Понеділок, 05.12.2016, 14:27 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про інше » УПА - (или нужны ли нам такие герои?)
УПА -
starДата: Неділя, 27.10.2013, 09:03 | Сообщение # 41
Користувач
І я для себе свій вибір зробив.Я за наше небо,за твоі соняшники життя відам.Але я не наці.

Ser_GabrielДата: Неділя, 27.10.2013, 12:45 | Сообщение # 42
Модератор
Сергій, фанатизм это психологический термин.

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

СергійДата: Неділя, 27.10.2013, 13:32 | Сообщение # 43
Користувач
Цитата Ser_Gabriel ()
Сергій, фанатизм это психологический термин.

Все можливо, тим паче як Ви доростете до мого....

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Неділя, 27.10.2013, 13:35

Ser_GabrielДата: Понеділок, 28.10.2013, 10:17 | Сообщение # 44
Модератор
Сергій, нахамил бы вам, но не буду.
а то ваш ответ на проклятье смахивает.

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

starДата: Понеділок, 28.10.2013, 17:43 | Сообщение # 45
Користувач
Цитата Сергій ()
як Ви доростете до мого.... Пане Сергій,Ви маєте на увазі вагу чи зріст? angry

ВідвідувачДата: Понеділок, 28.10.2013, 20:22 | Сообщение # 46
Гість

невже так важко зрозуміти фразу з першого разу ? коли виховані люди ставлять "багатокрапіє" :) Правильно, замість матюка. Отож так і читайте фразу -
Все можливо, тим паче як Ви доростете до мого....

якби автор цих рядків був би жінкою- фраза звучала б "доростете до МОЄЇ ..."

Так що робіть висновки :))) (підказка - буква Х)
А автору можна лиш позаздрити, мабуть є чим похвалитись :)

DreamДата: Понеділок, 28.10.2013, 21:15 | Сообщение # 47
Чарівна особа
Користувач
Цитата star ()
вагу чи зріст?

Вариант с ростом отпадает))

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

DreamДата: Понеділок, 28.10.2013, 21:26 | Сообщение # 48
Чарівна особа
Користувач
Відвідувач, скорее всего Сергей говорил о своем жизненном опыте, а не о том что написали вы)))хотя,каждый понимает в меру своей распущенности)))

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

СергійДата: Понеділок, 28.10.2013, 22:02 | Сообщение # 49
Користувач
Цитата Ser_Gabriel ()
Сергій, нахамил бы вам, но не буду. а то ваш ответ на проклятье смахивает.

Тут все просто панове ДО МОГО ВІКУ.... Просто як двері які Ви відкриваєте в світ, кожний у свій світ... Ні яких матюків, тим паче ні яких прокльонів, все просто... Тоді, тобто з віком приходить мудрість.. Сказано високо, але мабуть точно, але я не знаю де та мудрість чи життєвий досвід, чи просто все просто... Можливо когось і образив то вибачайте.. Вдячний пані Dream за те що все правильно зрозуміла.. Жіноча логіка і спрацювала на всі 100%. Ще раз дякую Вам пані Dream ....

Просто Сергій

Ser_GabrielДата: Понеділок, 28.10.2013, 22:51 | Сообщение # 50
Модератор
Сергій, если б мудрость отвечала возрасту:) по моим наблюдением скорее на оборот...
все что меня пугает в этой теме это фанатичность и национализм без здравого смысла не отдавая отчетов о исторических моментах.

человек искренни любящий что либо должен уметь мотивировано пояснить за что. если не может - значит он фанатик.

как не странно после развала союза появилось много националистов со своим виденьем истории. и только единицы могли мотивировано пояснить свою националистичной.
Просто сказать - Бендера наш герой - мало... с таким макаром и Сталин и Берия станут героями нации....

starДата: Вівторок, 29.10.2013, 14:46 | Сообщение # 51
Користувач

Цитата Сергій ()
. Можливо когось і образив то вибачайте

Добре,проіхали.

СергійДата: Вівторок, 29.10.2013, 21:01 | Сообщение # 52
Користувач
Ser_Gabriel це вже перебір... Але мені якось по ба...ну що Ви про мене думаєте.. Це моє і Вам його в мене не забрати... і не відпади бо воно моє..

Це моя відповідь пане Ser_Gabriel, якщо зрозумієте методом музики буде класно....

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Вівторок, 29.10.2013, 22:39

Ser_GabrielДата: Вівторок, 29.10.2013, 23:01 | Сообщение # 53
Модератор
Сергій, когда заканчиваются аргументы обычно начинают нести бред:)
я вас не втягивал в дискуссию - вы сами пришли, а если не можете ее поддержать не стоит обижаться на грубы ответы.

СергійДата: Середа, 30.10.2013, 13:06 | Сообщение # 54
Користувач
Цитата Ser_Gabriel ()
не стоит обижаться на грубы ответы.

Пане Ser_Gabriel, я не ображаюся, навіть зовсім, якщо мова йде про дискусію... А не про
Цитата Ser_Gabriel ()
Сергій, если б мудрость отвечала возрасту:) по моим наблюдением скорее на оборот... все что меня пугает в этой теме это фанатичность и национализм без здравого смысла не отдавая отчетов о исторических моментах.
... Так що пане Ser_Gabriel, я не ображаюся, і якщо Ви правильно зрозуміли мою музичну підказку. Тим паче Машина часу найкраще для мене... І звідти черпаю натхнення...

Просто Сергій

Ser_GabrielДата: Середа, 30.10.2013, 17:41 | Сообщение # 55
Модератор
Сергій, как то я ну совсем уже не понимаю вас....
и рад что Макаревич вас надыхае:)

СергійДата: Середа, 30.10.2013, 20:54 | Сообщение # 56
Користувач
Цитата Ser_Gabriel ()
Сергій, как то я ну совсем уже не понимаю вас.... и рад что Макаревич вас надыхае:)

Йой пане Ser_Gabriel, щось ми з Вами не по темі.... це флуд якщо я не помиляюся... Давай те вдаримо по темі пане Ser_Gabriel... Я ніби проста, і ніди складна людина, мене не всі розуміють.. Ви мабуть і до тих людей і відноситесь.. Різнобічні погляди, не такий склад розуму... Та й я не такий як всі...

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Середа, 30.10.2013, 20:57

СергійДата: П`ятниця, 01.11.2013, 22:18 | Сообщение # 57
Користувач
Тільки, і тільки для пана Ser_Gabriel

Просто Сергій

СергійДата: П`ятниця, 01.11.2013, 23:12 | Сообщение # 58
Користувач
Ну як пане Ser_Gabriel, серце хватає... Чи радує...

Просто Сергій

starДата: Вівторок, 04.02.2014, 20:00 | Сообщение # 59
Користувач
Вот эта тема.

Ser_GabrielДата: Вівторок, 04.02.2014, 21:39 | Сообщение # 60
Модератор
Цитата Сергій ()
Тільки, і тільки для пана Ser_Gabriel

как то не заметил я этой ссылки, извиняюсь.
Только вот уважаемый Сергей, в который раз повторяю вам - меня в этом топе интересовало именно отношение людей к УПА, к СС Галичина, а Вы опять устраиваете тут Верховную Раду. Не стоит - цирка нам сейчас и так хватает. А всю подноготную СССР, так же и то как появилась сама Украина и каким образом она стала именно такой, то почему Столица в Киеве а не в Харькове, и тд и тп это я все и без ваших фильмов знаю.
Виктория, вы опять не в тему. причем тут экстримисты, причем тут сравнение того что есть в фильме и с тем что происходит сейчас - это немного разные ситуации как мне кажется, Есть что сказать по сабжу (описано в топикстарте) говорим, флудит в такой теме не стоит.

Сергій, в замен немного другое кино

Форум » Спілкування на вільні теми » Про інше » УПА - (или нужны ли нам такие герои?)
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016