Субота, 10.12.2016, 12:44 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 5 з 5«12345
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Життя з Windows
Життя з Windows
Ser_GabrielДата: Неділя, 25.03.2012, 13:10 | Сообщение # 81
Модератор
Quote (Відвідувач)
P.S. Ser_Gabriel вы лучше скажите будет интернет от киевстара в этом году?

Если вы имеете ввиду Домовые сити КС то вероятно их не будет, т.к. вопрос завис в воздухе...

Quote (Відвідувач)
Если человек не умеет работать с ПК то иму хоть ставь XP или Win7 от этого ниче не поменяется.

это и раздражает больше всего - если человек не понимает, и если ему ПК нужен ток для соцсетей то это не значит что ему можно впеживать всякое Г.
И когда человек покупает ПК с хорошей производительностью и ему ставят кривой вин7 - он начинает считать что ПК за 6000 грн так и должен работать с тормазами и подвисанием. И какого его удивление когда после установки нормальной ОС все начинает летать....
На прошлой неделе приносили 2 новеньких ноута (вчера купленных) под управлением вин7.. с загрузкой ОС в 1,5 минуты... Человек уже был готов возвращать ноуты назад. Поставили ХР, и человечек начал прыгать от радости:)
Хотя ноуты по вин7 с кривыми дровами - это чаще всего убийство железа, т.к. даже дрова с сайта производителя не всегда понимаю систему охлаждения. А перегрев ноутов чреват их последовательной утилизацией.

Quote (Сергій)
Пане Ser_Gabriel все рівно на форум FNB ніхто не заходить...

ну как я понял ваши факты в защиту Вашего мнения по Вин 7 нам не получится почитать, жаль.... сами же сказали "Потрібно доводити ділом а не язиком,,, Язиком можна в іншому місці....". Посему предлагаю вам выполнить сказанное вами:)
А где вы вообще видели Форум ФНБ?

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

Відредагував Ser_Gabriel - Неділя, 25.03.2012, 13:21

AdminДата: Середа, 28.03.2012, 21:22 | Сообщение # 82
Адміністратор
Quote (Сергій)
все рівно на форум FNB ніхто не заходить

бо його там давно вже нема smile

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

vadjasДата: Середа, 28.03.2012, 22:38 | Сообщение # 83
Користувач
Quote (Admin)
бо його там давно вже нема

А куди він подівся і що лишилося?

olegarhДата: Четвер, 29.03.2012, 18:11 | Сообщение # 84
Користувач
Quote (vadjas)

туди ходили одні флудерасти з рекламними постами віагри і іншої холери.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Відредагував olegarh - П`ятниця, 30.03.2012, 00:20

Ser_GabrielДата: Четвер, 29.03.2012, 22:42 | Сообщение # 85
Модератор
Quote (vadjas)

осталось все, как ток я увижу что в нем есть необходимость мы его опять откроем. а пока тролли живут тут:)

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

Відредагував Ser_Gabriel - Четвер, 29.03.2012, 22:43

СергійДата: Вівторок, 03.04.2012, 22:38 | Сообщение # 86
Користувач
Пане olegarh і пане Ser_Gabriel, довго я думав як вийти з цієї ситуації, знайшов... Еврика.... Робимо бізнес-проект... Ми це всі хто ставить Windows 7 так і дальше продовжуємо ставити, а Ви ставите Windows ХР, і ми і Ви заробляєте свої гроші, хоча я не беру гроші чисто принципіально, але це пропустимо... І буде одне одного хаяти, ми Вас, Ви нас.... А бізнес і у Вас і в нас буде процвітати.... Ну що б'ємо по рукам... biggrin

Просто Сергій

вадимДата: Середа, 04.04.2012, 14:58 | Сообщение # 87
Гість

купили нетбук.Поставили програму windows 7.Підкажіть,будь ласка, який краще в селі підключити мобільний інтернет?

Ser_GabrielДата: Середа, 04.04.2012, 19:10 | Сообщение # 88
Модератор
Quote (Сергій)
Пане olegarh і пане Ser_Gabriel, довго я думав як вийти з цієї ситуації, знайшов... Еврика.... Робимо бізнес-проект... Ми це всі хто ставить Windows 7 так і дальше продовжуємо ставити, а Ви ставите Windows ХР, і ми і Ви заробляєте свої гроші, хоча я не беру гроші чисто принципіально, але це пропустимо... І буде одне одного хаяти, ми Вас, Ви нас.... А бізнес і у Вас і в нас буде процвітати.... Ну що б'ємо по рукам...

мдя.... и это слова специалиста:)
Я лично дам вам 100 грн если вы найдете глюку или багу в тех виндовсах что я ставлю. А вот вы вряд ли пойдете на такой спор....
а наживаться на тех кто не понимает или плохо разбирается это дурная затея... ночи то у нас темные....

vadjasДата: Середа, 04.04.2012, 19:35 | Сообщение # 89
Користувач
вадим, той що доступніший для Вас.

vadjasДата: П`ятниця, 06.04.2012, 22:08 | Сообщение # 90
Користувач
Полеміку Ser_Gabrielа з Сергієм перенесено до відповідної теми.

СергійДата: П`ятниця, 06.04.2012, 23:12 | Сообщение # 91
Користувач
Quote (vadjas)
Полеміку Ser_Gabrielа з Сергієм перенесено до відповідної теми.

Це не полеміка, це просто від "балди".... Як казали а анекдоті мої молодості.... до плота аж очі повилазили... Все просто так.... І кому воно потрібно ці нікому непотрібні докази...

Просто Сергій

vadjasДата: Субота, 07.04.2012, 11:49 | Сообщение # 92
Користувач
Quote (Сергій)
Це не полеміка, це просто від "балди"....

То й "балдійте" в відведеній темі, хіба так важко?

Ser_GabrielДата: Неділя, 08.04.2012, 01:17 | Сообщение # 93
Модератор
Quote (Сергій)
І кому воно потрібно ці нікому непотрібні докази...

ну это вы тут возомнили себя Великим Итшником... 7 всем ставите..... а как факты кончились перешли на "шуточки"....

СергійДата: Неділя, 08.04.2012, 10:19 | Сообщение # 94
Користувач
Quote (Ser_Gabriel)
ну это вы тут возомнили себя Великим Итшником... 7 всем ставите..... а как факты кончились перешли на "шуточки"....

Я промовчу... Дурень би спорив, я ні.....

Просто Сергій

pmelnyk45lwДата: Четвер, 25.08.2016, 14:33 | Сообщение # 95
Новачок
Всім привіт. підкажіть будьласка, надиава собі планшет http://innovative.com.ua/p283753995-cube-iwork10-planshet.html хтось щось про нього чув? які відгуки. Наперед всім дякую за відповідь biggrin

olegarhДата: П`ятниця, 26.08.2016, 00:32 | Сообщение # 96
Користувач
pmelnyk45lw, знайди його на розетці, там дуже часто пишуть відгуки.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Життя з Windows
Сторінка 5 з 5«12345
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016