец на базар творог, молоко, сметану, овощи.
Тяжело. Капец как тяжело. Но человек не стоит на месте, не лежит на печи аки Иван-дурак.
Да, капиталов она на таком фиг сколотит, но тем не менее, ремонт в доме продолжается и на жизнь копейка имеется, не ахти какая, но есть.
Делай выводы, kost4, эти люди твои земляки.
А что касается ЖитомИра, то там тоже не сахар. И тоже найти работу более-менее приличную очень тяжело.

Quote (kost4)
меня устраивает моя жизнь

Мды?

MVDДата: Вівторок, 21.09.2010, 21:38 | Сообщение # 16
Користувач
До речі, народ, стоїть 200 квадратів приміщення.
В кого які ідеї?

Відредагував MVD - Вівторок, 21.09.2010, 21:47

pavlikasiyДата: Середа, 22.09.2010, 09:08 | Сообщение # 17
Користувач
Quote (kost4)
на таких даже не обижаются

Перший показник образи. Намагаються принизити киогось. (мол такий, що немає на кого ображатися)
Quote (kost4)
тебя то он не обидит, ты же сын пастора церкви, которую он посещает

А це ще що таке?! Невже якісь комплекси наверх?

Quote (kost4)
а как быть простым смертным?! ты их спрашивал?!...

Ну і знову ж я за своє. Працює немало людей. Кожен працює нормально і стабільно. Також є багато анкет які люди заповнили, абись якщо звільниться робоче місце, їм подзвонили, тому що вони хочуть там працювати. Це я до твого відома, про простих смертних пишу.

І ще раз повторюся, якщо так вже страшно твоїм підзахистним недобре там працюється, погано платить і відношення не людське, то вони ж не раби! Тим більше, хто хоче знайти роботу, той знаходить. Мені де погано поацювалося і неподобалося відношення, я звільнився і знайшов собі те, що мені підходить. (при тому всьому не звільнився звідти до тих пір, поки не знайшов іншу роботу і не побмізгував умови)

І ще, я розділяю людей на дві категорії. (тих які шукають роботу)
1. Це ті кому потрібна робота.
2. Це ті кому немає чим зайнятися і вони шукають роботу. (чомусь таким жодна робота не підходить і тим більше відношення до них)

Відредагував pavlikasiy - Середа, 22.09.2010, 09:12

БеняДата: Середа, 22.09.2010, 09:53 | Сообщение # 18
Гість

Всё это ерунда.. Кто ищет тот всегда найдет.. Не нравица? Вас нихто не заставляет.. Это вы решаете идти к тому или иному на работу или нет.. Дунаевцы это большое село! Ровные дороги в центре, и два светофора это не значит шо у нас город!! На островский зайдите... Или на мещаны...

kost4Дата: Середа, 22.09.2010, 18:33 | Сообщение # 19
Користувач
Quote (pavlikasiy)
Перший показник образи

Quote (pavlikasiy)
А це ще що таке?! Невже якісь комплекси наверх?

опять ты за свое
ты в название темы смотрел???
обсуждаем работодателей, плюсы и минусы
вот кандидат первый на негатив
я тебя понял, ты его защищаешь, чтож твое право

второй вопрос, какие комплексы?
тебя я не сильно хорошо знаю, пока в черном списке не состоишь, но то что так рьяно отстаиваешь вашего содержателя - настораживает

третье: поговорим о продукции твоего босса; о том как на вашем предприятии по его предписанию недопекается хлеб, добавляется большее кол-во воды, чтобы сделать его более тяжелым. Как ты на это смотришь? как христианин в том числе???.....Это не воровство?, тогда что?

Мы всяравно умрем...

pavlikasiyДата: Четвер, 23.09.2010, 00:18 | Сообщение # 20
Користувач
Quote (kost4)
я тебя понял, ты его защищаешь, чтож твое право

Не погоджуюся. І далі тобі стане зрозуміло чому. Я не захищаю...

Quote (kost4)
но то что так рьяно отстаиваешь вашего содержателя - настораживает

Хто такий содєржатіль?! Що ти розумієш під цим словом?! Для мене Грубій - роботодавець. За весь період роботи у нього - не можу сказати нічого негативного. Хоча в робочому процесі є свої плюси і мінуси. А погоаного про нього сказати ні слова не можу в плані його відношення до працівників.

Quote (kost4)
поговорим о продукции твоего босса

Ну хіба якщо ти справді спеціаліст в цій справі...

Quote (kost4)
о том как на вашем предприятии по его предписанию недопекается хлеб, добавляется большее кол-во воды, чтобы сделать его более тяжелым.

неображайся, але це повний маразм. Де ти це почув!? Ти хоч раз купував продукцію?! Ти хоч раз бачив її в недопеченому вигляді?! А що стосується того що добавляти більшу кількість води... Просто подумай сам... Хліб, це не пиво і не молоко, яке можна розвести водою, і отримаєш більше продукції. Все одно при випічці зайва кількість води випаровується, якщо ж ні - хліб буде напівсирий... Якщо хліб напівсирий, купи таку продукцію, прийди до мене і тоді наша розмова буде змістовно-послідовною і обгрунтованою.

Quote (kost4)
как христианин в том числе???

Що стосується християнства, це взагалі інша тема, про це тут не бачу змісту говорити. Якщо обговорюються роботодавці, то будь ласка враховуй прості людські якості: Виплата ЗП. забеспечення роботою і всім необхідним для того щоб вона здійснювалася. Якщо я щось пропустив, можна дописати і тоді дискусія буде біль змістовною.

Не хочу тут когось ображати і тим більше "тягнути за когось лямку".

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Дунаєвецькі роботодавці
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017