Вівторок, 23.05.2017, 15:35 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dun@at.ua ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Про виробництво та реалізацію товарів » Найприбутковіший дунаєвецький бізнес
Найприбутковіший дунаєвецький бізнес
ВідвідувачДата: Четвер, 19.05.2011, 16:25 | Сообщение # 41
Гість

Швейні підприємства також не погано розвиваються. Я той рік 400 т. заробила.

MVDДата: Четвер, 19.05.2011, 17:11 | Сообщение # 42
Користувач
Quote (Відвідувач)
Я той рік 400 т. заробила.

Візьміть мене до себе!!!!!!!

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

olegarhДата: Четвер, 19.05.2011, 19:23 | Сообщение # 43
Користувач
Саме вигідніше продавати воду як не крути wink

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

pavlikasiyДата: П`ятниця, 20.05.2011, 07:00 | Сообщение # 44
Користувач
Зараз по роботі частіше доводиться бути в Кам-Под ніж в Дун... І от помітив одну відмінність. Є в багатьох магазинах на прилавках вода Ярмолинецького розливу, в сифонах. (Трошки все схоже на "савдеп") Але чому тієї води немає у нас, а там вона є? І до того ж, кажуть що досить таки користується популярністю вже роками у кам'янчан. Її ж везуть через Дунаївці туди все одно! smile
Це так, до теми, що вигідніше за все - продавати воду! smile

MVDДата: П`ятниця, 20.05.2011, 11:04 | Сообщение # 45
Користувач
Quote (olegarh)
Саме вигідніше продавати воду як не крути

воДка піде краще. biggrin

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

layskasergДата: Понеділок, 18.07.2011, 17:36 | Сообщение # 46
Користувач
Щодо водки ви не праві зараз хоч і починається справжній літній відпочинок, аме мої друзі (власники деяких дунаєвецьких спеціалізованих лікеро-горілчаних магазинів) уже 2-й місяць скаржаться на зниження темпів та обсягів продажу їх продукції.

ВідвідувачДата: Понеділок, 18.07.2011, 22:06 | Сообщение # 47
Гість

Зате баба Оля не скаржиться ))) І в Тамари теж справи йдуть не погано, в неї триває будівництво, мабуть йде добудова і розширення виробничого приміщення

ВідвідувачДата: Неділя, 14.08.2011, 19:22 | Сообщение # 48
Гість

Де і куди дивиться наша міліція?

ВідвідувачДата: Понеділок, 15.08.2011, 23:04 | Сообщение # 49
Гість

Як куди? Дивляться, щоб, не дай бог, недолили, або недоплатили

olegarhДата: Вівторок, 16.08.2011, 00:42 | Сообщение # 50
Користувач
Їхнє завдання не дивитися щоб недолили чи недоплатили. Вони повинні дивитися що небуло беспорядків, хуліганства і т.д.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).

Відредагував olegarh - Вівторок, 16.08.2011, 12:20

ВідвідувачДата: Середа, 17.08.2011, 22:29 | Сообщение # 51
Гість

Між "повинні дивитися" і "дивлять" як то кажуть, дві великі різниці

ВідвідувачДата: Середа, 29.02.2012, 13:04 | Сообщение # 52
Гість

Особисто мені хочеться голосно кричати, коли я бачу що твориться у колись радянському книжковому магазині.
Це справжній притон "на дне", який розмістився прямо навпроти держадміністрації. Початок роботи - 8.00.
І попри те, що алкогольні напої дозволено відпускати з 11.00 наллють вам тут зразу після відкриття.
Тут і каліки, і неповнолітні, і такі, що вже ледве стоять на ногах. У радянські часи п'яні відвідувачі не обслуговувалися,
а тут за щастя. Бо обібрати такого можна - всерівно пам'ятати не буде. Потім "найважчі" пацієнти лежать на лавці
чи просто валяються на землі. Дехто пробує спуститися крутими сходами. В результаті зламані кінцівки, розбиті носи
та голови. Були тут і летальні випадки. Туалет , звичайно, відсутній. Тому взимку можна "любуватись" розфарбованим
снігом, а влітку стоїть страшенний сморід. Блювоту на асфальті змивають водою та розмітають мітлою. Постійні клієнти -
робітники арматурного заводу. Приходять і під час перерви. А потім на небезпечне виробництво. І в разі каліцтва не
одержать ні компенсації, ні пенсії. Можна записатись і в борг. І за місяць зароблена зарплатня у день получки
йде на погашення боргу. Але ж це не просто клієнти чи пияки. Це перш за все живі люди, в яких є дружини, діти, мами.
Невже гроші дійсно не пахнуть. Невже вони принесуть комусь щастя бідою інших. Невже не залишилось
нічого людського і заради грошей можна повільно вбивати у комусь життя, здоров'я, калічити душі.

ВідвідувачДата: Середа, 29.02.2012, 21:36 | Сообщение # 53
Гість

"Найдіть кошти і відкрийте "колись радянський книжковий магазин". І не буде "хотітись голосно кричати"

olegarhДата: Четвер, 01.03.2012, 12:57 | Сообщение # 54
Користувач
Між "хочеться голосно кричати" і "голосно кричати" як то кажуть, дві великі різниці biggrin

Quote (Відвідувач)
Невже не залишилось нічого людського і заради грошей можна повільно вбивати у комусь життя, здоров'я, калічити душі.

А чому ВИ особисто нічого не робите з цього приводу? Чому всі чекають на "Когось"? Хто завгодно, тільки не я?

ВідвідувачДата: Четвер, 01.03.2012, 17:23 | Сообщение # 55
Гість

А хто власник цього притону? Я думаю, до "Родина должна знать своих героев".

YetyДата: П`ятниця, 02.03.2012, 15:12 | Сообщение # 56
Користувач
Що ви знаєте про піцерію що з'явилась у нашому місті?

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

rinaДата: Субота, 03.03.2012, 00:55 | Сообщение # 57
Користувач
Нічого....А де відкрили...

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

YetyДата: Субота, 03.03.2012, 01:25 | Сообщение # 58
Користувач
Quote (rina)
Нічого....А де відкрили...

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

ВідвідувачДата: Субота, 03.03.2012, 03:34 | Сообщение # 59
Гість

кільки там коштує піца

ВідвідувачДата: Субота, 03.03.2012, 12:52 | Сообщение # 60
Гість

Ця піцерія знаходиться в кафе "Смак!

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Про виробництво та реалізацію товарів » Найприбутковіший дунаєвецький бізнес
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017