Четвер, 23.02.2017, 16:01 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 9«123489»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Про банки та кредитування » Приватбанк
Приватбанк
MVDДата: Субота, 04.12.2010, 23:32 | Сообщение # 21
Користувач
Quote (comp-trade)
в мене кридитка вже майже 3,5 роки. Ніколи проблем не було. Там же є льготний період 55 днів для MasterCard і 30 днів для Visa, завжди вкладаюся в термін. Зараз кредитний ліміт 6200 грн. Чого ще від них можна хотіти.

В мене кредитка має майже такий термін, як і у пана Комп-трейда.
Наразі маю 2 таких кабали: одна на 8650 грн., друга на 18 000 грн.
Непогано, але краще, коли це твої власні гроші, а не позичені.

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

AdminДата: Четвер, 07.07.2011, 18:49 | Сообщение # 22
Адміністратор
Народ, а ви бачили, що Приват забабахав в офісі на фабриці? Це варто побачити...

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

YetyДата: Четвер, 07.07.2011, 21:04 | Сообщение # 23
Користувач
Quote (Admin)
Це варто побачити...

Розкриєте таємницю?

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

olegarhДата: Четвер, 07.07.2011, 22:14 | Сообщение # 24
Користувач
Ми ще тільки стриптизерок не бачили в банках, все інше не варто уваги smile

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

AdminДата: П`ятниця, 08.07.2011, 06:53 | Сообщение # 25
Адміністратор
Над входом повісили великий яскравий рекламний дисплей.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

ВідвідувачДата: П`ятниця, 08.07.2011, 11:13 | Сообщение # 26
Гість

Самий мутний банк !!!! І ніякі яскраві дисплеї не зможуть змінити його дикунської політики по відношенню до клієнта. Поки ти ще не клієнт - тобі гладко стелять, але якщо вже поставив свій підпис - ні ХРЄНА не доб"єшся від них, а їхні скриті комісії та відсотки не одного вже довели до нервового зриву та непередбачених витрат. Навіть по своєму власному кредиту неможливо отриманти повної інформації.
Вони своїм нав'язливим сервісом дійшли вже до того, що примусово випускають картки на наповнолітніх, які не мають власного доходу, малюючи все в рожевому світлі. А розраховуватись доводиться батькам, яких часто і не поставили до відома, що їх чадо тепер вже клієнт банку.
П.С. Але ж звідки тоді брати гроші на дисплеї для заманювання чергових дурнів

YetyДата: П`ятниця, 08.07.2011, 12:41 | Сообщение # 27
Користувач
Відвідувач, сам відкривав собі кридитну картку, відкривав повноціну а не Юніорську - так от, відкрити Юніорську картку без відома батьків - не можливо - обов'язкова їхня присутність. Незнаю що ви і де таке чули...

ВідвідувачДата: П`ятниця, 08.07.2011, 15:20 | Сообщение # 28
Гість

Моєму сину відкрили таку картку! Ні мене, ні дружину ніхто не питав !!! Лише зателефонували з Привату і попросили зайти, де їй і всучили цю картку, перед цим активувавши. Як потім виявилось, прдставники банку проводили роботу по оформленню картки тільки з дітьми, без батьків та їх згоди. Тепер картка в мене в сейфі у запечатаному конверті. Хочу провести невеличкий експеримент - з півроку-рік її звідти не діставатиму. І чомусь зовсім не здивуюсь, якщо через якийсь період виявиться, що мій син (тобто виходить я) щось винні банку і чомусь на це ще нарахована пеня. Про результати експерименту доповім :)

olegarhДата: П`ятниця, 08.07.2011, 17:02 | Сообщение # 29
Користувач
Ну те що картки роблять без відома то факт. Якось влаштувався на роботу, десь через місяць мені бухгалтер каже, що дзвонили їй в Приватбанку і просили щоб я підійшов до них забрав свою кредитну картку. Нащо я відповів їй, нехай вона їм зателефонує і скаже, що мені вистачає тих грошей, що я заробляю і ніяких кредитних карток найближчих десять тисяч років не планую брати.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).

ВідвідувачДата: Субота, 09.07.2011, 17:40 | Сообщение # 30
Гість

Вже заглючив той дисплей. Чи може в нього технічна перерва, але світло крутить

olegarhДата: Субота, 09.07.2011, 21:35 | Сообщение # 31
Користувач
Не кожному по зубам керувати тим дисплеєм smile

ВідвідувачДата: Неділя, 10.07.2011, 09:48 | Сообщение # 32
Гість

Згодом навчаться, зате мають.

layskasergДата: Вівторок, 12.07.2011, 16:15 | Сообщение # 33
Користувач
Щодо приватбанку можу сказати лише позитивні слова, на мою думку єдиною негативною стороною (принаймні з якою я стикався) є часті проблеми з програмним забезпеченням. Щодо плюсів то неможна не відмітити високі процентні ставки, що з іншого боку є мінусом для бажаючих отримати кредит. Більше оцінюватиму банк осінью коли закінчиться термін депозиту тоді й поговорим.

ФедоровичДата: Вівторок, 12.07.2011, 23:51 | Сообщение # 34
Гість

Давайте говорити про ПриватБанк у порівнянні з рештою банків присутніх на ринку Дунаевець. Всі + і -. Тоді розмова буде придметною

YetyДата: Середа, 13.07.2011, 07:02 | Сообщение # 35
Користувач
Нормальний банк! Гловне що крепко стоїть на ногах - а значить можна довіряти (чого не скажеш про інші)

VoVДата: Середа, 13.07.2011, 14:09 | Сообщение # 36
Користувач
http://acepalm.livejournal.com/

Никогда не кидайтесь грязью в других, вы можете промахнуться, а руки у вас останутся в грязи

ВідвідувачДата: Середа, 13.07.2011, 15:42 | Сообщение # 37
Гість

Боже мій, як все знайомо :) Яке чудове і повчальне посилання.
Частину всіх тих незабутніх моментів довелось відчути самому, про інші теж ходять легенди в нашому колгоспі від людей знайомих та не дуже.
Кожен свій вимушений похід в Приват (я не мазохіст, просто його послуги мені нав'язані примусово), вимагає психологічної підготовки і мобілізації всіх сил, як моральних, так і фізичних.
Особливу "радість" викликають дзвінки (чомусь і по вихідним теж !) співробітників банку із запитанням, чому це я, такий сякий, не користуюсь кредитом від банку, адже в мене є їхня картка з енною сумою і тепер я найщасливіша людина на землі ? І чи не планую я найближчим часом доставити собі таку радість і скористатись нею ? А ось це вже наводить на певні роздуми - чи не планує банк (або його недобросовісні працівники) отим самим найближчим часом виписати мені кредит примусово, про який я і не здогадуватимусь ? Трохи песимістично, да ? Але із свого багатолітнього спілкування з цим банком я не виніс жодних позитивних емоцій та оптимістичних сподівань.
А автору цього повчального опусу про Приват та VoV, який доніс до нас цей рукопис великий респект за піднятий настрій, кілька хвилин щирих посмішок та невеликий екскурс у найближче минуле і відчуття дежавю. Віват Приват !!!

olegarhДата: Середа, 13.07.2011, 18:03 | Сообщение # 38
Користувач
Приват молиться як на ікони на тих клієнтів, у яких мільйони. Я для тих, у яких мелоч придумують всякі кумедні відмазки smile
Я досить тривалий час користувався послугами дунаєвецького банку Аваль нічого подібного ні разу не було.

layskasergДата: Понеділок, 18.07.2011, 16:19 | Сообщение # 39
Користувач
Цих вихідних приватбанк мене трохи здивував. Його працівники в неділю в ранці о 9:00 зателефонували до мене і почали допитуватися чому я за декілька днів до цього поставив негативну оцінку їхньому касиру у відділені по вулиці Шевченка, 59, як це вам? Було у когось щось подібне?

ВідвідувачДата: Понеділок, 18.07.2011, 16:47 | Сообщение # 40
Гість

Майже щодня заходжу за посиланням, яке нам надав VoV
Читаю відгуки інших щасливих клієнтів Приватанку, які пишуться чи не щодня як гриби після дощу. Раджу і вам туди забігати, щоб напитись з джерела народної творчості, мудрості та досвіду спілкування з банком. А керівнику цього недорозуміння, яке іменується Приватбанком, давно час зробити собі харакірі

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Про банки та кредитування » Приватбанк
Сторінка 2 з 9«123489»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017