Середа, 24.05.2017, 18:31 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dun@at.ua ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 7 з 9«1256789»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Про банки та кредитування » Приватбанк
Приватбанк
ФедоровичДата: П`ятниця, 27.07.2012, 01:26 | Сообщение # 121
Гість

Ніколи не довіряю "Відвідувачам". Якщо е, що сказати і е для цього підтвердження, то для чого ховатись під Ніком?
А про "туалет", то це кожен сприймае все в міру свого виховання.

Ser_GabrielДата: П`ятниця, 27.07.2012, 15:01 | Сообщение # 122
Модератор
Quote (Федорович)
Ніколи не довіряю "Відвідувачам". Якщо е, що сказати і е для цього підтвердження, то для чого ховатись під Ніком?
А про "туалет", то це кожен сприймае все в міру свого виховання.

сказал Федорович спрятавшись под "Гість" biggrin

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

layskasergДата: П`ятниця, 27.07.2012, 23:57 | Сообщение # 123
Користувач
Згоден в Надра усе зробиш бистріше і дешевше (комісія меньша) але кожен банк має свій сегмент ринку тож нетре наїжджати на приват хоча згоден багато що неідеальне. А щодо надра скажу що його усіма способами намагаються витягнути з дна ужей зарплати в держ установах та фондах перевели з карток привату в надра некажучи про пенсії хоча тут є ще деяка можливість вибору

КЭПДата: Понеділок, 29.10.2012, 00:33 | Сообщение # 124
Користувач
Думаю варто і цей ресурс почитати forum.finance.ua

а взагалі неподобається, ось наприклад ноунейм операція:

19.10.12
06:53 СПИСАНИЕ С КАРТОЧНОГО СЧЕТА. - 10.00 UAH що за операція? за що списали?

"Помощь он-лайн" це вобше капець, близько 10-15 разів питався щось запитати, результат = 0... Мені написали "Добрий день.... що цікавить...?" питання задав, відписали "Ок... залишайтесь на зв"язку" і все хвилин за 15-20 оператор відключався

а наприклад "% ЗА ПОЛЬЗОВАНИЕ КРЕДИТНЫМ ЛИМИТОМ ПРИВАТБАНК HEAD-OFFICE ПРИВАТБАНК HEAD-OFFICE" ..... сума така то... також жоден працівник (було в Хмельницькому) не зміг пояснити звідкіля взялась така сума, а через 3 дні виявилось що був технічний збій і сума в результаті набагато менша, і спілкуючись з товаришами/знайомими, скаржаться люди багато на всякі "ніпанятки"... але думають шо так нада і просто плотять скільки нарахували... бо ж шо ж там за 5-7 грн хтось буде бігати smile

Це все я написав з точки зору фіз.особи (звичайна кредитка MasterCard), по юр.особах вроді все Ок

Відредагував КЭП - Понеділок, 29.10.2012, 00:36

ДунаєвчанинДата: П`ятниця, 15.03.2013, 21:59 | Сообщение # 125
Гість

Щоб не потрапити в неприємну ситуацію з Приватом потрібно принаймі 1 раз в місяць перевіряти баланс. (особливо по кредитній карті)

MVDДата: Середа, 24.04.2013, 15:11 | Сообщение # 126
Користувач
Це все юринда на фоні нових заманух із поповненням карткових рахунків та оплати послуг.
Ай-бокс приймає купюри лише від 10 грн. Спочатку введи суму. Потім комісія жере гривню і ти з тією сумою як той ідіот ні в тин, ні в ворота. Закидуй більше, а різницю (здааачу) тобі охоче пропонують перевести або на телефон, або на картку, а ще ще богзна куди.
Кому таке "нововвєдєніє" треба?
Цитата (КЭП)
що за операція? за що списали?

я з подібною операцією "познайомилася".
суть така: картковий рахунок активований. треба він вам чи не треба, діло вісімнадцяте. ви ним тупо не користуєтесь.
раз у півроку, чи раз у квартал, якесь дівча/хлоп"я перегляне швидким оком ваш рахунок.
там все тихо, як на болоті. то й добре.
а за цей перегляд з вас і знімають 10 грн.
дівча/хлоп"я перетрудилося, ресурс банку поніс величезні витрати, переглядаючи стан вашого карткового рахунку.
тому ви їм винні 10 грн. )))
якось так.
для запобігання таких явищ, якщо ви не користуєтесь картою і не збираєтесь цього робити у найближчому стабільному та світлому майбутньому, заблокуйте її.

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

ВідвідувачДата: Неділя, 28.04.2013, 18:19 | Сообщение # 127
Гість

а в універмазі ай-бокс приймає любі гроші

MVDДата: Середа, 01.05.2013, 15:51 | Сообщение # 128
Користувач
Цитата (Відвідувач)
ай-бокс приймає любі гроші

класно! а у нас скрізь перепрограмували. дурне таке, що хочеться розбабахати той ай-бокс.

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

comp-tradeДата: Субота, 21.09.2013, 11:01 | Сообщение # 129
Користувач
Цитата (Ser_Gabriel)
сказал Федорович спрятавшись под "Гість"

Так "Гість" себе підписав!!

comp-tradeДата: Субота, 21.09.2013, 11:02 | Сообщение # 130
Користувач
Цитата (layskaserg)
Згоден в Надра усе зробиш бистріше і дешевше

Дешевше і швидше чим сам скіжимо через Приват24, ніколи такого не було.

ВикторияДата: Вівторок, 14.01.2014, 14:37 | Сообщение # 131
Користувач
А мне нравится Приват, удобно,быстро и доступно. Как оплачивать счета, так и оплачивать покупки в интернете, получать и отправлять средства.
Тем более куча банкоматов везде, удобно расплачиваться картой в магазинах (шоб не считать оту мелочь) на кассе...

Хотя на вкус и цвет, как говорится)

starДата: Вівторок, 14.01.2014, 20:50 | Сообщение # 132
Користувач
Согласен частично.Да,удобно и быстро,пока имеешь дело только с техникой.Но стоит обратиться туда,где сидит человек...Может это человеческий фактор? surprised

ВикторияДата: Вівторок, 14.01.2014, 21:15 | Сообщение # 133
Користувач
star, ну не знаю....бывают ситуации конечно и такие, но я же имею в виду в большинстве случаев)

starДата: Вівторок, 14.01.2014, 21:39 | Сообщение # 134
Користувач
Да,в большинстве случаев мы имеем дело с техно,там все ОК.

ВикторияДата: Вівторок, 14.01.2014, 21:57 | Сообщение # 135
Користувач
star, не всегда все ок конечно, иногда банкомат проглатывает карту, и когда ты в истерике начинаешь просить о помощи он тебе ее отдает))) biggrin wacko

starДата: Вівторок, 14.01.2014, 22:13 | Сообщение # 136
Користувач
Ага,отдает! angry Молчит,хорошо хоть дулю не показывает smile

ВикторияДата: Вівторок, 14.01.2014, 23:46 | Сообщение # 137
Користувач
star, ну я люблю экспериментировать, и даже с банкоматами....) Вот как-то раз решила приватовскую карту всунуть в какой-то подозрительный, и главное единственный банкомат на моем пути... без денег, так как все на карте...и тут ее зажувало...Непрятно конечно, но думаю я бы не пропала,спела бы пару песен в переходе,на проезд напела бы) biggrin

starДата: Вівторок, 14.01.2014, 23:56 | Сообщение # 138
Користувач
Ну рассмешила biggrin biggrin biggrin

starДата: Вівторок, 14.01.2014, 23:59 | Сообщение # 139
Користувач
А что,все наличествует?Способности,репертуар,сценизм... surprised cool

ВикторияДата: Середа, 15.01.2014, 00:15 | Сообщение # 140
Користувач
star, если надо то да) Вмі с моей подружкой в универе были активистками - пришли к нам однажды и сказали : "Вика, Ксюша, нужен гимн факультета! До конца учебного дня сдать!". Ну конечно же мы написали гимн, который по сей день висит в деканате) потом говорят, ну Вы написали ви і співайте) Спели...Прям дебют) Как у Софии Ротару)) biggrin

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Про банки та кредитування » Приватбанк
Сторінка 7 з 9«1256789»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017