П`ятниця, 26.05.2017, 19:46 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dun@at.ua ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Про владу та чиновників » Голова суду (Думаю в багатьох форумчан є досвід з вказаним посадовцем)
Голова суду
urkonДата: Четвер, 13.05.2010, 23:21 | Сообщение # 1
Користувач
Вже багато років чую, приїжджаючи в рідне місто, нарікання на голову місцевого суду. Мені як юристу, директору юридичної компаніїї навіть важко уявити таку діяльність, яку веде вказаний посадовець. Невже ці відгуки відповідають дійсності?

ВалерійДата: Субота, 15.05.2010, 03:13 | Сообщение # 2
Користувач
А чому б Вам та й не скласти йому конкуренцію ? Ви допомогли би оздоровити наше районне судочинство, тим самим змогли би надати правову допомогу населенню.. Відкрийте, будь ласка, хоча б на дунаєвецькому сайті юридичну консультацію. Форму та спосіб оплати можна обговорити.

ВідвідувачДата: П`ятниця, 21.05.2010, 11:27 | Сообщение # 3
Гість

Завжди радий допомогти рідним краянам. Тому згоден допомагати консультаціями. Для цього визначу працівника своєї організації, який буде відповідальним. Єдине чого не завжди зможу забезпечити, це швидкість відповіді. Отож вигадуйте форму, а я підтримаю. Щодо оплати, то це лише в окремих і не частих випадках. Додатково: мій емейл urkonuf@bigmir.net

що стосується конкуренції Шкляруку, то я навряди зможу через відсутність у мене такої преславутої "наглості" та правового нігілізму.)))

Відредагував Admin - Четвер, 27.05.2010, 14:35

vadjasДата: Субота, 22.05.2010, 22:31 | Сообщение # 4
Користувач
Quote (Відвідувач)
Завжди радий допомогти рідним краянам. Тому згоден допомагати консультаціями. Для цього визначу працівника своєї організації, який буде відповідальним.

Оце вже дійсно - реальний шаг!

AdminДата: Субота, 22.05.2010, 22:49 | Сообщение # 5
Адміністратор
Можна тільки радіти, що в теперішні скрутні для всіх часи є люди, котрі думають не лише про власний гаманець, а й готові від щирого серця допомогти землякам. Нехай береже таких людей Господь та всіляко допомагає їм у справах.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

vadjasДата: Субота, 22.05.2010, 23:02 | Сообщение # 6
Користувач
Повністю згоден з Adminом

urkonДата: Неділя, 23.05.2010, 01:05 | Сообщение # 7
Користувач
Quote (Відвідувач)
Завжди радий допомогти рідним краянам. Тому згоден допомагати консультаціями. Для цього визначу працівника своєї організації, який буде відповідальним. Єдине чого не завжди зможу забезпечити, це швидкість відповіді. Отож вигадуйте форму, а я підтримаю. Щодо оплати, то це лише в окремих і не частих випадках. Додатково: мій емейл urkonuf@bigmir.net що стосується конкуренції Шкляруку, то я навряди зможу через відсутність у мене такої преславутої "наглості" та правового нігілізму.)))

Це я написав не ввійшовши під своїм ніком. Отож чекаю куди і як можливо людям допомогати правовими порадами. Єдине, в неті буду лише після відрядження в кінці наступного тижня. Всім привіт!

vadjasДата: Неділя, 23.05.2010, 01:09 | Сообщение # 8
Користувач
urkon, головне що Ви бажаєте допомогти!
Пізніше можна буде, я думаю, виділити Вас в окрему тему консультацій, а поки питання до Вас можна і тут збирати.

AdminДата: Неділя, 23.05.2010, 03:01 | Сообщение # 9
Адміністратор
Юридична консультація тепер має окремий розділ.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

kost4Дата: Субота, 05.06.2010, 21:21 | Сообщение # 10
Користувач
Здорово! приветствую начинания! Удачи вам!

Мы всяравно умрем...

buslaДата: П`ятниця, 16.07.2010, 22:15 | Сообщение # 11
Користувач
Шклярука вже зняли (в кінці травня!!!), тепер жіночка виконує його обов"язки, прізвище не пам"ятаю. Удачі !!! bye

Радянський, самий, що не є ...

MVDДата: Неділя, 18.07.2010, 11:13 | Сообщение # 12
Користувач
Чи то не той Шклярук, що в Макові в 2008 році хизувався своєю Тойотою та запрошував жіночок до себе в номер на "консультацію"?

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

ВідвідувачДата: Понеділок, 19.07.2010, 01:11 | Сообщение # 13
Гість

Він самий, пані MVD.

MVDДата: Понеділок, 19.07.2010, 10:34 | Сообщение # 14
Користувач
Кросавчєг! biggrin

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

СергійДата: Вівторок, 20.07.2010, 20:20 | Сообщение # 15
Користувач
А що поставили Аллу Кучеряву? Цікава новина. Дві неділі не пройшли даром відколи я був відсутній в Дунаївцях.

Просто Сергій

Відредагував Сергій - Вівторок, 20.07.2010, 20:22

СвободаДата: П`ятниця, 30.07.2010, 10:40 | Сообщение # 16
Гість

Алла Кучерява часом не дружина нашого начальника РДА? От тобі і на......

Відвідувач ЛеонидДата: П`ятниця, 01.03.2013, 14:00 | Сообщение # 17
Гість

Не тешьте себя илюзиями, пан Шклярук не потопляем. ему власть имущих доверяет судить МЭРОВ. 30 минут тому назад поехал чинно по Шевченка под знаки,на служебной Ниве.

DreamДата: П`ятниця, 01.03.2013, 16:00 | Сообщение # 18
Чарівна особа
Користувач
Йому можна,оскільки він поїхав на роботу, якщо ви працюєте поблизу суду,тоді і вам можна під знак))

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

vadjasДата: Субота, 02.03.2013, 11:20 | Сообщение # 19
Користувач
Цитата (Dream)
якщо ви працюєте поблизу суду,тоді і вам можна під знак))

Ага..., може спробуєте, з декілька разів, хача б до пошти та назад?! biggrin

DreamДата: Субота, 02.03.2013, 13:18 | Сообщение # 20
Чарівна особа
Користувач
Який Ви добрий, vadjas,!!!! Одного разу попробували,більше немає бажання,хоча нас просто попередили,напевно до нас бабла вже накосили))))але у кожного своя робота,порушуєте-платіть biggrin

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

Форум » Життя міста Дунаївці » Про владу та чиновників » Голова суду (Думаю в багатьох форумчан є досвід з вказаним посадовцем)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017