П`ятниця, 20.01.2017, 15:55 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Про виробництво та реалізацію товарів » Дунаєвецький хліб
Дунаєвецький хліб
buslaДата: Неділя, 26.09.2010, 23:22 | Сообщение # 21
Користувач
Шановні, хліб хлібом, а де повідомлення з самого початку ??? Чомусь моя відповід стала першою, а де початок дискуссії??? Запитання до Адміна!!!

Радянський, самий, що не є ...

AdminДата: Неділя, 26.09.2010, 23:37 | Сообщение # 22
Адміністратор
Початок дискусії залишився в темі про роботодавців.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

buslaДата: Понеділок, 27.09.2010, 06:52 | Сообщение # 23
Користувач
Так получилось, що я підняв тему дунаєвецького хліба, але нічого - нехай буде, аби народ висловлювався... wink biggrin biggrin biggrin

pavlikasiyДата: Понеділок, 27.09.2010, 13:01 | Сообщение # 24
Користувач
Quote (kost4)
плохо то, что нет альтернативы в Дунаевцах, завозной хлеб не в счет

Для таких як ти і Беня, альтернатива - тільки завозний!

ФАНТОМДата: Понеділок, 27.09.2010, 13:28 | Сообщение # 25
Користувач
Quote (pavlikasiy)
Для таких як ти і Беня, альтернатива - тільки завозний!

вас не зрозумів, тобто я повинен бути патріотом і харчуватись продукцією в якій відсутня якість??!!!!

ФАНТОМДата: Понеділок, 27.09.2010, 13:29 | Сообщение # 26
Користувач
[color=red] не справедливо((( чесное слово((

buslaДата: Понеділок, 27.09.2010, 17:25 | Сообщение # 27
Користувач
Quote (pavlikasiy)
як ти

Ти, до кого звертаєся....??? На Ві ... і шопотом. Пока я добрий... !!! biggrin :D biggrin

Відредагував busla - Понеділок, 27.09.2010, 17:25

pavlikasiyДата: Понеділок, 27.09.2010, 20:07 | Сообщение # 28
Користувач
Quote (busla)
Ти, до кого звертаєся....???

До того, кого цитую в тому ж повідомлені!

Quote (ФАНТОМ)
вас не зрозумів, тобто я повинен бути патріотом і харчуватись продукцією в якій відсутня якість??!!!!

Зовсім ні! Харчуйтеся якісною продукцією!

Quote (Admin)
"Волочиський" теж буває з "сюрпризами",

Для вас то мабуть слабкі аргументи. Подібних історій які ви тут писали, я можу розповісти і про Хм хліб і про Кам-Под. Про все це я чую від людей - це достовірно. (працюю в цій сфері, тому знаю і чую багато). Але ж то не аргументи...

ЩО ДЛЯ ВАС КРАЩЕ (ФАНТОМ І kost4) ТЕ І ЇЖТЕ. smile
Так справедливо?! smile

Відредагував pavlikasiy - Понеділок, 27.09.2010, 20:08

buslaДата: Вівторок, 28.09.2010, 05:55 | Сообщение # 29
Користувач
Quote (pavlikasiy)
До того, кого цитую в тому ж повідомлені!

Не дай Боже, щоб мені достався хліб з окурками чи ще з чимось - я б нагодував і власника і виробника ... На колінах би стояли та доїдали своє творіння !!! angry

ФАНТОМДата: Вівторок, 28.09.2010, 08:33 | Сообщение # 30
Користувач
buslа.. Ви праві.. І я вас підтримую

ФАНТОМДата: Вівторок, 28.09.2010, 08:36 | Сообщение # 31
Користувач
Раvlіkаsіy. Я не бачив на власні очі недоліки волочижського та хмельницького і Кам. Под хліба! Я бачив недоліки нашого! Це і є аргумент!

pavlikasiyДата: Вівторок, 28.09.2010, 08:45 | Сообщение # 32
Користувач
Quote (busla)
Ти, до кого звертаєся....??? На Ві ... і шопотом. Пока я добрий... !!! biggrin biggrin biggrin

До kost4 і Беня! (уточнюю тому що бачу, пішло недорозуміння)

Quote (ФАНТОМ)
buslа.. Ви праві.. І я вас підтримую

Ні, ти не підтримуєш. Тобі не хотілося везти ту цензуру і розбиратися. Ти знайшов простіший вихід!

Quote (ФАНТОМ)
Я не бачив на власні очі

Тобі спілкування з форуму хтось зачитує? Ти не можеш сам їх читати!? Я думаю якби міг, то бачив би на власні очі повідомлення адміна разом із фото!

Я також не бачив на власні очі чогось того, про що ти пишеш в хлібі місцевого виробництва!

Quote (busla)
Не дай Боже, щоб мені достався хліб з окурками чи ще з чимось - я б нагодував і власника і виробника ... На колінах би стояли та доїдали своє творіння !!!

То є нормальною реакцією покупця, який купив неякісний товар. Я не знаю чи настільки був би категоричний, але точно пішов би розбиратися!

buslaДата: Вівторок, 28.09.2010, 08:54 | Сообщение # 33
Користувач
А як пішов би, що було би, як ти рахуєш, чи кого і чим годуєш ??? angry

buslaДата: Вівторок, 28.09.2010, 09:03 | Сообщение # 34
Користувач
Якось піднімалась тема, щоб 1 000 $ зарплата була, ШАНОВНІ, ви дійшли до такого рівня, чи на початку шляху ??? biggrin Смішки смішками, але якщо таке виробляти, то краще закритись та ходити на відро... angry

ФАНТОМДата: Вівторок, 28.09.2010, 09:58 | Сообщение # 35
Користувач
Раvlikаsiу. Це можна сприйняти як образу... Я звiсно сам читаю форум! Але скiльки вже я вживаю хмельницький хлiб, я не помiчав вiдсутностi якостi, на вiдмiну як в дунаєвецькому... Звісно я волочиньський вживати також не буду... Але це ще не привід вам ображати мене... Раvlіkаsіу який легкий вихід?!! Я вас не зрозумів!!!

pavlikasiyДата: Вівторок, 28.09.2010, 11:29 | Сообщение # 36
Користувач
Quote (ФАНТОМ)
Але це ще не привід вам ображати мене...

Зовсім ні, не мав на меті нікого ображати! Просто хотів звернути увагу на неуважність пана!
Якщо образив, то одразу прошу вибачення!
Я за цевилізоване спілкування!

Що стосується легкого виходу, то мав на увазі купив - якщо є явний брак чи халатність, то просто закрив на все очі, обернувся і пішов.

Я за те, щоб коли продукція місцевого виробництва поганої якості, то на це треба вказувати виробнику - через власника.
Таким виробникам як Агробізнес і Хм. хліб, цього зробити не зможете. Тому що якщо 15 км не хотіли везти хліб з лісу, то переконаний що не захочете везти його 30 км, 60 і 80...
Без образ! smile

pavlikasiyДата: Вівторок, 28.09.2010, 11:30 | Сообщение # 37
Користувач
Quote (busla)
А як пішов би, що було би, як ти рахуєш, чи кого і чим годуєш ??? angry
Простой советский парень...

busla Дата: Вівторок, Сьогодні, 09:03 | Повідомлення # 34
Група: Постійні користувачі
Репутація: 5 ±
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Якось піднімалась тема, щоб 1 000 $ зарплата була, ШАНОВНІ, ви дійшли до такого рівня, чи на початку шляху ??? biggrin Смішки смішками, але якщо таке виробляти, то краще закритись та ходити на відро... angry

щось не зрозумів!

ФАНТОМДата: Вівторок, 28.09.2010, 12:37 | Сообщение # 38
Користувач
Раvlіkаsіу.. Про легкий вихід, звісно... Ні я, ні мамка, ні тато не хотіли псувати нерви.. Тому що й справді це нікому не потрібне...

AdminДата: Вівторок, 28.09.2010, 13:54 | Сообщение # 39
Адміністратор
Треба було хоть фотку того хліба з недопалком зробити, ато виходить що розмова нічим не підтверджена. smile
І ще я думаю, що якби хліб пекарні "Світанок" був дійсно таким поганим - в магазинчику біля фабрики він би стояв і черствів, але чомусь так не відбувається. А недоліки бувають у будь-якому виробництві, і варто виробнику на ці недоліки вказувати, бо це підвищить якість його роботи. Повірте, що від того що Ви, чи ще 100 людей не куплять хліб Грубія - сам Грубій нічого не втратить, а от коли 100 людей вкажуть йому на якісь недоліки в роботі, які будуть виправлені - виграють усі. Не треба бути "фанатом" Дунаєвець і всього дунаєвецького, варто просто бути трошки патріотом свого міста, бо саме ми робимо своє місто таким, яким воно є.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

СергійДата: Вівторок, 28.09.2010, 15:52 | Сообщение # 40
Користувач
Quote (Admin)
варто просто бути трошки патріотом свого міста, бо саме ми робимо своє місто таким, яким воно є.

+10000 Дякую пане Admin, сам хотів таке сказати, не зміг...

Просто Сергій

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Про виробництво та реалізацію товарів » Дунаєвецький хліб
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017