Неділя, 11.12.2016, 08:04 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Про спорт та відпочинок » Чи потрібен нашому місту аматорський волейбол?
Чи потрібен нашому місту аматорський волейбол?
layskasergДата: Четвер, 17.03.2016, 20:45 | Сообщение # 1
Користувач
Вітаю усіх відвідувачів нашого міського сайту, хочу винести на обговорення таку в одночас цікаву та з іншої сторони недоречну (як для кого) тему, як заснування в нашому місті аматорського волейбольного клубу. Да відразу можу погодитись з тими хто напише: навіщо це нам, зараз не той час, країна в кризі, немає грошей, нам це нецкаво, навіщо мені виділяти гроші щоб хтось їздив по Україні, харчувався за мій рахунок тощо. Але з іншої сторони це рекламата престиж міста, заожочення молоді тай взагалі популяризація спортивного режиму життя. Що стосується фінансової частини питання то тут теж не все втрачене, в нашому місті ще залишаються люди які готові виступити спонсорими команди, але їх (тих що вже дали свою згоду на фінансування) можливості нажаль обмежані, хоча для участі (покритті усіх витрат, фінансову звітність гарантую) не так уже й багато потрібно. Отож я як предстаник сподіваюсь в майбутньому Аматорського Волейбольного Клубу "назва клубу" прошу вас висловити свої думки щодо цього питання, а також пропоную, в результаті позитивного рішення наших користувачів, Приватним Підприємцям, Юридичним особам, тощо виступити спонсорами майбутнього проекту.

starДата: Четвер, 17.03.2016, 21:06 | Сообщение # 2
Користувач
layskaserg, Сергей,вы поднимаете хороший и правильный вопрос.Он всегда и во все времена будет актуальным.И дело не кризисах и т.д.,а в обалденной инертности людей и желании прийти на готовенькое.А я уверен,что всё у вас получится.Не стесняйтесь обращаться к людям,они хоть и инертные,но добрые и отзывчивые.Удачи вам!!!

Форум » Життя міста Дунаївці » Про спорт та відпочинок » Чи потрібен нашому місту аматорський волейбол?
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016