Понеділок, 24.04.2017, 02:41 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dun@at.ua ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Про виробництво та реалізацію товарів » Дунаєвецький хліб
Дунаєвецький хліб
buslaДата: П`ятниця, 24.09.2010, 11:05 | Сообщение # 1
Користувач
Як буваю в Дунаївцях купую хліб біля фабрики. Сирого не помічав, а заварний - то смачно, мабудь кращого і нема в районі !!! wink biggrin

Радянський, самий, що не є ...

Відредагував Admin - Середа, 02.02.2011, 16:00

pavlikasiyДата: П`ятниця, 24.09.2010, 17:13 | Сообщение # 2
Користувач
Quote (busla)
Я також, як буваю в Дунаївцях купую хліб біля фабрики. Сирого не помічав, а заварний - то смачно, мабудь кращого і нема в районі !!!

Quote (Беня)
Мені одного разу недопечений попався.

Дві людини і дві різні дудмки.

Для тих кому попався недопечений, якщо це справді так, а не просто слова, йдете з отим хлібом де купували і вимагаєте заміни на нормальний! Відстоюйте своє. Вказуйте на недопрацьовки і недостатки підприємств. Це покращить їхню роботу і в результаті ви не будете потрапляти в ситуацію, коли вам щось попадеться не таке як ви хотіли.

А для пана Бусли скажу. Мабуть так вого і є, хоча він відомий і поза межами району! smile

СергійДата: П`ятниця, 24.09.2010, 19:23 | Сообщение # 3
Користувач
Quote (busla)
як буваю в Дунаївцях купую хліб біля фабрики

І як це часто буває..... А в Королев Грубий хліб не постачає, а то би пан pavlikasiy знав, бо він і його розвозить....

Просто Сергій

buslaДата: Субота, 25.09.2010, 11:02 | Сообщение # 4
Користувач
Quote (Сергій)
І як це часто буває.....

Як правило раз в рік, кількість днів залежить від погоди. Цього літа два рази був в травні днів 20 і в липні 7. Останні роки щось вона не радує: то дощ, злива, то пекло неймовірне.

Quote (Сергій)
А в Королев Грубий хліб не постачає

Не постачає. Поки довезе - вже не свіжий, тай хто його сюда пустить - придушать зразу, ще й загрузять по повній.

Радянський, самий, що не є ...

Відредагував busla - Субота, 25.09.2010, 12:52

pavlikasiyДата: Субота, 25.09.2010, 21:06 | Сообщение # 5
Користувач
Quote (Беня)
Моєму другу попався в різаному хлібі, розрізаний навпіл бичок від сигарети...

Звичайнісінька антиреклама!
Зазвичай з дефектами продукції повертаються в магазин де її купували, або ще надійніше ідуть до виробника!

БеняДата: Субота, 25.09.2010, 23:53 | Сообщение # 6
Гість

Причем тут антиреклама? Сидим в лесу, открываем хлеб шоб бутерброды делать и в середине батона такая фигня! Какой нафиг магазин? Куда возвращать? До дунаевец километров 15! Забили болт везти эту *цензура* в дунаевцы!!!

AdminДата: Неділя, 26.09.2010, 01:45 | Сообщение # 7
Адміністратор
Quote (Беня)
Адмін чату, будьласка, створи тему "Дунаєвецький хліб"

Пане Беня, Ви б трошки зареєструвались - і могли б тоді самі створювати теми, котрі для Вас було б цікаво обговорити.
Quote (Беня)
Забили болт везти эту *цензура* в дунаевцы!!!

Пораджу взяти за привичку не забивати болт навіть на якісь дрібнички. Пан pavlikasiy в даному випадку має рацію. Необхідно було визвати власника і показати це неподобство. Знаючи день і час, коли було придбано хліб можна визначити зміну, відповідно були б прийняті міри, бо в іншому випадку товариство захисту прав споживачів радо прийме та розгляне Вашу заяву.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

BеnyаДата: Неділя, 26.09.2010, 02:06 | Сообщение # 8
Гість

Шановний Адмiн. Навіщо обмінювати товар, на товар такої ж якості, якщо простіше його не вживати? Я намагався зареєструватись, але в мене не виходить тому, що я з мобільного телефона відвідую цей сайт... Залюбки зареєструюсь, коли буду з комп'ютера... Про вашу пораду це справді не серйозно.. Вибачте =) просто відтепер уся наша сім'я бере або Волочижський хліб, або Хмельницький хліб =) і нам не цікаво псувати нерви через це.. Є інший вихід.. Ось ми ним і зкористались... =)

AdminДата: Неділя, 26.09.2010, 03:03 | Сообщение # 9
Адміністратор
"Волочиський" теж буває з "сюрпризами", але недопалок - це вже занадто...

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

kost4Дата: Неділя, 26.09.2010, 10:10 | Сообщение # 10
Користувач
Quote (pavlikasiy)
Звичайнісінька антиреклама!

Бред
когда кто-то напишет правду, это антиреклама, когда ты пишешь-банально, обращайся к продавцам
может и правильно, но Беня написал, что ему нафиг не надо нервы портить из-за вас
вот вам наказание - минус один покупатель, также как и я в одно время отказался от вашей продукции
вы сами себя наказываете

Quote (busla)
Дунаєвецький хліб

вот еще против чего я выступаю, нет уже Дунаевецкого хлеба, дунаевецкий хлеб был 10-ок лет назад, на хлебзаводе пекли вкусные прожаренные кирпичи, такого хлеба действительно нигде не было, но вот из-за таких грубых нет у нас сейчас нормального хлеба
и пожалуста не называйте этот хлеб - Дунаевецким, еще одним позором будет меньше...

Мы всяравно умрем...

СергійДата: Неділя, 26.09.2010, 13:41 | Сообщение # 11
Користувач
Паляниця...Хліб...Здавалося б, що ж тут такого - звичайний тобі пpодукт хаpчування. Але скільки для кожного з нас постає за цим звичайним словом! Неосяжне пшеничне поле, на якому мов пливе комбайн…, золотаве зеpно, що пеpеливається в натруджених долонях хлібоpоба…, духмяна паляниця на вишиваному рушнику, якою зустрічають гостей. "Хліб-сіль вам, добрі люди", - так говоpили здавна на Укpаїні. Ось і виходить, що хліб - це щось значно більше, вагоміше і дорожче, "він є основою основ", як сказав А. Малишко.
Так хліб всьому голова, але є люди які портять хліб, портять працю багатьох людей які працювали шоб ми з Вами їли "святий" хліб. Якщо буде хліб, буде мир, буде щасливе здорове життя народу нашої країни. Банальні слова, але правдиві і досі. Ніхто не забуде і голодомор на Україні. Тож нехай він, хліб, — совість наша — буде завжди лежати на столі; на вишитому рушнику, а нашою першою молитвою нехай буде хвала хлібу. Нехай на черствіє хліб, бо, як мовлять у народі, коли черствіє хліб, черствіє і душа, і совість. Так буде все життя: хліб на столі. Будь-ласка не паскудьте ХЛІБ, бо це життя. Із хлібом зустрічали новонароджене дитя, з хлібом вітали й породіллю. Пізніше з хлібом ви­ряджали дитя «до Христа», а коли підросте, то з хлібом виряджали й до школи. З хлібом одружу­вали молодих, хлібом благословляли батьки дітей до шлюбу. З хлібом хоронили покійника, поклав­ши хлібину на труну. Із хлібом-сіллю зустрічають дорогих гостей. З хлібом входять уперше в новий дім. Це високі слова, а чи вони дійдуть до кожного, чи кожний зрозуміє серцем і розумом... Тут я не знаю....

Просто Сергій

pavlikasiyДата: Неділя, 26.09.2010, 15:04 | Сообщение # 12
Користувач
Quote (Bеnyа)
Є інший вихід.. Ось ми ним і зкористались... =)

Ніхто не проти. Подобається інший хліб, беріть його. Інші виходи - пофігізм до свого, місцевого. Щоб щось отут покращити, багатьом байдуже, тому що їм простіше закрити очі і втекти в кущі не напрягаючись. Це ваша справа, як вирішувати проблема, так як і ваша справа який хліб ви їсте.

Quote (kost4)
вы сами себя наказываете

Повір, такі казуси, якщо і трапляються, то не з причини власника виробництва, а є окремі люди, які можуть робити подібні деверсії. (окремі люди, це ті, хто міг плакатися тобі в жилетку що до них погано відносяться, поговори з ними про їхнє відношення до роботи, чи воно варте гарного відношення до них?).

Quote (Admin)
Знаючи день і час, коли було придбано хліб можна визначити зміну, відповідно були б прийняті міри,

Видно що пан адмін не байдужа людина до всього що оточує її. Поважаю - соціально свідомих людей !

ВИСНОВОК: Якщо не плануєте покращувати якість місцевого, то не варто з одного випадку виводити догму і робити загальний висновок. Поодинокий випадок, це не тинденція, а можливо просто помилка.

Відредагував pavlikasiy - Неділя, 26.09.2010, 15:06

kost4Дата: Неділя, 26.09.2010, 17:15 | Сообщение # 13
Користувач
Quote (pavlikasiy)
Повір, такі казуси, якщо і трапляються, то не з причини власника виробництва

все плохие, только не он
ты хоть сам в это веришь?!

Мы всяравно умрем...

СергійДата: Неділя, 26.09.2010, 17:17 | Сообщение # 14
Користувач
Quote (pavlikasiy)
Повір, такі казуси, якщо і трапляються, то не з причини власника виробництва, а є окремі люди, які можуть робити подібні деверсії.

Ну за диверсії пане pavlikasiy дуже вже високо сказано, а нехлюйство це так, і від таких людей треба позбавлятися.... Вони підмочують репутацію підприємства.

Просто Сергій

kost4Дата: Неділя, 26.09.2010, 17:30 | Сообщение # 15
Користувач
Возможно среди людей есть такое отношение, люди разные бывают, а вы не исключаете того факта, что уж очень ненавистен людям, тем кто работает, сам господин Грубый?! может и диверсии не случайны, может у людей напекло, хотя конечно это не выход, ложить бычки в хлеб. Возможно он таки плохо ладит с людьми?!

Мы всяравно умрем...

pavlikasiyДата: Неділя, 26.09.2010, 19:18 | Сообщение # 16
Користувач
Quote (kost4)
все плохие, только не он
ты хоть сам в это веришь?!

що стосується якості хліба то на 100% переконаний!

Quote (Сергій)
а нехлюйство це так

Ні, це виключенно... Тому що курити в приміщеннях подібного типу, категорично забороняється і прибирається кілька раз на день! Це тільки диверсія, якщо це справді таке було!
Чомусь віриться що з теперішнім складом працівників, такого повторитися не може.
Всього всім найкращого, смачного харчування і їжте той хліб, який вам подобається.
Через хліб неможна сваритися і взагалі допускати недорозумінь.

БеняДата: Неділя, 26.09.2010, 21:04 | Сообщение # 17
Гість

Цетую слова мамки: Це БРЕД!!! Його їсти не можливо! Він ніби резиновий!

100% того, що він поганий, а не добрий... Я не тримаю нінакого зла, так як я не так давно живу у дунаївцях.. Хліб справді паскудний... Вибачте...

kost4Дата: Неділя, 26.09.2010, 22:11 | Сообщение # 18
Користувач
Quote (Беня)
Хліб справді паскудний...

это да, еще и дорогой в добавок

Мы всяравно умрем...

pavlikasiyДата: Неділя, 26.09.2010, 22:58 | Сообщение # 19
Користувач
Quote (Беня)
100% того, що він поганий, а не добрий... Я не тримаю нінакого зла, так як я не так давно живу у дунаївцях.. Хліб справді паскудний... Вибачте...

Quote (kost4)
это да, еще и дорогой в добавок

На радість, це не єдинне що продається в магазинах нашого міста. Тому то ви маєте альтернативу! На кожен товар є свій покупець! <_<

Відредагував pavlikasiy - Неділя, 26.09.2010, 23:01

kost4Дата: Понеділок, 27.09.2010, 00:16 | Сообщение # 20
Користувач
Quote (pavlikasiy)
На радість, це не єдинне що продається в магазинах нашого міста. Тому то ви маєте альтернативу! На кожен товар є свій покупець! <_<

плохо то, что нет альтернативы в Дунаевцах, завозной хлеб не в счет

Мы всяравно умрем...

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Про виробництво та реалізацію товарів » Дунаєвецький хліб
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017