Вівторок, 06.12.2016, 12:11 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Про засоби масової інформації » Газета "Дунаєвецький вісник"
Газета "Дунаєвецький вісник"
AdminДата: Понеділок, 21.11.2011, 12:08 | Сообщение # 1
Адміністратор
Тема присвячена газеті "Дунаєвецький вісник" і всьому, що з нею пов'язано.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

ВідвідувачДата: Понеділок, 21.11.2011, 12:08 | Сообщение # 2
Гість

Дунаєвецькій Вісник-цікава газета,проте останім часом багато матеріалів пишуться для окремих людей,ПРО окремих громадян,(Прокопчук,Кіндзерська),і так далі,таке відчуття,що
статті заказують, та окремо оплачують.Про місцеву владу,їхні дії завсім не слова, як про покійників -або хороше, АБО НІЧОГО. Хотілось ,щоб газета була більш цікавою та різноманітною.
P.S - може пора місцевих журналістів розігнати,хай канави копають, та набрати свіжий колектив, з новими поглядами та думками?

AdminДата: Понеділок, 21.11.2011, 12:08 | Сообщение # 3
Адміністратор
"Дунаєвецький вісник" фактично належить владі, тому очікувати щось цікаве про наших властьімущих, на кшталт публікацій "Української правди", навряд чи варто. З місцевих журналістів вже нема кого розганяти - їх і так там небагато, крім того редакція з радістю приймає матеріали на друк від усіх бажаючих виразити свої погляди та думки.

ФедоровичДата: Понеділок, 21.11.2011, 12:09 | Сообщение # 4
Гість

Давайте не будемо приймати до уваги газету "Дуневецький вісник". Тут все пишуть те, чого хоче ЮВ. Вони фінансуються з бюджету адміністрації, тому і "гавкають" по їхньому. адії на те, що зінився гол.редактор НЕМА. Вона, бідолага, хоче дожити до пенсії і проблеми Дунаївчан їй до ф...(фені). Тому надіятись на конструктивний діалог в місцевій газеті не потрібно. Там пишуть те, що хоче чути ЮВ. Тому не виписуйте "ДВ" якщо хочете мати власну думку.

ФедоровичДата: Понеділок, 21.11.2011, 12:09 | Сообщение # 5
Гість

і не читайте

ВідвідувачДата: Понеділок, 21.11.2011, 12:09 | Сообщение # 6
Гість

Для того, щоб щось сказати про "Дунаєвецький вісник", його потрібно хоч побачити і бодай відкрити. А ще...бути трохи грамотним, щоб прочитати, а тоді вже оцінювати. Що стосується пенсії головного редактора, то вона туди не поспішає, та й до 60 років їй ще далеко! І творчості їй не позичати! Стосовно "бідолаги"... Бідолага той, хто так примітивно мислить і безграмотно пише...

ВідвідувачДата: Понеділок, 21.11.2011, 12:09 | Сообщение # 7
Гість

Бачив і читав. Задоволення ніякого. Подих минулого. Замість "рішення райкому партії", читаемо "рішення адміністрції президента в районі".
Так, при спілкуванні в І-неті та при швидкому набиранні тексту можливі "ляпи".
Що стосується пенсії головного редактора, ("вона туди не поспішає" до 60 років їй ще далеко"), тут також не стиковка. Вона ж жінка і їй до пенсії максимум 55.
Про "Бідолагу". Бідолага не той "хто примітивно мислить або "безграмотно пише" а той, що не може висловити свою думку. А у випадку нашої місцевої газети (ДН) про "свою думку" годі говорити.
Невже ми можемо прочитати в нашій місцевій газеті "ДВ" про те, що працівник адміністрації, що звільнився за власним бажанням (платять мало) не може найти роботу в районі через те, що мав свою думку. ???
Коли ми будемо мати можливісь читати принаймі "маленьку" критику наших "власть имущих" тоді ми можемо говорити про незалежність нашого редактора.

olegarhДата: Понеділок, 21.11.2011, 12:10 | Сообщение # 8
Користувач
Негативні думки притягують негативні дії. Одне залезить від іншого... Отак

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

РедакторДата: Понеділок, 21.11.2011, 12:10 | Сообщение # 9
Гість

Готова до будь-якої розмови віч-на-віч стосовно газети і свіжих пропозицій. Можна зазирнути і на сайт "Дунаєвецького вісника"...А щодо років...можна пенсіонером бути і в 30...І не доробляю я , а працюю. Стосовно газети, то комусь хочеться знайти цікаву інформацію, - і він знаходить, хтось шукає помилку - і теж може знайти,хоч і механічну... Задоволення отримує і той, і інший. Невже це погано, коли кожен знаходить щось для своєї душі?! Ось тільки душі у всіх різні....

YetyДата: Понеділок, 21.11.2011, 12:10 | Сообщение # 10
Користувач
Ооо.. пані редактор, можливо тут я отримаю відповідь. Я вам писав на рахунок чоловіка який колекціонує районі газети, хотілось би дізнатись про статус мого прохання..
Завчасно вдячний.

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

редакторДата: Понеділок, 21.11.2011, 12:10 | Сообщение # 11
Гість

я вам відповіла, що з архіву можна скачати в ПДФі газету (з сайту).Ви не сказали більш нічого...

редакторДата: Понеділок, 21.11.2011, 12:10 | Сообщение # 12
Гість

Зрозуміла, виправлюсь якнайшвидше (не пізніше понеділка). На сайт заходила. Супер! Але довго не блукала, бо не зареєстрована. Шкодую, що не бачила раніше. Може,щось би зробила не так, як є, на сайті газети. Дякую за цивілізоване спілкування, а то після "пенсіонерки" і т. д. тільки чогось й очікуєш неприємного. А після освітянського авторитету не зовсім приємно. Хоча, розумію ...

YetyДата: Понеділок, 21.11.2011, 12:10 | Сообщение # 13
Користувач
Ну від мене була пропозиція вашому адміністратору.. перепрошую, але розміщу ще одну копію листа:

але отримав відмову.
Але всерівно, якось допоміг нашій районці, шляхом написання статті про неї у Вікіпедії. smile

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

Відредагував Yety - П`ятниця, 29.07.2011, 21:22

olegarhДата: Понеділок, 21.11.2011, 12:11 | Сообщение # 14
Користувач
Чомусь коли люди чують слово пенсія то думають що це уже кінець. Переважна більшість пенсіонерів, які пішли на пенсію говорять якраз навпаки - житя тільки починається. А до того була служба.
І ще, пенсіонером можна стати з 2-хрічного віку (колись так було, зараз здається з 5-ти).

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).

ред.Дата: Понеділок, 21.11.2011, 12:11 | Сообщение # 15
Гість

[quote=Yety]Також і можу росмістити кнопку на сайті СЗШ №4, звісно якщо і на вашому буде відповідне посилання-кнопка на наш сайт. Доречі, я створював кнопки для себе та для інших дунаєвецьких  сайтів (FNB, Ділові Дунаївці, СЗШ №4), можу і для вас спробувати при появі у мене вільного часу. Взагалі можу вам дещо домогти щоб розкрутити його, звісно не регулярно, так як наразі навчаюсь в 11 класі, і часу майже нема. Надіюсь що ви створите хороший сайт, на який буде приємно зайти.[/quote]
Якщо буде можливість і бажання допомогти - заходь, буду вдячна.

AdminДата: Понеділок, 21.11.2011, 12:22 | Сообщение # 16
Адміністратор
А давайте обговоримо таке питання, чи готові Ви платити гроші за завантаження електронної версії газети?

ВідвідувачДата: Понеділок, 21.11.2011, 12:48 | Сообщение # 17
Гість

А давайте вже обнагліємо повністю і поставимо питання так - "Чи готові ви платити за вхід на сайт газети ?"

Це, звісно, шЮтка, а якщо серйозно - я особисто беру з електронної версії лише 9 і 10 сторінки - тобто програму ТБ і то лише шматочок для бабусі. Все інше звичайно переглядаю, поки доберусь до 9 сторінки, ну потім можу ще глянути і далі. Але щоб це робити за гроші ???? Мабуть я не готовий. Краще вже підписати паперову версію (вже зробив), з нею хоч можна пардон в туалеті посидіти (почитати звичайно), та й в монітор не потрібно лишній раз витріщатись. А щоб там була якась корисна інформація ??? Всі оті нові розділи створені для людей, які не мають інтернету, та й беруться вони переважно звідти ж. А ще колись газета має нарватись на судовий позов та добрячимй штраф за використання чужої інтелектуальної власності - маю на увазі фотографії, картинки, які супроводжують багато статей. Ні, фото не наших місцевих фотографів, а скачані з мережі маю на увазі. Справа в тому, що такі фото прийнято купувати в авторів і право на їх використання теж. Це школярик може дозволити собі втулити в реферат якусь фотку безнаказано, а от офіційне друковане видання має бути знайоме із ЗУ "Про авторські та суміжні права" і знати, що те що "валяється" в Інтернеті не завжди халява. Ну, десь так ...

olegarhДата: Понеділок, 21.11.2011, 17:36 | Сообщение # 18
Користувач
Quote (Відвідувач)
А ще колись газета має нарватись на судовий позов та добрячимй штраф за використання чужої інтелектуальної власності

Чужа інтелектуальна власніть це повний гон. Купив книгу дав братові почитати. Кому і куди йому йти платити?
Зараз нароблю купу дітей і це буде моя інтелектуальна власніть. І хтось таки добре нарветься навіть за те що просто подивиться на них biggrin :D biggrin

Відредагував olegarh - Понеділок, 21.11.2011, 17:36

ВідвідувачДата: Вівторок, 22.11.2011, 11:41 | Сообщение # 19
Гість

[quote=olegarh]Чужа інтелектуальна власніть це повний гон. Купив книгу дав братові почитати. Кому і куди йому йти платити? Зараз нароблю купу дітей і це буде моя інтелектуальна власніть.[/quote]

Поняття інтелектуальної власності і її використання відображені в законі, так що не потрібно ля-ля

Воно то може й гон, але штрафи - річ цілком матеріальна.
Ось навскидку кілька сайтів з інформацією
http://net-law.biz/?lng=ua&dir=3.2&article=128
http://net-law.biz/?lng=ua&dir=3.2&article=56
http://advocat-cons.info/index.php?newsid=5410
Один із конкретних прикладів - http://www.telekritika.ua/news/2011-11-04/66983

ну і на закуску персонально - http://advocat-cons.info/index.php?newsid=10506

Такої інфи в мережі безліч, так що можна й самим поцікавитись

ВідвідувачДата: Вівторок, 22.11.2011, 14:16 | Сообщение # 20
Гість

Редакція "ДВ" щиро вдячна усім, хто так переймається законністю нашої діяльності. Офіційно повідомляємо: редакція не використуває матеріали, захищених авторським правом. Так само не забороняємо використовувати наші власні матеріали.

Форум » Життя міста Дунаївці » Про засоби масової інформації » Газета "Дунаєвецький вісник"
Сторінка 1 з 212»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016