Понеділок, 27.02.2017, 20:09 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Про владу та чиновників » Вибираємо мера Дунаєвець
Вибираємо мера Дунаєвець
31 жовтня Ви поставите "галочку" навпроти:
1.Баранюк Микола Петрович[ 13 ][13.13%]
2.Білоконєв Віктор Вікторович[ 37 ][37.37%]
3.Заяць Олександр Васильович[ 5 ][5.05%]
4.Купчик Олег Леонідович[ 16 ][16.16%]
5.Небельський Станіслав Борисович[ 11 ][11.11%]
6.Я не бачу тут гідних кандидатур[ 11 ][11.11%]
7.Я не піду на ці вибори[ 6 ][6.06%]
Опитування завершено - Вівторок, 09.10.2012, 08:10
Усього відповідей: 99
Відвідувач НатаДата: П`ятниця, 29.10.2010, 20:30 | Сообщение # 21
Гість

кожен має вибирати, дивлячись на усі якості людини. та, здається усі кандидати мають білі плями в особистому житті. тому пропоную брати до уваги комунікабельність, вміння працювати в команді, керівні якості людини. і не маленьку увагу прділіть тому факту як ця людина спілкується з простим людом. чи можливо в його кабінет на даний час зайти і отримати кваліфіковану допомогу без фінансових коштів. чи багато людина зробила для людей на власній посаді, якщо мала можливість. із двух зол вибирають...

СашокДата: Неділя, 31.10.2010, 09:42 | Сообщение # 22
Новачок
Відвідувач Ната Дата: П`ятниця, 29.10.2010, 20:30 | Повідомлення # 23

Група: Гості

кожен має вибирати, дивлячись на усі якості людини. та, здається усі кандидати мають білі плями в особистому житті. тому пропоную брати до уваги комунікабельність, вміння працювати в команді, керівні якості людини. і не маленьку увагу прділіть тому факту як ця людина спілкується з простим людом. чи можливо в його кабінет на даний час зайти і отримати кваліфіковану допомогу без фінансових коштів. чи багато людина зробила для людей на власній посаді, якщо мала можливість. із двух зол вибирають...

Повністю підтримую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cool

СергійДата: Неділя, 31.10.2010, 09:51 | Сообщение # 23
Користувач
Quote (Сашок)

Це дуже високо піднята планка...

Просто Сергій

ВолодимирДата: Неділя, 31.10.2010, 11:07 | Сообщение # 24
Гість

Все, свій почесний обов'язок я виконав - голос за достойніших віддав, галочки понамальовува (запутатись можна в тих бюлетнях), тепер чекаю результату і охолоджую горіВку (шоб тянулась).

СергійДата: Неділя, 31.10.2010, 16:38 | Сообщение # 25
Користувач
Від голосувався тільки що... Побачимо... Повикреслював бл....й. Хочеться достойних, а де взяти... Голосував за нормальних на мою думку.... Підрахунки покажуть...

Просто Сергій

pavlikasiyДата: Неділя, 31.10.2010, 17:43 | Сообщение # 26
Користувач
І я справився, але що з того буде, ніхто не знає. І взагалі ніхто не знає чи щось буде з нашого голосування! smile

СергійДата: Неділя, 31.10.2010, 19:41 | Сообщение # 27
Користувач
Quote (pavlikasiy)
І взагалі ніхто не знає чи щось буде з нашого голосування!

Правильна думка...

Просто Сергій

ВолодимирДата: Понеділок, 01.11.2010, 08:13 | Сообщение # 28
Гість

І взагалі ніхто не знає чи щось буде з нашого голосування!

Не "чи буде щось", а вже є - Дунаївці отримали нового "старого" мера - Небельський С.Б. виграв з переконливим результатом (що, як не дивно, доказує що весь адмінресурс до самої дупи, а точніше спрацював закон "дія викликає аналогічну протидію"). Так що вітаю всіх дунаївчан.

СергійДата: Понеділок, 01.11.2010, 19:27 | Сообщение # 29
Користувач
Я теж за нього голосував, тепер кажу чесно... Дуже радий....

Просто Сергій

ВідвідувачДата: Понеділок, 01.11.2010, 20:33 | Сообщение # 30
Гість

А я в шоці був шанс щось змінити, а тепер залишиться все як є -розруха !

СергійДата: Понеділок, 01.11.2010, 20:57 | Сообщение # 31
Користувач
Ні була стабільність, а
Quote (Відвідувач)
все як є -розруха !
Була би при них

Просто Сергій

ВідвідувачДата: Середа, 03.11.2010, 15:04 | Сообщение # 32
Гість

Дасссс, наше голосування дещо троха помилилось :) А де ж тії вумники, які горлали за доХтура і тицяли в носа своїми опитуваннями ? доХтур Купчик знову пролетів. Нехай лікує людей та бере хабарики, а політикою займуться достойніші

kost4Дата: Середа, 03.11.2010, 21:26 | Сообщение # 33
Користувач
Quote (Відвідувач)
Ні була стабільність,

эх, мне бы ваш оптимизм, какая там стабильность Сергей

не было кандидатов на которых я лично бы расчитывал, не верю ни одному

абсолютно всеравно кто победил, ничего не изменится

Мы всяравно умрем...

СергійДата: П`ятниця, 05.11.2010, 11:05 | Сообщение # 34
Користувач
Quote (Відвідувач)
а політикою займуться достойніші

Дуже щось висока сказано....

Просто Сергій

buslaДата: П`ятниця, 12.11.2010, 07:40 | Сообщение # 35
Користувач
Quote (Відвідувач)
доХтур Купчик знову пролетів. Нехай лікує людей та бере хабарики,

Пропоную занести до списку хабарників під номером Один. dry

Радянський, самий, що не є ...

СергійДата: П`ятниця, 12.11.2010, 14:15 | Сообщение # 36
Користувач
А хто давав йому, той хай і записує. Так можна кого не будь записати в хабарники. А би було бажання. angry

Просто Сергій

buslaДата: П`ятниця, 12.11.2010, 19:56 | Сообщение # 37
Користувач
Quote (Сергій)
А хто давав йому, той хай і записує. Так можна кого не будь записати в хабарники. А би було бажання.

Так, Сергію, але ж якщо народ піднімає такі запитання, а сам не відкриває списків, то про що це говорить...??? Все влаштовує, а значить і не потрібно хвилю гнути, а якщо боїться, то нехай запасається гривнями та долярами - для походу в лікарню, держструктури, школи... і так далі... cool

pavlikasiyДата: П`ятниця, 12.11.2010, 22:09 | Сообщение # 38
Користувач
Quote (busla)
а якщо боїться, то нехай запасається гривнями та долярами - для походу в лікарню,

А ви як би пішли до подібної установи? До прикладу, якби у вас хтось із рідних захворів... (не дай Бог)

Таке як в школу - я погоджуюсь з вами, можна і не боятися. Але лікарня - це не те з чим експерементують, або ж проявляють геройство... Кожен готовий відати останнє, аби близька людина одужала і була далі поруч. Прото у нас - цим користуються і тільки й всього! Народ в цій сфері бунтувати не буде, тут потрібна сильна рука керівника, який зможе все таки налаштувати цю систему, якщо це насправді можливо...

buslaДата: П`ятниця, 12.11.2010, 23:30 | Сообщение # 39
Користувач
Quote (pavlikasiy)
До прикладу, якби у вас хтось із рідних захворів... (не дай Бог)

В мене ситуація трошки інша - живу в другому місті, за кордоном, але з дунаєвецькими лікарями пересікався, коли батькові робили операцію. Що сказати, в карман засунути не встиг, бо операцію зробили за годин п"ять до мого приїзду. Віддячити хотів, але рішив зачекати результата. Буквально через дня два, як його виписали, рана ніби суха, але вночі відкривається шов ... Про швидку допомогу навіть нічого казати не буду - СКОТИ !!!, врач який прооперував завіряв, що в порядку..., а вияснилось, що тампон не витягнули - СКОТИ !!! Якщо платити, то за те, що наших близьких і рідних калічать - НЕУЧІ !!! Тому просто необхідно розпочинати боротьбу з цими дохторами, вчителями, які, тіпа, підготовлюють до ВУЗів дітей, а в результаті, що маємо ... !!!

Зараз економіка не є реальною, йде дикий капіталізм, рвачі, хапуги та їм подібні, тей відображується в усіх сферах. Мені більше всього за молодь страшно, просто ужас, як будуть виживати в цьому мракобіссі ???

СергійДата: Субота, 13.11.2010, 08:56 | Сообщение # 40
Користувач
Куме ти не правий. так такі випадки бувають, і навіть ще хужі. Але як на мене, то скільки разів я попадав в лікарню, і навіть в дуже поганому стані, то мене завжди витягували. Допомагали, ставили на ноги. Але і дули не дуже добрі моменти, бо на фоні інших вони ніби пропадають. Ми завжди пам'ятаємо погане, а добре якось забувається.... Такі то діла... biggrin

Просто Сергій

Форум » Життя міста Дунаївці » Про владу та чиновників » Вибираємо мера Дунаєвець
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017