Неділя, 11.12.2016, 08:05 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Про податки та податкову » Доплата до пенсійного фонду
Доплата до пенсійного фонду
MVDДата: Вівторок, 12.10.2010, 19:59 | Сообщение # 41
Користувач
Quote (Відвідувач)
Ну як вам такий проектик ?

Хай воно сказиться! <_<
Надумалася реєструвати ПП. Фіг тепер!

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

AdminДата: Вівторок, 12.10.2010, 20:18 | Сообщение # 42
Адміністратор
Quote (MVD)
Звернулася із питанням до свого головного бухгалтера

Мені здається треба питати старих бухгалтерів часів СССР, бо тих 33,2 % по-моєму тягнуться ще з тих пір...

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

AdminДата: Вівторок, 12.10.2010, 20:25 | Сообщение # 43
Адміністратор
Quote (MVD)
Надумалася реєструвати ПП. Фіг тепер!

Так, Пані, чекайте кращих часів... sad

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

MVDДата: Вівторок, 12.10.2010, 20:52 | Сообщение # 44
Користувач
Quote (Admin)
Мені здається треба питати старих бухгалтерів часів СССР

Моя краля має 35 років стажу.

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

ВідвідувачДата: Середа, 13.10.2010, 08:21 | Сообщение # 45
Гість

Мені здається треба питати старих бухгалтерів часів СССР, бо тих 33,2 % по-моєму тягнуться ще з тих пір...

Не тягнуться ! Раніше було 32% для всіх і 4 для пенсіонерів. Потім зменшили нарахування на ФОП для ФСС з ТВП і збільшили до ПФ

layskasergДата: П`ятниця, 29.10.2010, 08:45 | Сообщение # 46
Користувач
Я теж не підтримую теперішню владу і мій батько також підприємець, але:
1) розділяйте податкову і пенсійний фонд;
2) мале підприємництво це також робота, з зарплати якої є утримання, ну і нарахування, які сплачують роботодавці, а так як роботодавцями є самі підприємці то вони повині платити самі за себе;
3) дивує лише те чому зробили внески лише в 1-н пенсійний, хоча в нас є й інші фонди;
4) добре що вони вважають зарплату підприємців мінімальною, а тоб ...;
5) і саме головне, підприємці також колись вийдут на пенсію.
Якщо комусь потрібні консультації з бух.обліку запитуйте, чим зможу допоможу.

ВідвідувачДата: П`ятниця, 29.10.2010, 09:02 | Сообщение # 47
Гість

Відрахування у фонди (крім єдиного податку) є страховими платежами, щоб при настанні страхового випадку працівники мали право на певні виплати. Якщо вже починають їх дерти з підприємців, то відповідно вони теж будуть застрахованими особами і матимуть право на ці виплати. А тепер давайте подумаємо тверезо :
1. При закритті підприємець матиме право на отримання допомоги по безробіттю з 1 місяця ? Навряд чи!
2. Якщо підприємець захворіє, він зможе отримати лікарняний і виплати по ньому ? Теоретично так, але на практиці дуже сумнівно, що фонд на це піде - знадобиться списати стільки паперу, що дешевше похворіти дома безкоштовно.
3. При настанні нещасного випадки чи матиме підприємець право на виплати з відповідного фонду ? Мабуть треба читати попередній пункт.
4. Ну і нарешті сумнозвісний пенсійний - внесок до ПФ у рорзмірі третини мінімальної заробітної плати дасть лише 30 грн. доплати до мінімальної пенсії при умові, що підприємець до неї доживе. Тобто зараз віддавай 300 грн а фонд колись тобі додасть 30 грн. Не смішно ?

Виплати до страхових фондів для підприємців повинні бути ДОБРОВІЛЬНИМИ !!! Ось тоді і не буде такого ажіотажу кругом них. А балакати про, що вчителі і лікарі теж платять і на їх з/п нараховуються внески - це переливання з пустого в порожнє - бюджетники не створюють продукції і доданої вартості - вони на бюджеті живуть і їх відрахування це по суті переливання грошей з відповідних бюджетнів до відповідних фондів.

layskasergДата: П`ятниця, 29.10.2010, 09:08 | Сообщение # 48
Користувач
В принципі згоден, но не з пенсійним, його платять усі роботодавці і усім працівникам він дає згадані вами 30 грн, а так як підприємець і є своїм робітником то мусить платити. Хоча виключно моя думка, що підприємцям потрібно платити лише утримання із зарплати.

Відредагував layskaserg - П`ятниця, 29.10.2010, 09:13

AlexaДата: П`ятниця, 21.06.2013, 09:51 | Сообщение # 49
Користувач
Привіт!!! Я також чула про додаткову доплату до пенсійного фонду по 300 грн. щомісяця ......я по цьому приводу дивилась информацию в газеті "Все про бухгалтерський облік". Там завжди все дуже чітко розписано.....звертайтесь,РЕКОМЕНДУЮ biggrin

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Про податки та податкову » Доплата до пенсійного фонду
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016