Вівторок, 28.03.2017, 17:50 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 24 з 98«1222232425269798»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про інше » Теревені (розмови ні про що...)
Теревені
pavlikasiyДата: Середа, 05.09.2012, 13:25 | Сообщение # 461
Користувач
Сьогодні в центрі біля універмагів якась жінка співала про чорнобривці! Думаю мова йде про одну й ту саму... Ну прикрашають наші міста такі люди... і нічого тут не поробиш... Не до них зараз усім, не до них...

rinaДата: Середа, 05.09.2012, 14:50 | Сообщение # 462
Користувач
Quote (pavlikasiy)
Ну прикрашають наші міста такі люди.
..............Я так не думаю.....На днях вона була в нашому під*їзді,волала свої пісні,за це я зробила зауваження в свою сторону я почула багато чого,потім вона намагалася запустити мені в голову скляною пляшкою...Слава богу що встигла відхилитися,.....Потім визвали міліцію і т.д.......Тепер пане Павло, поставте на моє місце вашу дружину.......(виходить собі жінка на двір, з донькою гуляти а тут пляшка в голову)...І хто винен,а ніхто бо та що кидала пляшкою (ХВОРА)....

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

РоксоланаДата: Середа, 05.09.2012, 19:50 | Сообщение # 463
Користувач
Голос в неї непоганий, а все решта...

pavlikasiyДата: Середа, 05.09.2012, 20:26 | Сообщение # 464
Користувач
прикрашають мало бути в кавичках...

rinaДата: Середа, 05.09.2012, 21:16 | Сообщение # 465
Користувач
ЇЇ треба лікувати і не пускати між люди....

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

AnjeykoДата: Субота, 08.09.2012, 10:50 | Сообщение # 466
Користувач
Ти поглянь!? В Кіркорова така сама болячка шо в тої жіночки,а як різниться ставлення до кожного з них! Філя і пляшкою запустить,і жінку відвовтузить,зате Народний Артист. Життя на межі божевілля-ознака геніальності)))

rinaДата: Субота, 08.09.2012, 12:07 | Сообщение # 467
Користувач
До чого тут Філя............???????????..Він від нас далеко!!!А це "чудо" ходить цілий день по городі....

СергійДата: Субота, 08.09.2012, 12:27 | Сообщение # 468
Користувач
Quote (Anjeyko)
Ти поглянь!? В Кіркорова така сама болячка шо в тої жіночки,а як різниться ставлення до кожного з них! Філя і пляшкою запустить,і жінку відвовтузить,зате Народний Артист. Життя на межі божевілля-ознака геніальності)))

О це в точку.... А ще би її поставити золотий унітаз... О це було супер.... уявляєте пісні і на золотому унітазі... Реальність....

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Субота, 08.09.2012, 12:30

rinaДата: П`ятниця, 14.12.2012, 11:46 | Сообщение # 469
Користувач
Хто підкаже, чи має право сусід,сусідка палити в під їзді...??? Чи є на це якась управа....Я не переношу диму від цигарок... angry ...Дякую!!!!

olegarhДата: П`ятниця, 14.12.2012, 12:57 | Сообщение # 470
Користувач
Quote (rina)
Чи є на це якась управа....

хіба що повісити кругом таблички "Обережно газ!!" і то навряд.
А місця для паління повинні таки бути і спеціально обладнані з відповідними написами "Місце для паління! паління шкодить здоров'ю" і т.п.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

rinaДата: П`ятниця, 14.12.2012, 13:15 | Сообщение # 471
Користувач
Я передзвонила до участкового ...Управа є 51 гр штрафу....Будемо викликати 102... cry

ВалерійДата: Субота, 15.12.2012, 02:02 | Сообщение # 472
Користувач
Ти бач диму вона не переносить sad cigar

rinaДата: Субота, 15.12.2012, 11:14 | Сообщение # 473
Користувач
Ага tongue така я....

vadjasДата: Неділя, 16.12.2012, 21:09 | Сообщение # 474
Користувач
Хто підкаже, чи має право сусід,сусідка палити в під їзді...???

Від 16.12.12 прийнятий закон про паління в заборонених місцях (до них відносяться і під'їзди) - перший штраф, кажись, 320 грн.
Можете викликати дільничного!

Відредагував vadjas - Неділя, 16.12.2012, 22:24

rinaДата: Неділя, 16.12.2012, 21:31 | Сообщение # 475
Користувач
Дякую!!!...за 320 гр штрафу...Воно вже не буде палити і харкати...

СергійДата: Неділя, 16.12.2012, 22:22 | Сообщение # 476
Користувач
Пане Валерій кидайте палити а то пані rina дасть Вам штраф 320 грн. Тоді пожалкуєте що не кинули.... І фотку з цигаркою змініть а то теж штраф.

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Неділя, 16.12.2012, 22:23

rinaДата: Неділя, 16.12.2012, 22:53 | Сообщение # 477
Користувач
Він так біля того магазину, ту цигарку курить ніби в останній раз tongue .....Він мені не заважає...

rinaДата: Неділя, 16.12.2012, 23:11 | Сообщение # 478
Користувач
Ще пан Валерій образиться.....Тоді хто має бульйону мені зварити... biggrin

vadjasДата: Четвер, 27.12.2012, 18:42 | Сообщение # 479
Користувач
Не знайшов теми про нащі поштові представництва, тому матеріал даю тут.

Рабочие "Новой почты" ежедневно крадут себе "подарки" из посылок: оружие, героин и Айфоны

Программа "Гроші" провела эксперимент, чтобы показать, как легко переправить по почте наркотики через всю Украину и как легко у вас их могут украсть.
В новогодний "подарок" упаковали футболку и героин собственного производства - из муки. Пакет без лишних подозрений в отделении почты оформили в Херсон. С таким же успехом можно было отправить и настоящую взрывчатку, и пистолет.
Инсайдер на одном из отделений почты рассказал нюансы.
"Много людей, я знаю, на период отдыха вызывают домой курьера. Он приезжает, забирает пакет и доставляет в город Ялту, где ребята веселятся под светским экстази. То есть ты чистый, ты знаешь, что тебя никто не остановит ни патруль, ни наряд. Так же можно и перевозить оружие. Поохотился, отправил пистолет домой и все", - рассказал сотрудник почты Саша.
Через два дня, когда посылка уже прибыла к месту назначения, была проведена операция "похищение". То есть, вместо футболки и "героина" адресат получил некую тряпку в пакете. Саша, который записал процесс "кражи" на видео, показывает, насколько легко в отделении частной почты можно украсть чужие вещи, никто не обращает на него внимания. Выбирать, что воровать, можно целый день. Так, например, пакет с новеньким Айфоном еще легче положить себе в карман.
Инсайдер рассказал, что воруют все, потому что иначе не выжить. "Здесь человеческий фактор - интересно, что там. Сунул руку, вытащил... И систематически это нарушение происходит и за тебя же выплачивают деньги эти. Вроде бы ты украл, а платят все другие", - рассказал Саша. Руководство частной почты кражи не игнорирует. Здесь действует принцип: кто-то украл - на компенсацию скидывается вся смена. Поскольку воруют все, почтальоны часто остаются без зарплаты, только с подаркам, которые сами себе и украли.
Почтальоны не стесняясь рассказывают о масштабах своих краж. "В предпоследние дни было такое, что 12-13 штук за день я положил себе в карман. Так это один день... А я проработал две недели. У меня то 7, 8, ну минимум 5 было", - рассказал один из сотрудников "Новой почты".
Ситуацию попытались выяснить у начальника одного из киевских отделений. Заявление о пропаже пакета и футболки у нас приняли, но объяснять исчезновение отказались, так же как и смотреть видео совершенной кражи. Попытки связаться с руководством оказались напрасными. Горячая линия дает телефон представительства, а оно в свою очередь - телефон горячей линии.

Матеріал цікавий та має право на життя, хоча в мене відношення до НП своє - позитивне. Хай буде усім на замітку.
За посиланням нижче надано цікаве відео до статті, подивіться.
Больше читайте здесь: http://ru.tsn.ua/ukrayin....ny.html

Відредагував vadjas - Четвер, 27.12.2012, 18:51

vadjasДата: Неділя, 24.02.2013, 15:49 | Сообщение # 480
Користувач

Форум » Спілкування на вільні теми » Про інше » Теревені (розмови ні про що...)
Сторінка 24 з 98«1222232425269798»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017