Неділя, 11.12.2016, 08:00 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Про спорт та відпочинок » ЄВРО 2012
ЄВРО 2012
YetyДата: Вівторок, 12.06.2012, 00:11 | Сообщение # 1
Користувач
Ну що після гри сказати – Урррааа!! Україна вперед! Шева красавєц! :)

Відвідайте сайт СЗШ №4 м.Дунаївці - http://fourschool.at.ua/

РоксоланаДата: Вівторок, 12.06.2012, 01:23 | Сообщение # 2
Користувач
Пятов також красавчик.

Ser_GabrielДата: Вівторок, 12.06.2012, 09:31 | Сообщение # 3
Модератор
Все красавцы! ток дальше без шансов:(

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

AdminДата: Вівторок, 12.06.2012, 21:10 | Сообщение # 4
Адміністратор
Я думаю то ЄВРО ще вилізе українцям боком. Гроші з бюджету витрачені на побудову всяких витрибеньок, типу стадіонів, іноземці залишать тут фігу з маком, та й та піде в приватні кишені. Так що пояски і далі будуть затягуватись.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

YetyДата: Середа, 13.06.2012, 00:02 | Сообщение # 5
Користувач
Та все ж будемо мати ці витрибеньки далі для свого користування - звісно якщо зможемо утримувати все це в належному стані.. Але даю 100% що останній 15-цяти сантиметровий шар асфальту все ж після закінчення Євро не буде покладений biggrin

olegarhДата: Четвер, 14.06.2012, 03:40 | Сообщение # 6
Користувач
Ви ніби українці. А не знаєте що багатство нашої нації в землі, а не в асфальті.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

YetyДата: Четвер, 14.06.2012, 21:16 | Сообщение # 7
Користувач
Quote (olegarh)
Ви ніби українці. А не знаєте що багатство нашої нації в землі, а не в асфальті.

А гостям всерівно - що поля засіяні що ні - інфраструктура важливіша у даному випадку!

ФедоровичДата: Четвер, 14.06.2012, 23:39 | Сообщение # 8
Гість

Для Yety.
Невже Ви думаете, що інфраструктура буде безкоштовною для населення?. (Вхід на стадіон та проїзд по 15 см асфальту скоріш за все буде платний.) Тому я не впевнений, що Ви або мої діти та внуки їх оцінять.
А от засіяні поля нам стануть у пригоді. На решту надії мало.

YetyДата: П`ятниця, 15.06.2012, 00:09 | Сообщение # 9
Користувач
Не розумію вашої логіки... Невже ви думаєте що засіяні поля дадуть можливість не купувати хліб а брати його безкоштовно? За все треба платити! І якщо платити за якісний продукт - то воно того варте! Особисто я згідний заплатити за відрізок дороги який буде безпечним і якісним. (як і є у Шенгенській зоні та на теренах всієї Європи)
Безумовно - природні потенціал треба використвувати, але і урбанізація також варта уваги та розвитку! І я був би радий якби той асфальт що постелили сьогодні все ж таки оцінили мої онуки в майбутньому, але велииикі підозри що цього не станеться - там поцупив, і там як результат - покриття яке прослужить до першого ямкового ремонту максимум 2-3 роки..

olegarhДата: П`ятниця, 15.06.2012, 00:24 | Сообщение # 10
Користувач
Yety, не буде в нас асфальту нормального тому що земля в основному чорнозем. Взяти для прикладу Германію, то там переважна більшіть грунту це цебінь. Він не "гуляє" під порожнім покриттям тому там набагато краще тримається дорога.
Потрібні зовсім інакші технології в противному будь-який грузовик з надписом TIP розкатає той асфальт як мама тісто скалкою. А оскільки у нас ніхто не займається технологіями асфальтоукладки персонально для нашого грунту, то забудь про дорогу. Всі студенти дружно катають шпори на екзаменах, бо йдуть за бомажкою, а не за знаннями, то нам в кращому випадку світить лише повна деградація.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

ВідвідувачДата: Середа, 04.07.2012, 16:50 | Сообщение # 11
Гість

Чув, що при закритті євро на нашому стадіоні трохи відлупцювали сина панасєвічки отої шо голова ригіанальної ради. він ніби і хлопчина не буйний, а тепер лежить у лікарні. хто його і за що ?

AdminДата: Середа, 04.07.2012, 17:24 | Сообщение # 12
Адміністратор
Видно мова про молодшого, бо вчора бачив старшого з мамою в місті, з вигляду ніби все гаразд smile

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

Відредагував Admin - Середа, 04.07.2012, 21:35

Форум » Життя міста Дунаївці » Про спорт та відпочинок » ЄВРО 2012
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016