Вівторок, 06.12.2016, 10:09 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про інше » Ворони в центрі міста
Ворони в центрі міста
GorbachovДата: Четвер, 16.04.2015, 01:28 | Сообщение # 1
Користувач
В результаті запеклої боротьби наших "доблесних" комунальників із воронами по вулиці Київській, останні, відчуваючи свою неминучу поразку в нерівному бою, зібрали свої скромні пожитки і емігрували в центральний парк біля місцевої гімназії. За тих пару місяців свого перебування на новому місці проживання вони вже встигли зас..ти всю ту красу, яку для нас намагались зробити добрі люди. Прості перехожі, в тому числі і я, які вимушені по тій чи іншій причині пересікати цей парк, відчувають себе приблизно як теперішні жителі Донбасу. Не знають коли відбудеться наступний масований контр-удар зверху. angry Я думаю що ця проблема є більш ніж нагальною, тому що якщо їх зараз звідтамти не попросити, то вони розплодяться в такій кількості, що прийдеться обходити цей парк стороною, і в Україні ще однією зоною відчуження стане більше. Які в кого є пропозиції на цей рахунок?

Відредагував Gorbachov - Четвер, 16.04.2015, 01:35

starДата: Четвер, 16.04.2015, 07:17 | Сообщение # 2
Користувач
С одной стороны-вроде жалко их шугать,живет,летает,плодится...Для чего-то природа их создала? sad
С другой-вреда от них однозначно больше,чем пользы.Раззоряют гнезда птиц,разносят мусор,обгаживают все... angry
Их надо методично выживать из города в Чёрный лес,там мусорка под боком,не подохнут.

КЭПДата: Четвер, 16.04.2015, 11:15 | Сообщение # 3
Користувач

GorbachovДата: Четвер, 16.04.2015, 15:49 | Сообщение # 4
Користувач
Якщо чесно то я теж розглядав варіант з містером "Kral Magnum", але є багато "Но". Треба як мінімум врегулювати питання із зеленими, міліцією ну і ще деякі організаційні питання, але це цілком можливо smile

starДата: Четвер, 16.04.2015, 19:43 | Сообщение # 5
Користувач
КЭП, Ижевская воздушка??Тоже вариантик! biggrin

GorbachovДата: П`ятниця, 17.04.2015, 09:36 | Сообщение # 6
Користувач
Мої слова точно мають якусь магічну силу smile Тільки вчора я опублікував свій пост, як сьогодні сили "Доблесних" комунальників відновили свій наступ. Тепер уже в нашому, окупованому "небажаними емігрантами" парку smile На даний момент ведуться бої із використанням важкої техніки в південно-східній частині парку, у місці найбільшого скупчення "бомбардувальників". Також зафіксована точкова висадка "Драбинного десанту" із західної сторони. Ворог, спантеличений такими рішучими діями зі сторони місцевої влади, кинувся в різні боки. Цікаво, яке наступне місце вони оберутьсобі за домівку?
Спостерігаємо за розвитком подій...

КЭПДата: П`ятниця, 17.04.2015, 09:43 | Сообщение # 7
Користувач
Китайці дієво з всякими осами розправляються, може і з воронами також можна? )))

starДата: П`ятниця, 17.04.2015, 17:08 | Сообщение # 8
Користувач
КЭП, у них народу-тьма,всех надо чем-то занять.Они мне напомнили "охотников за привидениями".В наших условиях реально и проще-дробовик.
И шуму много и результат прогнозируем.Но...В черте города,защитники природы... cry

olegarhДата: П`ятниця, 17.04.2015, 19:27 | Сообщение # 9
Користувач
я і є природа... захищайте мене!!11 smile
ЗИ. Варіант номер два: вилізти на дерево і нагадити їм повне гніздо. справедливо...

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Відредагував olegarh - П`ятниця, 17.04.2015, 19:32

GorbachovДата: Понеділок, 20.04.2015, 12:54 | Сообщение # 10
Користувач
Та воно то можна нагадити їм повні гнізда, але ж поки долізиш до гнізда по тих тоненьких гілочках то можна обгадити все дерево, так що вже в гніздо гадити небуде чим. Ну і плюс відріжеш собі весі шляхи для відступу smile

starДата: Понеділок, 20.04.2015, 17:27 | Сообщение # 11
Користувач
Gorbachov, в Нетишине зарубежные волонтеры стерилизуют бродячих собак.Интересно,воронами они не занимаются??

Форум » Спілкування на вільні теми » Про інше » Ворони в центрі міста
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016