Понеділок, 24.04.2017, 04:36 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dun@at.ua ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 3 з 8«1234578»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Про спорт та відпочинок » КЛИЧКО чемпіон... (бокс)
КЛИЧКО чемпіон...
СергійДата: Четвер, 03.11.2011, 14:41 | Сообщение # 41
Користувач
Кличко і Валуєв можуть вийти у ринг на "Олімпійському"
Віталій Кличко в наступному році може провести бій з росіянином Ніколаєм Валуєвим на НСК "Олімпійський". Про це заявив директор українського представництва промоутерської компанії братів Кличків Олександр Красюк в інтерв’ю газеті "День". "Зрозуміло, що ніде так не будуть вболівати за Віталія, як вдома. Тому його давня мрія - провести турнір саме в Україні, як варіант - у Києві", - сказав він. "Київ, як і будь-яка столиця - місце, переповнене різними подіями, перенасичене різними емоціями. Тому і бокс в Києві сприймають нарівні з усім. Щоб зацікавити столичну публіку, потрібно дуже постаратися", - додав директор компанії Кличків. "Не факт, що навіть бій за титул чемпіона світу зміг би зібрати повну арену. Словом, створити ажіотаж дуже важко. Крім того, до теперішнього часу в нашій країні неможливо було виконати це технічно", - зазначив Красюк. Він впевнений, що з відкриттям НСК "Олімпійський" з'явилась можливість проведення поєдинків братів Кличків. "Тепер у нас є арена - стадіон "Олімпійський". З'явилася реальна можливість провести поєдинок братів Кличків, і такі переговори вже ведуться. Тому на НСК "Олімпійський", можливо, вже наступного року відбудеться їх бій. Можливо, до чемпіонату Європи 2012, а може - після. Найімовірніше, що це буде росіянин Ніколай Валуєв", - цитує Красюка видання.
Взяв звідси....

Просто Сергій

СергійДата: Понеділок, 05.12.2011, 15:39 | Сообщение # 42
Користувач
Бій Кличка з Мормеком скасовано....
Бій чемпіона WBA/IBO/IBF/WBO у суперважкій вазі Володимира Кличка із Жаном-Марком Мормеком скасовано. Про це повідомляє німецьке видання Bild з посиланням на українського боксера, який розповів про це на прес-конференції у Дюссельдорфі. Після операції з видалення каменю з нирки стан Кличка погіршився, і він навіть скасував свій суботній ефір на каналі RTL. Кличко минулу ніч провів у клініці міста Дюссельдорф з підвищеною температорою, пише Bild. Нагадую, що сам бій мав відбутися 10 грудня. Побажаємо Кличку швидкого одужання і відновлені спортивної форми. А побити Жана-Марка Мормекома йому як два пальця обі..тяти.

Просто Сергій

СергійДата: Понеділок, 12.12.2011, 20:21 | Сообщение # 43
Користувач
Віталій Кличко 18 лютого зустрінеться із Чісорою
Чемпіон світу у суперважкій вазі за версією WBC українець Віталій Кличко наступний поєдинок проведе проти перспективного британця Дерека Чісори.
Бій відбудеться в "Olympiahalle" у Мюнхені 18 лютого, пише Незалежний інформаційний ресурс офіційного фан-клубу братів Кличків з посиланням на Bild.
"Чісора - цікавий суперник. На мою думку, він виграв недавній бій за звання чемпіона Європи у фіна Роберта Хеленіуса", - сказав Віталій.
Усього ж Віталій у наступному році планує провести мінімум два поєдинки. У червні у тій же Німеччині чемпіон WBC може вийти на ринг з британцем Девідом Хеєм.

Просто Сергій

СергійДата: Четвер, 19.01.2012, 08:59 | Сообщение # 44
Користувач
Віталій Кличко - найкращий боксер року за версією WBC
Віталій Кличко переміг у номінації "Боксер року"-2011 за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC).
Нагадаємо, що минулого року Віталій Кличко провів два захисти свого чемпіонського титулу: у березні вже в першому раунді він переміг кубинця Олданьєра Соліса, а у вересні технічним нокаутом в 10-му раунді - поляка Томаша Адамека. У боротьбі за почесну нагороду Кличко-старший обійшов тайландця Понгсаклека Вонжонгкама і японця Тошиакі Нішиока. В інших номінаціях Сауль Альварес був визнаний "Чемпіоном року", після того, як завоював і тричі захистив у минулому році свій чемпіонський пояс у в першій середній вазі. "Боєм року" названий поєдинок між Віктором Ортісом і Андре Берто. Обидва боксери двічі опинялися в нокдауні, перш ніж Ортіс після дванадцяти раундів бою відібрав титул у Берто. "Нокаутом року" був названий нокаут Ноніто Донейра, коли філіппінець у другому раунді переміг Фернандо Монтеля. У номінації "Повернення року" переміг Флойд Мейвезер-молодший, який завоював чемпіонський титул, нокаутувавши Віктора Ортіса, пише klitschko-brothers.com.

Просто Сергій

СергійДата: Субота, 11.02.2012, 09:03 | Сообщение # 45
Користувач
Леннокс Льюїс: "Віталій Кличко - кращий суперважковаговик світу"
Віталій Кличко на даний момент - найкращий суперважковаговий боксер світу.
Про це заявив екс-чемпіон світу британець Леннокс Льюїс, який у 2003 році сумнівним рішенням переміг українця технічним нокаутом. "Віталій Кличко на даний момент - це кращий суперважковаговик світу. Він набагато вищий за свого брата, набагато більш нестандартний", - сказав він. "Я не бачу нікого у дивізіоні наразі, хто б міг створити якісь проблеми братам Кличкам", - додав легендарний боксер. Окрім того, за словами Льюїса, у Девіда Хея немає жодних шансів на перемогу у бою проти Віталія, навіть якщо перший вирішить повернутися у ринг. "Вийти на Кличка, програти йому, піти з боксу і повернутися знову на Кличка... Це нікому не цікаво, у його шанси не вірять. Для нього важливо створити собі ім'я заново", - цитує Леннокса allboxing.ru.

Просто Сергій

СергійДата: Неділя, 19.02.2012, 22:17 | Сообщение # 46
Користувач
Кличко переміг Чісору.
Цього ми всі чекали... Хоча нігер образив Кличка, за те отримав здачу....

Просто Сергій

ВідвідувачДата: Неділя, 19.02.2012, 23:12 | Сообщение # 47
Гість

дивився бій. Не хочу справити враження не патріота, але кличку той шо старший вже пора йти з рингу. Не може він боксувати як раніше, як не як вік в 40 років дає про себе знати. Був би боксер не Чісора, то результат міг стати іншим. Хай краще йде не переможеним)))

Ser_GabrielДата: Понеділок, 20.02.2012, 01:55 | Сообщение # 48
Модератор
Quote (Відвідувач)
Хай краще йде не переможеним)))

соглашусь с этим.
но и Чисора не плох был....

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

ВалерійДата: Понеділок, 20.02.2012, 03:12 | Сообщение # 49
Користувач
Він не тільки Кличка - старшого образив ляпасом, якому не 40, а вже 41 рік, а й Володимиру
в лице водою плюнув. Я би не здивувався, якби ця мавпа вийшла на ринг з бананом.
Судячи з бою було видно що Віталій дуже важко дихає - втома дається взнаки.
Йому є резон піти з рингу, як кажуть вчасно, але поки що суперники в нього такі, що
він має шанс виграти, то чому ж ним не скористатись.

СергійДата: Середа, 22.02.2012, 16:31 | Сообщение # 50
Користувач
Кличко залишить бокс, якщо стане мером Києва - Бенте
Чемпіон світу за версією WBC Віталій Кличко завершить кар`єру, якщо переможе на виборах мера Києва.
Про це заявив менеджер братів Кличків Бернд Бенте, стверджує Boxingscene.com. "Усе залежить від того, чим завершаться вибори, заплановані на кінець року", - сказав він. "Якщо Віталій стане мером Києва, то більше у ринг не вийде, тому що керувати містом і залишатися чемпіоном світу у суперважкій вазі - неможливо", - додав менеджер.
За словами Бенте, у команді думатимуть про майбутнє після того, як дізнаються результати виборів. Додамо, що вибори мера Києва повинні відбутися восени 2012 року.

Просто Сергій

СергійДата: П`ятниця, 24.02.2012, 21:44 | Сообщение # 51
Користувач
ТСН: Віталій Кличко завершив кар'єру
Чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Віталій Кличко завершує спортивну кар'єру.
Віталій зізнався, що бій з Дереком Чісорою був останнім в професійній кар'єрі. "Що стосується моєї спортивної кар'єри, то я її не продовжуватиму. Я готовий у будь-який момент повісити рукавички на цвях", - цитує Віталія tsn.ua. Нагадаємо, що Віталій провів на професійному рингу 46 поєдинків, в яких здобув 44 перемоги - 40 достроково і 4 за очками. Віталій є чемпіоном світу за версією WBC (найпрестижніша категорія). У 1999 році Віталій виборов пояс за версією WBO, провів три захисти, а 1 квітня 2000 року програв Крісу Бьорду. 21 червня 2003 року Віталій програв бій Ленноксу Льюїсу. Це була остання поразка в його кар'єрі. У 2005 році Віталій через травму був змушений взяти паузу, яка тривала до 2008 року. 11 жовтня 2008 року Віталій тріумфально повернувся на ринг і виграв 9 поєдинків за 5 років. Цікаво, що лише чотирьом боксерам вдалося вистояти проти Кличка усі 12 раундів - це німець Тімо Хофманн, американці Кевін Джонсон і Шеннон Бріггс та останній суперник чемпіона Дерек

Просто Сергій

СергійДата: П`ятниця, 02.03.2012, 13:27 | Сообщение # 52
Користувач
і сказав Бог:
- а вам, українцям, я дам Кличка.
- а що це? а навіщо?
- він битиме негрів і москалів.
- клас!! очманіти!! дай два!

Просто Сергій

СергійДата: Неділя, 04.03.2012, 10:57 | Сообщение # 53
Користувач
Quote (Сергій)
і сказав Бог:
- а що це? а навіщо?

І так потрібно подякувати Господа за двох Кличків...
Володимир Кличко легко відправив в нокаут Жан-Марка Мормека.
Вихід на ринг француза супроводжувався традиційним пафосним відеороликом, в якому він говорив про те, що "він йде до перемоги", що "ми не забудемо його ім'я". Все це розлетілося, як дим на сильному вітрі, як тільки пролунав перший гонг. Володимир Кличко, у властивій йому манері, з витягнутою лівою рукою, помчав на Мормека. Француз, явно боявся потужних ударів Володимира, постійно намагався зближуватися. І так весь раунд. Глядачі, явно очікували більш привабливого видовища, почали свистіти. Ну а що? Володимир тимчасово не міг потрапити по французові, а той, просто напросто не бив. У підсумку, все вирішилося в четвертому раунді. Картина абсолютно не змінилася. Тільки, результат. Після вдало проведеної "трійки", Мормек впав на ринг і дав судді зрозуміти, що продовжувати бій він не має наміру. Так просто. Ніякої боротьби - ніякого боксу. І ще раз слава Богу що дав нам Кличків....
Quote (Сергій)
і сказав Бог:
- а що це? а навіщо?
Супер....

Просто Сергій

СергійДата: Четвер, 12.04.2012, 22:02 | Сообщение # 54
Користувач
Володимир Кличко 7 липня у Берні битиметься проти Тоні Томпсона
Наступним суперником Володимира Кличка (57-3, 50КО) стане Тоні Томпсон (36-2, 24 КО).
Про це повідомляє офіційний сайт братів Кличків. Бій запланований на 7 липня 2012 року на стадіоні у швейцарському Берні.
Квитки на бій почнуть продавати 17 квітня. Володимир Кличко, чемпіон світу за версіями IBF/IBO/WBA/WBO вже зустрічався з американцем у 2008 році. Тоді Кличко переміг нокаутом в 11 раунді.

Просто Сергій

ВалерійДата: П`ятниця, 13.04.2012, 01:49 | Сообщение # 55
Користувач
Сергій,
карточки по 39,60

СергійДата: Неділя, 08.07.2012, 07:39 | Сообщение # 56
Користувач
В світі є два супер боксери, один з них Кличко....., а другий його брат......
Кличко - Томпсон.
Абсолютний чемпіон світу у суперважкій вазі українець Володимир Кличко знову виявився сильнішим за обов'язкового претендента на титул IBF американця Тоні Томпсона. Володимир Кличко нокаутував Тоні Томпсона в рамках вечора боксу, що відбувся в швейцарському Берні. Бій між чемпіоном світу в супер важкій вазі за версіями WBA, WBO і IBF Володимиром Кличком і офіційним претендентом на титул IBF Тоні Томпсоном закінчився в шостому раунді нокаутом американця. Кличко захистив свій титул.... Хто ж може дати бій українському чемпіону? Питання залишається відкритим.

Просто Сергій

ВідвідувачДата: Неділя, 08.07.2012, 08:00 | Сообщение # 57
Гість

звідки здер ?

СергійДата: Неділя, 08.07.2012, 12:04 | Сообщение # 58
Користувач
Quote (Відвідувач)
звідки здер ?

З життя.....

Просто Сергій

СергійДата: Неділя, 09.09.2012, 08:03 | Сообщение # 59
Користувач
Кличко знову відстояв титул WBC, перемігши Чарра..... Віталій переміг технічним нокаутом у четвертому раунді.... З нетерпінням чекаємо Віталія у ВР. Нехай босота спробує напротивагу стільцям по головам людям похилого віку чемпіонських ударів по безмозковим кабінам "інтелектуалів" каоліції. З перемогою! Слава Україні! "Кожен бій може стати останнім, я завжди це говорив Не хочу робити прогнозів, я просто не знаю, завершу я свої виступи на ринзі після цього поєдинку.», - Відзначив Кличко. "Я впевнений, що зможу перемогти. У мене серце лева, я порву Кличка на частини! Ніколи не знав гіркоти поразок. Ніхто з моїх суперників не зміг мене нокаутувати. Я впевнений у своїй силі. Цей захист титулу стане для Віталія Кличка останньої. Він отримає поразку Мені 27, а йому 40 Так, я швидше, ніж він Швидкість і маневреність на моїй стороні », - ... впевнений Мануель Чарр. Зовсім не допомагала молодість, досвід, холоднокровність, і ще раз досвід... і перемога та й ще у четвертому раунді. І знову глядачі зплативчи великі гроші не отримали на свої гроші задоволення.... Зате перемога Віталія....

Просто Сергій

СергійДата: Неділя, 11.11.2012, 09:39 | Сообщение # 60
Користувач
І на політичні сцені Кличко не пасе задніх, піднятися з нічого на 13,96% по Україні це теж щось значить... І вчора, правда вже брат, але Кличко, показав навіть дуже цікавий бокс. І як кажуть ті хто платить гроші, було за що платити, а то були моменти як не третій раунд то другий, пропали гроші. А це була довгий і цікавий поєдинок, подальші раунди відбувається цілком логічне побиття Ваха, але нокауту ми так і не побачили. Вах програв але заслужив оплески і повагу. Володимир Кличко зайвий раз довів, що він - найкращий супертяж світу. Перемогу Кличко одержав по очкам здолавши поляка Ваха. І все таки Кличко залишився чемпіоном!....

Просто Сергій

Форум » Життя міста Дунаївці » Про спорт та відпочинок » КЛИЧКО чемпіон... (бокс)
Сторінка 3 з 8«1234578»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017