Понеділок, 01.05.2017, 09:26 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· E-mail: dun@at.ua ···
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Антивірус.
Антивірус.
vadjasДата: Понеділок, 10.12.2012, 19:34 | Сообщение # 61
Користувач
Quote (Сергій)
Так що називати Avast поганою антивірусною програмою якось не коректно... Тим паче Ви за неї не заплатили ні копійки... Халява, сер....

Підтримую висловлювання!
Я више казав, що в техпідтримку Авасту накатав доволі "гаряченького" листа... Сам не очикував, але сьогодні навіть відповідь прийшла:
Здравствуйте!
Спасибо за Ваше письмо.
Воспользуйтесь, пожалуйста, Решением номер 1 из этой статьи:
http://avast-russia.com/lozhnoe....xp.html
Приносим извинения за неудобства. Это случилось не специально, мы бы не стали так вредить нашим клиентам и себе.
С уважением,
Anna Loskutova
Technical Support
AVAST Software a.s.
www.avast.com

Ви знаете.... по неволі виникає повага.

Ser_GabrielДата: Вівторок, 11.12.2012, 00:40 | Сообщение # 62
Модератор
Quote (Сергій)
Так що називати Avast поганою антивірусною програмою якось не коректно... Т

да согласен - некорректно называть корову самолетом... так же с авастом называть его плохим можно, а вот антивирусом - это уже с натяжкой....
можно три раза сказать ванилин, но от этого гавно пахнуть не начнет....
Юзайте аваст, и вертеть в то что это антивирус. Страус то тоже спрятав голову думает что его не видно (хотя и это чисто воды выдумка).

одно что меня мучает последних 2 дня - то как объяснить обычному юзеру что интернет у него не работает именно из-за антивируса....

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

warДата: Вівторок, 11.12.2012, 12:45 | Сообщение # 63
Користувач
Авастом не користуюся і не признаю навіть як антивірус тільки як непотрібну якусь непонятну програмку що щось тіпа сканує
Сам особисто кристуюся НОДом так як ліцензія
на роботі стоїть антивіруска від Вінди - доречі непогана штука

Ну а клієнтам можу поставити що захотять хоча я прихильник AVG безкоштовно та серйозно - тільки для стареньких компів чуть важкувато
Касперським якщо користуватися то в любому випадку тільки ліцензією, бо якщо бази та ключі з інету ломані - вічно з ними проблеми

olegarhДата: Вівторок, 11.12.2012, 23:30 | Сообщение # 64
Користувач
Аваст частіше за все ставлять щоб відстали клієнти зі своїм питанням "а ви там антивірус поставили" при покупці комп'ютера. Юзав колись аваст з перших днів його створення (коли ще на світі було може 10-20 тисяч вірусів) і так було може 1-2 роки поки не помітив якісь незрозумілі його випендрьоси. Було це може 2001-2002 рік. 2 компа на яких майже однаковий софт (вінда і т.д.) Встановлений на обох аваст ліцензія з ключом. Бази актуальні на обох! На одному компі аваст бриє підряд всі флешки від вірусів, а на другому на ті ж самі флешки ноль ерекції. Вже примусово ткнув йому щоб перевірив файли, які я йому спецом записав заражені для тесту. Пофіг. Таке враження що він сам собі вирішує на якому компі працювати, а на який *забити*.
Одним словом censored той ваш Аваст. Сама натуральна censored !!!!!111
В Аваста є лише один величееезний плюс - він може запуститися сканувати на віруси ще до завантаження системи (тобто одразу після загрузки ядра). Це коли ще жоден вірус не зміг запуститися ажде запущений файл система не дасть ні лікувати, ні видалити ні перемістити. Але толку з цього навороту коли він просто "не бачить" тих вірусів.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Відредагував olegarh - Вівторок, 11.12.2012, 23:42

КЭПДата: Четвер, 13.12.2012, 11:43 | Сообщение # 65
Користувач
Quote (olegarh)
він може запуститися сканувати на віруси ще до завантаження системи

вроді авіра теж так вміє....

olegarhДата: П`ятниця, 14.12.2012, 14:06 | Сообщение # 66
Користувач
Авіра взагалі втикає на своїй хвилі. Вона часто плутає безобідні утиліти з реальними вірусами.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).

СергійДата: П`ятниця, 14.12.2012, 20:09 | Сообщение # 67
Користувач
Quote (olegarh)
Авіра взагалі втикає на своїй хвилі. Вона часто плутає безобідні утиліти з реальними вірусами.

Пане olegarh а правда що крім NOD і Kaspersky Lab немає нічого на світі.... Чи теж .... не знаєте?

Просто Сергій

Ser_GabrielДата: Субота, 15.12.2012, 01:48 | Сообщение # 68
Модератор
Quote (Сергій)
Пане olegarh а правда що крім NOD і Kaspersky Lab немає нічого на світі.... Чи теж .... не знаєте?

чему язвить?
юзаете себе MIS на ворованной винде - юзайте и далее. и не удивляйтесь почему о вас все знают....

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

ВалерійДата: Субота, 15.12.2012, 02:54 | Сообщение # 69
Користувач
А в мене пробна версія Касперського

olegarhДата: Субота, 15.12.2012, 05:38 | Сообщение # 70
Користувач
Quote (Сергій)

Ще є DrWeb про якого всі забули і який нічим не гірший за їх обох, я б сказав що він навіть кращий за NOD32. Юзав його десь пів року. Нарікань не було. І ключі до нього є безкоштовні так сказати "журнальні". Раз на 2-3 місяці виходять видання якихось там журналів про компьютери і т.п. і там безкоштовно ключі для тих, хто підписується на журнал. Ну він звісно з часом потрапляє на сторінки сайту того ж журналу. Правда трохи важкувато шукати там того ключа, в мене десь навіть була утиліта, яка автоматично їх звідти скачувала.
А ось авваст навіть близько біля них не валявся.
Доречі, NOD32 не лікує MBRLocker-а. Бачить, знає що робити, а не може вилікувати. А 5-та версія від 4-ї абсолютно нічим не різниться окрім тормозів.
Сергій я працюю з обчислювальною технікою понад 20 років. Я ще пам'ятаю комп'ютери, які працювали повільніше ніж теперішні бухгалтерські калькулятори. І спеціальність у мене не шофер-філософ, а радіоінженер-конструктор.

Відредагував olegarh - Субота, 15.12.2012, 05:44

СергійДата: Субота, 15.12.2012, 10:57 | Сообщение # 71
Користувач
Quote (olegarh)
І спеціальність у мене не шофер-філософ, а радіоінженер-конструктор.

Пане Олеже я Вас знаю мабуть теж за 20 років... І я колись в сиву давнину працював з Dr.Web десь в 1998 або 1999 роках.... І ключ тоді був один на всіх.... Я розумію що мені до Вас ще далеко, але і близько одночасно...

Просто Сергій

СергійДата: Субота, 15.12.2012, 10:59 | Сообщение # 72
Користувач
Quote (Ser_Gabriel)
ему язвить?
юзаете себе MIS на ворованной винде - юзайте и далее. и не удивляйтесь почему о вас все знают....

А у Вас що пане Ser_Gabriel ліцензійна Windows? Вітаю Вас сер...

Просто Сергій

Ser_GabrielДата: Субота, 15.12.2012, 21:48 | Сообщение # 73
Модератор
Quote (Сергій)
А у Вас що пане Ser_Gabriel ліцензійна Windows? Вітаю Вас сер..

да. и дома и на работе.

СергійДата: Неділя, 16.12.2012, 00:11 | Сообщение # 74
Користувач
Quote (Ser_Gabriel)
да. и дома и на работе.

Ще раз прошу прийміть мої вітання.... сер...

Просто Сергій

КЭПДата: Середа, 28.05.2014, 00:03 | Сообщение # 75
Користувач
Форум avast! подвергся взлому (вичитав тут)

Как сообщается в блоге avast!, их форум подвергся взлому.
Злоумышленникам стали доступны имена пользователей, электронные адреса, логины и пароли (в зашифрованном виде). Атака затронула только форум поддержки, лицензии и финансовые данные не были затронуты.
Форум был взломан в прошлые выходные и как именно злоумышленники взломали форум не известно. На данный момент форум остановлен и было принято решение перевести его со сторонних платформ на собственную.
Генеральный директор AVAST Software, Винс Стэклер, приносит свои извинения и заявляет, что конфиденциальные данные до сих пор в безопасности.
По некоторым данным, утекло всего 0,2% всей базы данных пользователей антивируса — 400000 учётных записей из 200млн.

olegarhДата: Середа, 28.05.2014, 00:54 | Сообщение # 76
Користувач
Цитата КЭП ()
По некоторым данным, утекло всего 0,2% всей базы данных пользователей антивируса — 400000 учётных записей из 200млн.

чистої води піар, тіпа ми популярні, дивіться як наш продукт розходиться
ЗИ. жоден хакер, який себе поважає, не буде ламати форум Аваста *ржунимагу* biggrin

КЭПДата: Субота, 02.07.2016, 12:02 | Сообщение # 77
Користувач

starДата: Субота, 02.07.2016, 12:41 | Сообщение # 78
Користувач
КЭП, попробовал,"обрезало" всех вирусиков,вместе с носителями!Красота,появилось доп.время на футбол,рыбалку... biggrin

olsoninДата: Вівторок, 28.03.2017, 10:23 | Сообщение # 79
Новачок
Symantec и никаких гвоздей smile (p.s. раньше сам пользовался AVP в течение 2.5 лет)

Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Антивірус.
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017