Неділя, 11.12.2016, 08:02 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Допомога початківцям у розвитку бізнесу » Мережевий маркетинг
Мережевий маркетинг
AdminДата: Середа, 20.01.2010, 22:47 | Сообщение # 1
Адміністратор
Пропоную обсудити тему роботи в мережевому бізнесі, наприклад Оріфлейм, Мері Кей, Емвей і їм подібні. Можливо хтось має позитивний досвід такої роботи та бажання ним поділитись, або навпаки, в когось залишились лише погані враження. Прошу висловлювати свою думку, оскільки багато молодих людей починають свій шлях у бізнесі саме з легкої руки консультантів таких мереж і ваш досвід їм обовязково стане у нагоді.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

MVDДата: Четвер, 21.01.2010, 19:40 | Сообщение # 2
Користувач
Quote (Admin)
Оріфлейм, Мері Кей

Ейвон також до них відноситься. cool
Я задіяна в мережевому маркетингу з 2003 року. Займаюсь косметикою Ейвон 7 років (в травні 2010 виповниться).
Що можу сказати: головне, щоб на твій товар був попит та постійний покупець; свій товар потрібно любити; їм треба користуватися, ну хоча б для того, щоб знати ЩО ти людям пропонуєш. biggrin
Особисто мене влаштовуе в Ейвоні геть усе.
В першу чергу, сама продукція.
Свої постійні клієнти, які все частіше шукають мене, а не я їх.
Вигода від цього звичайно є.
Я вже 7 років як забула що таке купляти косметику щомісяця. Ті дрібні витрати на дезік та деякі предмети особистої гігієни є краплею в морі на фоні того всього арсеналу, який потрібен жінці.

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

Відредагував Calikusu - Четвер, 21.01.2010, 19:42

ВалерійДата: Субота, 17.03.2012, 03:11 | Сообщение # 3
Користувач
Quote (MVD)
Ті дрібні витрати є краплею в морі на фоні того всього арсеналу, який потрібен жінці

Вам все мало biggrin

ВікторДата: Вівторок, 05.06.2012, 04:23 | Сообщение # 4
Гість

МЛМ (мережевий бізнес) - зараз чи не один із тих самих способів почати власний бізнес практично з "0".
Але щоб у ньому досягнути чималих результатів, потрібно декілька умов
1. Компанія повинна бути максимально молодою
2. Продукція повинна відрізнятись від конкурентних аналогів
3. Потрібно знайти в якості спонсора дійсно лідера.
Все решта - потім прийде само по собі.
Якщо є бажання поспілкуватись залиште тут контактну інформацію. Маю дуже перспективну і привабливу пропозицію для бажаючих організувати власний бізнес

ВалерійДата: Неділя, 10.06.2012, 00:41 | Сообщение # 5
Користувач
Піраміда вона і в Африці піраміда

ВідвідувачДата: Неділя, 24.03.2013, 13:14 | Сообщение # 6
Гість

Шукаю активних людей,які мають бажання співпрацювати з новим міжнародним бізнесом в Україні
1. Престижна міжнародна компанія World GMN. Партнер Google
2. Новітній бізнес, побудований на доставці мобільної реклами
3. Американська система ведення бізнесу
4. Понад 100000 партнерів по світі
5. Дохід від 80$ (клієнт), від 500$ (партнер) в місяць
6. Відсутність конкурентів. Ринок поки ще пустий.
7. 30 мільйонів потенційних клієнтів, лише в Україні
8. Нетреба нічого продавати (втюхувати, впарювати)
9. Постійний пасивний прибуток
10. Не фінансова піраміда
Ви можете бути першим, хто заведе цей бізнес у своє місто!!!
Деталі за телефоном - 093 - 681 - 15 -59,або 099-301-27-88.Марта

AlexaДата: Середа, 26.06.2013, 12:12 | Сообщение # 7
Користувач
Привет!!! А те кто захотят иметь бизнес,то сразу же могу посоветовать Вам пользоваться газетой "Все про бухгалтерський облік". Ссылка на нее http://www.vobu.com.ua/. Тогда ведение своего дела становится намного лучше!! biggrin

ВикторияДата: П`ятниця, 27.12.2013, 20:25 | Сообщение # 8
Користувач
А вот мне Эйвон вообще не подошел. Чуть ресниц не лишилась, да и координатором не повезло cry
Сейчас тестирую Oriflame и новую Farmasi. Farmasi мне нравится тем. что это люксовая косметика, по доступным ценам. У них есть все сертификаты качества и разрешения на продажу, они не используют паребены и не тестируют ее на животных.
Продукт классный, лично для меня.
Если у кого есть доп. вопросы, с радостью отвечу)

А для старта, нужно желание. Вот мне захотелось и я нашла способ стать консультантом, хотя у меня есть основная работа)

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Допомога початківцям у розвитку бізнесу » Мережевий маркетинг
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016