Вівторок, 06.12.2016, 10:07 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Про спорт та відпочинок » Дунаєвецька ДЮСШ
Дунаєвецька ДЮСШ
layskasergДата: Понеділок, 08.08.2011, 16:18 | Сообщение # 1
Користувач
Спочатку я думав написати це повідомлення в темі: "Дивіться що робиться" але всеж-таки розмова піде більше про спорт.
Отож я насамперед задам вам запитання: "Хто з вас може мені пояснити, що відбувається навколо нашої тпортивної школи?" і далі поясню. Протягом останніх двох місяців спочатку відбулось якоби об'єднання нашої міської ДЮСШ із маківською ДЮСШ в якусь Районну ДЮСШ паралельно був звільнений (чесно кажучи незнаю в якому порядку та формі) і зараз в прямому розумінні йде війна за цю посаду. Частина нашої адміністрації чомусь прагне затвердити на цій вакансії колишнього голову, приєднаної до нашої спортивної школи, маківської спортивної школи, інша частина розділилась на два табори, 1-ші хтять поставити зовсім далеку від дунаєвецького спорту людину, а 2-гі підтримують одног з теперішніх викладачів нашої школи. Отож що буде далі побачимо.

П.С. приберіть зі стіни у спортзалі ініціали неіснуючої спортивної школи.

olegarhДата: Вівторок, 09.08.2011, 00:20 | Сообщение # 2
Користувач
Щось не знайшов жодного слова про спорт.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

layskasergДата: Вівторок, 09.08.2011, 08:59 | Сообщение # 3
Користувач
В цьому й уся проблема

layskasergДата: П`ятниця, 04.11.2016, 13:23 | Сообщение # 4
Користувач
Я знову повертаюся до цієї теми, але зайду з іншого ракурсу, а саме взаємодії гуманітарного відділу міської влади з своїми безпосиредніми підлеглими (комунальним підприємством "Спорт для всіх" та Дунаєвецькою ДЮСШ).
Проблема в тому, що на цих вихідних 5 та 6 листопада наше місто прийматиме перший тур відкритої першості області з волейболу саме у спортивному залі ДЮСШ, а КП "Спорт для всіх" є приймаючою стороною (в його підпорядкуванні команда-господар). Але як завжди буває згадані вище організації,на мою думку, вважають що ця подія нікому непотрібна, оскільки вони за місяць до туру дізналися про те що його прийматимуть але неспромоглися навіть попередити вищестоящу інстанцію (міська рада но в вівторок дізналася про турнір і то через те що для фінансування команди до них прийшли за грішми), я вже некажу про висвітлення цієї події в міських ЗМІ.
Тож робим висновки самі, доречі запрошую усіх любителів волейболу навихідних відвідати нашу ДЮСШ та повболівати за наші команди, так саме команди, цьогоріч їх у вищій лізі області буде дві, місцева та представник громадського об'єднання смт. Дунаївці, яке спромоглося відшукати як власні кошти так і міцевих підприємців які погодилися фінансувати команду, за що я їм щиро вдячний.

Відредагував layskaserg - П`ятниця, 04.11.2016, 13:25

starДата: П`ятниця, 04.11.2016, 17:26 | Сообщение # 5
Користувач
layskaserg, спасибо за приглашение,поболеем за наших smile
зы.а расписание турнира можно узнать?Или на форум,а лучше в раздел объявлений.

Відредагував star - П`ятниця, 04.11.2016, 17:28

layskasergДата: П`ятниця, 04.11.2016, 18:35 | Сообщение # 6
Користувач
В 1-у турі 4 команди (вк "Дунаївці", "Подолянин" смт. Дунаївці, Новатор-2 Хмельницький, ПДАТУ Кам'янець-Подільський). Відкриття та жеребкування о 10:00 тож розклад ігор буде лише завтра, я його ще напишу але вже протягом ігрового дня.

starДата: П`ятниця, 04.11.2016, 19:01 | Сообщение # 7
Користувач
layskaserg, Серёга,тогда всю инфу про турнир можно размещать здесь.

layskasergДата: П`ятниця, 04.11.2016, 20:20 | Сообщение # 8
Користувач
Домовились

starДата: П`ятниця, 04.11.2016, 21:48 | Сообщение # 9
Користувач
layskaserg, Спасибо,ждём-с biggrin

layskasergДата: Субота, 05.11.2016, 10:47 | Сообщение # 10
Користувач
Сьогодні стартує наш турнір грою Дунаївці - Новатор об 11 годині, наступні ігри cмт Дунаівці проти Новатора та ПДАТУ, Завтра ігри розпочнуться з 9:00 ПДАТУ проти Дунаївців та Новатора, а заключною грою буде дербі Дунаєвецького району Дунаъвці-"Подолянин" десь о 11:30. Тож усі на волейбол!

layskasergДата: Субота, 05.11.2016, 17:39 | Сообщение # 11
Користувач
І так, підоб'єм підсумки першого ігрового дня змагань, як і передбачалося в лідери вийшли обидві команди, що представлябть наш район, які за планом завтра об 11:00 розіграють перше місце у західній групі першості одласті після 1-го туру. Єдине, що може завадити це їм зробити це вдала гра Кам'янець-Подільських гравців, що дихають у спину ВК "Дунаївці". Саме ці дві команди відкриють другий ігровий день очною зустріччю в 9:00 тож все може бути.
Тепер про негатив, а його сьгодні накопилося чимало і я нездивуюсь якщо цей мій коментар буде вилучено адміністратором сайту, людина з якою в певних колах тривалий час асоциювався Дунаєвецький волейбол (Степан Миколайович Драль) протягом двох тижнів до туру зробив стільки негативу для розвалу новоствореної команди смт. Дунаївці, що я вже незнаю як його охарактерезувати, а все через відмову 95% місцевих гравців виступати в його команді (про причини я промовчу), Ми вирішили грати окремою командою так як тренуємось разом, а він розуміючи про нестачу гравців в своїй команді різними методами здійснював тиск на окремих гравців щоб ті перебігали до нього але з того нічого невийшло і він затіяв скандал через який довелось звертатися за роз'ясненнями в обласну федерацію волейбоолу.
Але я неможу закінчити свій коментар негативом, тому хочу окремо згадати про саму організацію туру в нашому місті. Цьогоріч вона хочай невідрізнялась від щорічних (запізніла реклама в Змі, мало вболівальникув), але усі без винятку гравці та команди немогли незвернути увагу на теплий зал (більше +20 градусів) та справні а головне з наявністю гарячої води душі тож ми рухаємось вперед і якщо буде усе так як мені усно пообіцяли представники двох найбільших громад нашого району то на наступний рік ми матимемо команду 2-ї ліги України серед професіоналів. Тож сподіваємось на їх обіцянки та гарного усім волейболу.

layskasergДата: Неділя, 06.11.2016, 19:03 | Сообщение # 12
Користувач
От і завершився перший тур чемпіонату області з волейболу серед команд вищої ліги, який приймало наше місто. Нескажу що він пройшов безексцесів але в останній ігроий день усі команди знайшли оптимальні умови ігор і сьогодні усе пройшло мирно. За результатами цього туру перше місце і максимум очок має ВК"Дунаївці", друге місце у команди "Подолянин", що представляє громадське об'єднання смт. Дунаївці, а третє місце з однією перемогою має команда Кам'янець-Подільської сільхоз академії і замикає турну таблицю з нулем в активі "Новатор-2".
Наступний спариний тур пройде 17-18 грудня в м. Хмельницький, тож вболівальники які бажаюють підтримувати наші команди можуть його відвідати.

starДата: Вівторок, 08.11.2016, 15:53 | Сообщение # 13
Користувач
Поздравляем земляков и рады за них )))

Форум » Життя міста Дунаївці » Про спорт та відпочинок » Дунаєвецька ДЮСШ
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016