П`ятниця, 31.03.2017, 02:40 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dun@at.ua ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Про податки та податкову » Доплата до пенсійного фонду
Доплата до пенсійного фонду
ВідвідувачДата: Неділя, 29.08.2010, 15:44 | Сообщение # 21
Гість

Ми говоримо трохи про інше - котячи бочку на владу, яка продукує антинародні закони я не захищаю "нових українців", які відносяться до своїх працівників як до рабів - власники ковбасен, пекарень навіть не відчують тієї доплати в пенсійний, задля якого і створена ця тема - що таке 300 грн у тонах ковбаси ? Та крапля в морі. Їх у тому законодавстві турбує зовсім інше. А я говорю про малий бізнес, який і так ледь животіє і 300 грн для нього і його сім'ї це теж гроші. Невже ви думаєте, що всі ті люди, які стоять на базарі гребуть бабло мішками ? Який у них вихід щоб вижити - аабо підняти ціни. Зайдіть на базар і подивіться - є люди, які в день навіть початку не мають, а податки і інші платежі потрібно платити. І розрекламованої бАзаровим субсидії вони теж не матимуть, а комуналка для них теж зростає суттєво. Та й ціни до небес не задереш, тоді ніхто не купуватиме, будуть шукати альтернативи, тому що бюджетникам Азаров зарплати заморозив на найближчу перспективу. Я не проти платити до пенсійного, якось буду викручуватись - десь ціну підніму, десь щось нове запропоную, я лише хочу щоб ці кошти, які я відриваю у своєї сім'ї зараз, могли повернутись до неї колись чи у вигляді моєї пенсії або моєї спадщини, а не годували дармоїдів.
А відносно
-------
Это их надо щимить по полной обложив налогами, это они в первую очередь нас за людей не считают
-------
з таким підходом вони підуть в тінь і будуть там клепати свій товар, який вже навіть ніхто не перевірить на якість, а ми з вами будемо його купувати, а у бюджет вже зовсім нічого не піде. Податки повинні бути підйомні для бізнесу і прозорі, тоді й буде стимул для розвитку, а інакше ...
Прийдете ви з Нового року на базар - а там вітер свище і пси голодні бігають. Базарники на біржі доять бюджет, а купувати підете до монополістів, які зможуть вижити і ціну правити яку заманеться - конкуренції немає ж. Заводи наші і фабрики в передсмертній конвульсії дригаються, працювати ніде, тож один шлях до рабовласників. Саме цього й добивається нова влада.

ВалерійДата: Неділя, 29.08.2010, 16:39 | Сообщение # 22
Користувач
Хто пояснить звідки взялась ставка податку до пенсійного в розмірі 33,2%, а не приміром 30% чи 40% ?

kost4Дата: Неділя, 29.08.2010, 17:05 | Сообщение # 23
Користувач
Quote (Відвідувач)
Прийдете ви з Нового року на базар - а там вітер свище і пси голодні бігають. Базарники на біржі доять бюджет, а купувати підете до монополістів, які зможуть вижити і ціну правити яку заманеться - конкуренції немає ж. Заводи наші і фабрики в передсмертній конвульсії дригаються, працювати ніде, тож один шлях до рабовласників. Саме цього й добивається нова влада.

Базарники - это такая каста, которая никогда не переведется, вынужден сказать, что их я тоже дармоедами считаю, ничего не производя хотят иметь, я уже писал - спекулянты, вы плачите за 300 гривен, ставьте касовый аппарат, так нет, кто согласится на такой шаг, вы же знаете, какова у вас прибыль...
Насчет качества я и не говорю, где-где, а на базаре оно как раз соответствует стандарту с самого низа, но вы не переживайте, за триста гривен никто с базара не уйдет, была б тысяча, тоже никто бы не ушел, смотрите правде в лицо...

Мы всяравно умрем...

MVDДата: Неділя, 29.08.2010, 20:38 | Сообщение # 24
Користувач
Quote (Валерій)
Хто пояснить звідки взялась ставка податку до пенсійного в розмірі 33,2%,

33,2 % - це нарахування на заробітну плату найманого працівника.

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

ВалерійДата: Понеділок, 30.08.2010, 20:20 | Сообщение # 25
Користувач
Quote (MVD)
33,2 % - це нарахування на заробітну плату найманого працівника.

Я це знаю. Я запитав чому саме 33,2%, а не 30% чи 40%

MVDДата: Понеділок, 30.08.2010, 22:11 | Сообщение # 26
Користувач
Quote (Валерій)
чому саме 33,2%, а не 30% чи 40%

Такий закон. Тут нічого не поробиш.

ВалерійДата: Четвер, 02.09.2010, 11:21 | Сообщение # 27
Користувач
Quote (kost4)
Базарники - это такая каста, которая никогда не переведется, вынужден сказать, что их я тоже дармоедами считаю, ничего не производя хотят иметь,

Попробуй знайти місце на базарі, привезти товар, продати його не дешевше ніж купив і твоя думка зміниться на протилежну.

ВалерійДата: Четвер, 02.09.2010, 11:24 | Сообщение # 28
Користувач
Quote (MVD)
Такий закон. Тут нічого не поробиш.

Пані MVD в свій час я додзвонився до заступника Пенсійного фонду України і він мані не зміг дати відповідь. Спробуйте ви дізнатись.

MVDДата: Субота, 04.09.2010, 12:23 | Сообщение # 29
Користувач
Quote (Валерій)
Спробуйте ви дізнатись.

Чого саме 33,2? Добренько.

ВалерійДата: Середа, 29.09.2010, 01:52 | Сообщение # 30
Користувач
Quote (MVD)
Чого саме 33,2? Добренько.

Пані MVD, коли відповідь буде ?

MVDДата: Середа, 29.09.2010, 16:08 | Сообщение # 31
Користувач
Валерій, я нині у відпустці, у ваших, до речі краях.
З понеділка вийду на роботу - дізнаюсь, згода?

ВідвідувачДата: Середа, 29.09.2010, 20:46 | Сообщение # 32
Гість

Пані в Макові?

AdminДата: Середа, 29.09.2010, 21:41 | Сообщение # 33
Адміністратор
Вчора підприємців збирали в залі засідань РДА і наполегливо "чемно" нагадали що до 20 жовтня треба заплатити в пенсійний. Поблажок не буде нікому.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

ВолодимрДата: Четвер, 30.09.2010, 08:24 | Сообщение # 34
Гість

Поблажок не буде нікому

Да здравствуєт наш прєзідєнт - вєлікій, мудрий і справєдлівий який пАчує кожного та його вірний прем'єр, який несе добробут і процвітання в маси.
Ну що ж все справедливо - я там був (в РДА в смислє) і наведена статистика дуже засмучує - люди масово згортають підприємницьку діяльність, базарники ридають - а вони ж бідні ще не в курсі що з нового року згідно з ПК фіксованого податку не буде ЗОВСІМ. Так що ті сотні людей, які вже втратили свою якусь копійчину закривши бізнес, масово будуть йти на біржу - ось вам і канікули для малого бізнесу, все як було обіцяно.
Податкова каже, що очікували білього згортання, але все ще попереду - не всім відомо про нововведення цієї влади і деякі ще вірять в її здоровий глузд

СергійДата: Четвер, 30.09.2010, 12:57 | Сообщение # 35
Користувач
А хто вірить.... :'(

Просто Сергій

AdminДата: Неділя, 10.10.2010, 16:30 | Сообщение # 36
Адміністратор
До числа "Ч" smile , тобто 20 жовтня, кінцевого терміну на сплату внесків до пенсійного фонду за квартал, залишилось 10 днів. Хтось вже полегшив душу, заніс чесно зароблені 900 гривень до каси?

ВолодимирДата: Понеділок, 11.10.2010, 08:28 | Сообщение # 37
Гість

Сподіватись на якесь чудо марно, так що хочеш чи не хочеш, а платити мусиш, інакше штрафні санкції і всейдно заплатити доведеться. На цьому тижні йду платити ! Це немалі кошти для Дунківець, а якщо доживеш до пенсії - це буде лише 30 грн доплати до мінімалки. Готуйтесь підприємці - з нового року це буде ще більше (єдиний податок+єдиний соцвнесок+касовий апарат). Слава ПР ! А базари, я так розумію, зникнуть як пережиток ? А ціни в магазинах, що залишаться на плаву,будуть "заоблачні"? А біржа не зможе прийняти всіх бажаючих ? Всі на вибори! Голосувати за ПР і покращення ЇХ життя вже сьогодні!
Пи.Си. Якщо вже хтось пройшов процедуру припинення діяльності, розпишіть в окремій темі послідовність та нюанси

AdminДата: Понеділок, 11.10.2010, 19:30 | Сообщение # 38
Адміністратор
Припинити діяльність завжди можна встигнути. Я думаю для початку можна просто призупинити до "кращих часів", здати свідоцтво платника податку, або не писати заяву на наступний рік.

ВідвідувачДата: Вівторок, 12.10.2010, 17:06 | Сообщение # 39
Гість

Припинити діяльність завжди можна встигнути. Я думаю для початку можна просто призупинити до "кращих часів", здати свідоцтво платника податку, або не писати заяву на наступний рік.
---------------
а КОЛИ НАСТАНУТЬ КРАЩІ ЧАСИ ? Невже ви вірите в людське обличчя нашої влади ? Це будуть податкові канікули назавжди. І не даремно всіх тримають в інформаційному вакуумі - по всій Україні проходять
АКЦІЇ ПІДПРИЄМЦІВ
http://chp.com.ua/index.php?code=9380&show_all=YESS

а телеканали обговорюють квіточки-зайчики і аніслова про масові протести

Тепер щодо здати свідоцтво платника податку, або не писати заяву на наступний рік
здаючи свідоцтво єдинщика або не стаючи ним, ви стаєте підприємцем на загальній системі оподаткування. І хоч доходів ви не отримуєте, Стаття 9 п.12 Закону про єдиний соціальний внесок каже
12. Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану його платника !!!

Змінео статтю 2121 Кримінального кодексу України
Стаття 2121. Ухилення від сплати єдиного соціального внеску
1. Умисне ухилення від сплати єдиного соціального внеску, вчинене службовою особою підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності, або особою, яка здійснює підприємницьку діяльність без створення юридичної особи, чи будь-якою іншою особою, яка зобов’язана його сплачувати, якщо таке діяння призвело до фактичного ненадходження до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування коштів у значних розмірах, —
карається штрафом від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Ну і ще є інші нюанси ...
Так що ви або працюєте і сплачуєте все, або припиняєте підприємницьку діяльність повністю, що теж буде не дешево, оскільки (читаємо проект ПК в першому читанні)
РОЗДІЛ ХІV. СПЕЦІАЛЬНІ ПОДАТКОВІ РЕЖИМИ
ГЛАВА 1. СПРОЩЕНА СИСТЕМА ОПОДАТКУВАННЯ, ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА
Стаття 295. Податковий (звітний) період
1.443.Податковим (звітним) періодом для платників податку є календарний квартал.
1.444.Податковий (звітний) період починається з першого календарного дня першого місяця податкового (звітного) періоду і закінчується останнім календарним днем останнього місяця податкового (звітного) періоду.
....
1.447.У разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичними особами, які є платниками податку, останнім податковим (звітним) періодом вважається період, в якому такий платник податку знятий з обліку в органах державної податкової служби.
...
Ну і нарешті Гвоздь програми
...
1.1471.У разі припинення платником податку провадження господарської діяльності податкові зобов’язання зі сплати податку нараховуються такому платникові ДО ОСТАННЬОГО ДНЯ (ВКЛЮЧНО) ПОДАТКОВОГО (ЗВІТНОГО) ПЕРІОДУ у якому такий платник податку знятий з обліку в органах державної податкової служби.

Зрозуміли де собака порилась ? Навіть якщо ви захочете припинити свою діяльність з нового року (вся процедура займає більше 2 місяців з дня опублікування оголошення про припинення діяльності), єдиний податок ви платите всеодно до кінця 1 кварталу - тобто ще 3 місяці відстьогуєте у казну. Ну як вам такий проектик ?

Налоговый кодекс – еще более антипредпринимательский
http://www.chp.com.ua/persp_43.php

Налоговая нагрузка на "упрощенцев" с введением Налогового кодекса вырастет, минимум, в 5 раз
http://www.chp.com.ua/index.php?code=9318&show_all=YESS

MVDДата: Вівторок, 12.10.2010, 19:57 | Сообщение # 40
Користувач
Quote (Валерій)
Пані MVD, коли відповідь буде ?

Звернулася із питанням до свого головного бухгалтера і отримала відповідь на питання "ЧОМУ Ж???"
Відповідь вразила своєю інформативністю: бо так встановлено державою. <_<

Форум » Бізнес у місті Дунаївці » Про податки та податкову » Доплата до пенсійного фонду
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017