Четвер, 08.12.2016, 23:58 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Допомога початківцям у розвитку бізнесу » Розкрутка бізнесу з нуля
Розкрутка бізнесу з нуля
AdminДата: Неділя, 22.11.2009, 03:13 | Сообщение # 1
Адміністратор
Пропоную всім, особливо хто розпочинав свій бізнес з нуля, поділитись своїм досвідом, як позитивним так і негативним, з початківцями в цій справі, щоб хоч вони не наступали на ті ж самі граблі.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

MVDДата: Четвер, 03.12.2009, 12:40 | Сообщение # 2
Користувач
От саме і з нуля!
Має ідею. Через півроку матиму відповідну освіту. Але не маю коштів, хоча для початку місце є.
От і що мені робити?

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

vovensДата: Субота, 26.12.2009, 17:41 | Сообщение # 3
Видалені

ні в якому разі ті гроші не позичати. це і є з власного досвіду. починати з того що є (якщо це можливо) і потихеньку розвиватись! "ВСЕ Й ВІДРАЗУ" - це не здоровий підхід для починання бізнесу - його треба плекати з маленького smile

MVDДата: Середа, 06.01.2010, 17:43 | Сообщение # 4
Користувач
Хм... найобразливіше, що поки що нічого нема. Але розпочинати буду і справді із кругленького такого нолика.

СергійДата: Середа, 24.03.2010, 15:18 | Сообщение # 5
Користувач
Quote (MVD)
Хм... найобразливіше, що поки що нічого нема. Але розпочинати буду і справді із кругленького такого нолика.

Ой це дуже важко пані MVD, але потрібно. Бо як залізти в боргову яму то вилізти з неї дуже важко. А як що ще взяти гроші в кредит в банку то це повний п...ць. В вже знаєте. Є така приказка: Береш чужі, а віддаєш свої....

Просто Сергій

MVDДата: Четвер, 25.03.2010, 20:59 | Сообщение # 6
Користувач
Сергій, саме так. От і сиджу, працюючи на дядю Васю.

ВалерійДата: Субота, 17.03.2012, 03:07 | Сообщение # 7
Користувач
Краще на дядю Валєру biggrin tongue tongue tongue

СергійДата: Субота, 17.03.2012, 09:14 | Сообщение # 8
Користувач
Quote (Валерій)
Краще на дядю Валєру

І хто буде працювати на дядю Валєру?....

Просто Сергій

layskasergДата: Субота, 17.03.2012, 13:19 | Сообщение # 9
Користувач
Знаєте, ви усі так говорите, працювати в будь-якому випадку хтось має, це аксіома. Більшість пишуть що хтять розкрутити бізнес але ніякої конкретики, жоден не вказав напрямок бізнесу, скажете комерційна таємниця - а я скажу це дурня. Найлегше розпочати в напрямку "купи - продай", але ХТО і головне ЩО купуватиме, чого у нас ще в місті непродається, як намене усе є, звичайно якусь нішу можна зайняти, але не знаю як для вас але для мене це не те, я хочу вкласти свої гроші у "живе" виробництво, маю певні напрацювання але вагаюся.
Від себе скажу - наш район споконвіку славився тваринницьким напрямком сг галузі от його і треба розвивати, це моя суб'єктивна думка.
Удачі усім в власному бізнесі, якщо комусь потрібна консультація бухгалтера звертайтесь спробую допомогти.

olegarhДата: Неділя, 18.03.2012, 05:06 | Сообщение # 10
Користувач
потрібно інвесторів шукати якщо справа варта уваги.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

ВікторДата: Вівторок, 05.06.2012, 04:29 | Сообщение # 11
Гість

Бізнес з "0"починати дуже важко - перевірив на собі. Але є можливість почати його з мінімальними вкладеннями, які повертаються за 1-2 місяці. Якщо цікаво- виходьте на обговорення.

layskasergДата: Середа, 06.06.2012, 19:58 | Сообщение # 12
Користувач
За 2 місяці повертаються, щось це дуже підозріло, я непроти але хотілосяб конкретики

ВідвідувачДата: Понеділок, 07.01.2013, 19:04 | Сообщение # 13
Гість

Займаюсь виготовленням деревяних вікон та дверей на замовлення по низьких цінах, потрібні замовники

Рокси4Дата: Четвер, 11.04.2013, 12:18 | Сообщение # 14
Користувач
Продаю одяг та аксесуари в мережі однокласники... Кому цікаво заходьте по ссилці: http://odnoklassniki.ru/odezdavsem... всім Дунаєвчанам віддаю товар з рук в руки.

AlexaДата: Середа, 19.06.2013, 12:59 | Сообщение # 15
Користувач
Привет!!! Лично я 3 года назад начинала свой бизнес с помощью газеты "Все про бухгалтерський облік". Ссылка на нее http://www.vobu.com.ua/ . Там все расписано,просто супер!!!! Теперь всем своим знакомым советую biggrin biggrin biggrin biggrin

MVDДата: Середа, 19.06.2013, 15:55 | Сообщение # 16
Користувач
Alexa, вау! А если не секрет что за и как помогло?

olegarhДата: Четвер, 20.06.2013, 01:50 | Сообщение # 17
Користувач
зараз цю газету випускають ледацюги
тільки і пишуть "шукайте в номері такому, статтю таку"
блін копіпасти робити простіше всього, не блін, гшукай ту газету хз в кого

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

AlexaДата: Середа, 26.06.2013, 12:08 | Сообщение # 18
Користувач
Цитата (MVD)
Alexa, вау! А если не секрет что за и как помогло?

Помогло тем что там все подробно расписано, и при регистрации ЧП я воспользовалась именно ей!!!!! А сейчас пользуюсь как бухгалтером.....очень удобно!!! cool
Цитата (olegarh)
зараз цю газету випускають ледацюги
тільки і пишуть "шукайте в номері такому, статтю таку"

Что касается "ищите в номере",то могу Вам посоветовать более конкретно задавать вопросы.....и тогда будет результат!!!! У меня же все получается,значит и у Вас выйдет!!! wink

ca1mДата: Четвер, 17.07.2014, 23:54 | Сообщение # 19
Новачок
якщо починати з нуля, то розвиток може зайняти років з 10. Сам маю досвід бізнесу у сфері жіночого одягу. І зараз намагаюся розрулити з залишками товару, а їх ще штук 750. Взагалі для будь якої справи потрібно шукати інвесторів. Ось стаття, як залучити інвестиції

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Допомога початківцям у розвитку бізнесу » Розкрутка бізнесу з нуля
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016