П`ятниця, 09.12.2016, 00:01 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Обговорюємо Android
Обговорюємо Android
Чи подобається Вам Android ?
AdminДата: Четвер, 08.11.2012, 19:53 | Сообщение # 1
Адміністратор
Давно хотів відкрити на форумі окрему гілку про Андроїд. Операційна система досить цікава і стала дуже популярною завдяки правильній політиці розробника. Звичайно, в мережі багато різноманітної інформації про цю ОС, але хотілось би влаштувати обмін досвідом в нашому тісному колі. Пропоную тут ділитись враженнями від самої системи, апаратів, софту, розповідати хто чим користується, про що мріє, обговорювати новинки та флагмани.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

AdminДата: Четвер, 08.11.2012, 19:57 | Сообщение # 2
Адміністратор
Досить цікаві новинки від SHARP

КЭПДата: П`ятниця, 09.11.2012, 01:50 | Сообщение # 3
Користувач
Вже майже рік юзаю samsung galaxy mini gt-s5570, android 2.3.4. Поки нормально, декілька раз підвисав, але думаю за майже 11 місяців це не критично...

СергійДата: П`ятниця, 09.11.2012, 07:47 | Сообщение # 4
Користувач
Купив собі ось таку штуку:

Samsung Infuse 4g (б/у) з США. Хочу знайти для нього якісь програми. Встановлений Android 4.1.2. Може хтось має якісь посилання на цікаві програми, скиньте.

Просто Сергій

БаронДата: П`ятниця, 09.11.2012, 10:50 | Сообщение # 5
Гість

купив київстаровський смартфон Спарк андроїд 2,3 нормальна штука за такі гроші-1400грн.

AdminДата: П`ятниця, 09.11.2012, 11:29 | Сообщение # 6
Адміністратор
Кілька питань до андроїдоводів:
- чи встановлюєте ви на свої апарати антивірус?
- чи зберігаєте ви копію особистої інформації, наприклад контакти, на особистому комп'ютері?
- чи вимикаєте Ви синхронізацію з сервером розробника?
- якщо ні - то як Ви ставитесь до того, що апарат зливає всю Вашу особисту інформацію на сервер Гугла?

КЭПДата: П`ятниця, 09.11.2012, 12:38 | Сообщение # 7
Користувач
поки що ні
- чи зберігаєте ви копію особистої інформації, наприклад контакти, на особистому комп'ютері?
зробив це одразу після покупки та роблю бекап приблизно раз на місяць
ні (Розробник телефону чи розробник ОС?)
- якщо ні - то як Ви ставитесь до того, що апарат зливає всю Вашу особисту інформацію на сервер Гугла?
маю акк в гуглі, синхронізую все крім контактів (телефонних)

Відредагував КЭП - П`ятниця, 09.11.2012, 12:44

КЭПДата: П`ятниця, 09.11.2012, 12:43 | Сообщение # 8
Користувач
Quote (Сергій)
Хочу знайти для нього якісь програми. Встановлений Android 4.1.2.

Там ярличок "Play Маркет" + також має бути магазин від Самсунга "Samsung Apps", програм досить багато (безкоштовних)

AdminДата: П`ятниця, 09.11.2012, 13:05 | Сообщение # 9
Адміністратор
Quote (КЭП)
роблю бекап приблизно раз на місяць

Через Kies, чи іншим чином?

AdminДата: П`ятниця, 09.11.2012, 13:11 | Сообщение # 10
Адміністратор
Quote (КЭП)
програм досить багато

Я б сказав що "много і дурного". В основному це цяцьки безтолкові для вбивання часу. Наприклад, я так і не знайшов толкової програми для контролю рахунку, не знайшов дійсно робочого диктофону, який пише розмову з абонентом з лінії, не знайшов стабільно працюючого мультипротокольного мессенджера.

pavlikasiyДата: П`ятниця, 09.11.2012, 20:46 | Сообщение # 11
Користувач
1. Ні,хоча два рази була спроба. (одразу викинув - немає необхідності, зайвий вампир ресурсу)
2. Лише на SD карті копію контактів. (мабуть легковажний)
3. НІ - не вимикаю!
4. По барабану! У мене там нічого секретного немає! ))))

pavlikasiyДата: П`ятниця, 09.11.2012, 20:48 | Сообщение # 12
Користувач
Сергій,
Вітаю з придбанням! )))
Проста порада, використовуйте програми з плей маркета! Але якщо надумаєте де інде брати, будьте обережні! Я спробував з одного форума, чи із сайта встановити собі гру, так таке почалося! )))))) Одразу почали приходити смс на тел і відправлятися, на платні номера. Короче я втратив чи 40 чи 60 грн вже не пригадую! Досить таки неприємно... Тому-то, будьте обережні!

pavlikasiyДата: П`ятниця, 09.11.2012, 21:11 | Сообщение # 13
Користувач
Наразі подбається мені цей от девайсик.

А якщо не цей, то і цей може бути! ))))

Відредагував pavlikasiy - П`ятниця, 09.11.2012, 21:12

AdminДата: П`ятниця, 09.11.2012, 21:40 | Сообщение # 14
Адміністратор
Quote (pavlikasiy)
Одразу почали приходити смс на тел і відправлятися, на платні номера

Зазвичай антивірус якраз і не дає встановлювати такі програми, попереджає про її шпійонський вміст smile
Play Market також не є гарантом того, що програма не буде робити якісь пакості. Антивірус і на маркетні програмки часом матюкається.

pavlikasiyДата: П`ятниця, 09.11.2012, 21:55 | Сообщение # 15
Користувач
А взагалі, я телефоном задоволений! Подобається! Що саме подобається?! А я і не знаю, просто подобається! Якщо щось інше брати то хочу ХТС і до того ж на андроїді. Хоча довелося свій старенький девайся вручно оновлювати, так як на нього не давали оновлень по повітрю! ))))

СергійДата: П`ятниця, 09.11.2012, 22:05 | Сообщение # 16
Користувач
Quote (Admin)
Кілька питань до андроїдоводів:

Відповід пану Admin.
1. Антивірусна програма Avast mobile.
2. Зберігається на Google.com.
3. Інформація про мене і Вас вже давно гуляє в інтернеті, вислів Google знає все, дійсна.
Ще не зовсім "розкуштував" свій девайс, він в мене всього дві неділі. Буду розбиратися. І ціна на нього смішна... Навіть дуже...

Просто Сергій

Відредагував Сергій - П`ятниця, 09.11.2012, 22:10

КЭПДата: Субота, 10.11.2012, 01:18 | Сообщение # 17
Користувач
Quote (Admin)
Через Kies, чи іншим чином?

Так, саме ним.

Quote (Admin)
Я б сказав що "много і дурного".

Хм... Спробуйте тут

olegarhДата: Субота, 10.11.2012, 02:48 | Сообщение # 18
Користувач
мабуть офтоп, але не юзаю відроїдів. Маю ктайську здерту нокію на 2 сімки. Не зависає, звук чудовий, ловить кругом. На всі інші навороти начхати biggrin тому що мій нетбук все інше робить легко і зручно з kubuntu.
ЗИ. і віруси (якщо всякі банери можна назвати вірусами) якось до дупи.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Ser_GabrielДата: Субота, 10.11.2012, 22:25 | Сообщение # 19
Модератор
Имхо стоит разделить Обычные телефоны на андроиде и смарты.
Если брать обычный телефон - то что на андроиде что на симбе что на любом другом - разницы нет.
Если смарты - однозначно рулят Яблоки, но Андроид сидит на хвосте.
уже месяцев 5 уже Galaxy Ace. притензий нет

Quote (Admin)
Кілька питань до андроїдоводів: - чи встановлюєте ви на свої апарати антивірус? - чи зберігаєте ви копію особистої інформації, наприклад контакти, на особистому комп'ютері? - чи вимикаєте Ви синхронізацію з сервером розробника? - якщо ні - то як Ви ставитесь до того, що апарат зливає всю Вашу особисту інформацію на сервер Гугла?

1. да. ДрВеб стоит (аваст гуано) Сергею привет.
2. нет
3. да
4. а можно подумать что других способов нет:) они давно все знают:)

В маркете есть все начиная от канделябрика для женщин заканчивая программами для непонятно чего. С софтом проблем нет.
Есть проблема в том что без дополнительно софта батарея держит сутки (с ним - 2-3 дня). Если не перегружать долго начинает подтупливать - но кнопка очистки все чинит
Телефоном доволен.

ЗЫ - Олег как всегда прав:) Но я не пожалел когда ставил камеры на выборы что взял ведроим - на тебе компас, на тебе карту, на тебе ГПС, на тебе высоты.

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

СергійДата: Неділя, 11.11.2012, 08:25 | Сообщение # 20
Користувач
І знову ми з паном Ser_Gabriel не зійшлися в думах... І правильно...

Просто Сергій

Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Обговорюємо Android
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016