Вівторок, 23.05.2017, 15:40 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dun@at.ua ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 3 з 5«12345»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Стоматологія
Стоматологія
ВідвідувачДата: Понеділок, 20.06.2011, 13:25 | Сообщение # 41
Гість

То напишіть врешті -решт ДЕ беруть не великі гроші і пропонують якісні послуги? І чи взагалі існують такі клініки в нашому місті?

rinaДата: Понеділок, 20.06.2011, 22:19 | Сообщение # 42
Користувач
Анекдоти з України smile
Існує три основних правила для здоров"я ваших зубів:
1) чистіть їх два рази на день;
2) відвідуйте стоматолога не рідше двох разів на рік;
3) не суньте ніс не в свої справи.

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

ВідвідувачДата: Субота, 25.06.2011, 20:33 | Сообщение # 43
Гість

Перші два правила дуже влучно сказані пані rina. Третій пункт ні до чого ми тут говорим про зуби а не про ніс! А я просто в гостях у вашому місті і хотів полікувати свої зубки в нормальній клініці де пропонують якісні послуги! Хотів зібрати інформацію; але на сайті ніхто конкретно про це не говорить ось і звернусь у найближчу клініку.Якшо сподобаеться обов"язково все опишу.

rinaДата: Субота, 25.06.2011, 23:53 | Сообщение # 44
Користувач
Відвідувач..Моя родина вже дуже багато років, лікує зубки в Атланті....( а про ніс,то це анегдот).....Там дійсно якісні послуги.......

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

ВідвідувачДата: Неділя, 26.06.2011, 11:21 | Сообщение # 45
Гість

Якщо Вам усім не подобається "Атланта",то не ходіть туда,Вас ніхто не заставляє,йдіть,наприклад,до Баланова,або на арматурний,і самі побачите різницю,а ще є "безкоштовна" стоматологія в міській лікарні.Я сам був в різних клініках,і повірте,різницю відчув,і тепер вся моя родина лікується тільки в Атланті

СергійДата: Неділя, 26.06.2011, 16:27 | Сообщение # 46
Користувач
Шановний Відвідувач, Ви мабуть працюєте в "Атланті", бо так відстоюєте її. Не варто....

Просто Сергій

ВідвідувачДата: Неділя, 26.06.2011, 16:51 | Сообщение # 47
Гість

ні, нажаль я там не працюю,і не відстоюю,я лише зказав свою думку.

СергійДата: Неділя, 26.06.2011, 18:05 | Сообщение # 48
Користувач
Це все буде добре, але є але і саме головне це ціна....

Просто Сергій

olegarhДата: Неділя, 26.06.2011, 19:13 | Сообщение # 49
Користувач
Quote (Відвідувач)
Третій пункт ні до чого ми тут говорим про зуби а не про ніс!

Третій пункт то метафора. Коли сунуть носа не в свої справи - можуть повибвати зуби wink

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

rinaДата: Понеділок, 27.06.2011, 00:27 | Сообщение # 50
Користувач
Quote (olegarh)

Третій пункт то метафора. Коли сунуть носа не в свої справи - можуть повибвати зуби
..Можуть,можуть........І без наркоза....

ВідвідувачДата: Понеділок, 27.06.2011, 00:52 | Сообщение # 51
Гість

Сергій - дармовий сир тільки в "....", за все в цьму житті потрібно платити, а тим більш за своє здоров"я. Та кожен вибирає собі життя, ліккаря та місце на цвинтарі (за яке теж потрбно розрахуватись немаленькою сумою).

СергійДата: Вівторок, 28.06.2011, 07:53 | Сообщение # 52
Користувач
Quote (Відвідувач)
Сергій - дармовий сир тільки в "....", за все в цьму житті потрібно платити, а тим більш за своє здоров"я. Та кожен вибирає собі життя, ліккаря та місце на цвинтарі (за яке теж потрбно розрахуватись немаленькою сумою).

Вибачте пане Відвідувач, але я це дуже добре знаю. І все життя плачу за своє здоров'я.

Просто Сергій

ВідвідувачДата: Неділя, 25.09.2011, 12:55 | Сообщение # 53
Гість

Постала проблема протезування зубів, а точніше не зубів, а майже всієї верхньої щелепи. Зараз увійшов в широку практику гнучкий вініловий або поліуретоановий протез.
Хто особисто мав справу з таким ?
У кого з Дунаєвецьких дантистів краще це зробити ? На першому місці звісно якість, ну і бажано демократична ціна.

ВідвідувачДата: Неділя, 04.12.2011, 12:45 | Сообщение # 54
Гість

Як лікар скажу,цей протез не є практичним при ціні в 2500 грн.

ВідвідувачДата: П`ятниця, 09.12.2011, 23:31 | Сообщение # 55
Гість

Я як лікар скажу якщо дотримуватись всіх норм у знімному протезуванні то знімний нейлоновий протез є досить єстетичним та зручним у використанні 2500 - його ціна.

ВідвідувачДата: Субота, 10.12.2011, 11:23 | Сообщение # 56
Гість

Я той Відвідувач, який запитував про протезування. Дякую лікарям за прямо протилежні думки, але вони прозвучали із значним запізненням, тож особисто для мене вже не актуальні. Проблема вже вирішена, можу поділитись. Пішов я у "ВОДЕНТ" до лікаря Баланова. Що можна сказати ? Хай адмін не блокує це як рекламу, це просто позитивний відгук про якісно зроблено роботу. Вивчивши в мережі інформацію по цьому питанню, я очікував, що ця епопея буде тягнутись тижні зо два і коштуватиме так, як вище вказали лікарі. Вийшло все не зовсім так. Прийняли мене дуже привітно, лікар оглянув, дав позитивну відповідь на моє питання і віддав в руки чарівної лікарки, яка аккуратно і уважно навела мараХВЄт у мене в роті (що потрібно запломбувала, почистила, зняла каміння (лікар будується - йому мабуть треба) і т.д.). Ціни на ці послуги досить демократичні. Здається наступного дня зняли мірку, напхавши повен рот приємно пахнучого пластиліну зеленого кольору :), дні через три запхали в рота шматок пластмаси, яка досить зручно вмостилась у мене на щелепі, а ще через кілька днів я вже роздивлявся у дзеркало свою голівудську посмішку, якої у мене не було й замолоду :). Все це зайняло у мене рівно тиждень (1 числа я прийшов перший раз, а 7 я вже пішов з інородним ;) тілом в писку). Обійшлося саме протезування у 1000 грн+100 за зліпок. (для лікарів - протез поліуретановий) Пломбування і чистку я тут не враховую, але теж не дорого. І ось уже місяць я як нова копійка, майже уже звик. Так що якщо у когось є подібні питання - рекомендую цього лікаря. Я задоволений і підходом до пацієнта, і уважністю/акуратністю, і терміном виконання і цінами.

ВідвідувачДата: Неділя, 18.12.2011, 00:26 | Сообщение # 57
Гість

Ну поліуретан це не нейлон,тому і коштує дешевше,головне і то і то треба доглядати

olegarhДата: Неділя, 18.12.2011, 00:45 | Сообщение # 58
Користувач
живі зуби теж треба доглядати

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

ВідвідувачДата: Неділя, 18.12.2011, 02:01 | Сообщение # 59
Гість

А чого лікар сам не робив , а віддав у руки чарівній лікарці ?

MVDДата: Неділя, 18.12.2011, 14:52 | Сообщение # 60
Користувач
Quote (Відвідувач)
А чого лікар сам не робив , а віддав у руки чарівній лікарці ?

перелякався. biggrin

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Підприємства та організації » Стоматологія
Сторінка 3 з 5«12345»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017