П`ятниця, 09.12.2016, 00:02 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Нужен программист
Нужен программист
Ser_GabrielДата: Середа, 20.07.2011, 10:36 | Сообщение # 1
Модератор
Нужен программист для написание программы.
Задача: Написание программы способной работать с PostgreSQL и MySQL. Язык написание любой современный. Программа должна уметь работать под всеми типами Windows и желательно под Lunix.
Подробности по тел. (03858) 2 02 60,+38 097 455 20 24,+38 099 450 71 54

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

ВолодимирДата: Середа, 20.07.2011, 13:45 | Сообщение # 2
Гість

Я знаю одного класного програмера - напише що завгодно і під що завгодно. Раніше він працював в Пенсійному, а зараз здається десь у місцевого провайдера. Звати Олег. Попробуйте з ним сконтактуйтесь, він погодиться :)

Ser_GabrielДата: Середа, 20.07.2011, 14:28 | Сообщение # 3
Модератор
Quote (Володимир)
Я знаю одного класного програмера - напише що завгодно і під що завгодно. Раніше він працював в Пенсійному, а зараз здається десь у місцевого провайдера. Звати Олег. Попробуйте з ним сконтактуйтесь, він погодиться :)

о да.. я знаю его. он у нас работает. ток вот он щас занят другой задачей.
а программа нужна уже.

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

ФедоровичДата: Середа, 20.07.2011, 23:00 | Сообщение # 4
Гість

Тоді зверніться до Мороза Івана

ВолодимирДата: Четвер, 21.07.2011, 08:36 | Сообщение # 5
Гість

[quote=Федорович]Тоді зверніться до Мороза Івана[/quote]

Або до Валентина Тарасовича з ДПІ, або до Євгеновича звідтіля ж

Ser_GabrielДата: П`ятниця, 22.07.2011, 10:29 | Сообщение # 6
Модератор
Ну как бы при все моем уважении у указаным людям, я не думаю что они умею писать на C++ или Асемблере.
а варинат с паскалем или фокспро тут не пройдет.
Повторюсь - нужна професиональная шустроработающая программа

olegarhДата: П`ятниця, 22.07.2011, 21:21 | Сообщение # 7
Користувач
На Delphi теж шустро працюють.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Ser_GabrielДата: Неділя, 24.07.2011, 11:08 | Сообщение # 8
Модератор
Quote (olegarh)
На Delphi теж шустро працюють.

Я знаю. но хочется на чем то помощьнее:)

ВідвідувачДата: Неділя, 24.07.2011, 16:17 | Сообщение # 9
Гість

писати прогу на Асемблере під PostgreSQL и MySQL - це ж яким треба бути збоченцем. А якщо буде писати не збоченець а професіонал - то скільки ж та прога коштуватиме :)

olegarhДата: Понеділок, 25.07.2011, 01:54 | Сообщение # 10
Користувач
Quote (Ser_Gabriel)
Я знаю. но хочется на чем то помощьнее:)

Дельфін не потужний? Оо
80% усіх вірусів на ньому пишуть. Просто одні вміють писати, а інші пробують писати. Ось і вся різниця.
Delphi нічим не уступить по швидкості теперішньому asm. Писати проги на дельфінах використовуючи win-api ніхто не забороняє. Але це дісно збочення. А якщо вже збочення внатурі робити, то в код дельфіна можна і asm код вставляти. Питання лише в тому що це має бути за прога що вже аж asm потрібно використовувати? smile
Швидкість роботи будь-якої проги залежить від оптимізації алгоритмів, а не від мови прогамування. Ну хіба що це не стосується VBA та усіх йому подібних Microsoft-овських приблуд.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Відредагував olegarh - Понеділок, 25.07.2011, 02:00

Ser_GabrielДата: Понеділок, 25.07.2011, 10:12 | Сообщение # 11
Модератор
Quote (olegarh)
Питання лише в тому що це має бути за прога що вже аж asm потрібно використовувати?

а ты типа не значеш что за прога мне нужна:)
Quote (Відвідувач)
А якщо буде писати не збоченець а професіонал - то скільки ж та прога коштуватиме :)

вопрос не в деньгах, а в 100% реализации заказанного продукта.

ВідвідувачДата: Понеділок, 07.11.2011, 16:25 | Сообщение # 12
Гість

Оптимальный вариант писать на Java + JDBC (Hibernate не советую сюда включать) - Приложение будеть десктопным. Есть вариант писать с веб интерфесом (в зависимости от поставленой задачи) тогда php (Win - wamp, Linux - lamp ) или та же java JSP+JDBC. И то и другое будет кроссплатформенным.
Если С++ то он очень уж платформо -зависимыйи тогда приложение придется компилить поотдельности тод каждую ОСьку.
Delphi на Linuxе ваще работать не будет.
Assembler - зачем интерфейсы подключения (JDBC, ODBC) давно написаны (зачем изобретать велосипед)
Это лично мой выбор.

Готов помочь!

Валентин ТарасовичДата: Четвер, 22.12.2011, 11:12 | Сообщение # 13
Гість

Спочатку ліземо в Вікіпедію...
Сильными сторонами PostgreSQL считаются:
поддержка БД практически неограниченного размера;
мощные и надёжные механизмы транзакций и репликации;
расширяемая система встроенных языков программирования: в стандартной поставке поддерживаются PL/pgSQL, PL/Perl, PL/Python и PL/Tcl; дополнительно можно использовать PL/Java, PL/PHP, PL/Py, PL/R, PL/Ruby, PL/Scheme и PL/sh, а также имеется поддержка загрузки C-совместимых модулей;
наследование;
легкая расширяемость.
MySQL имеет API для языков Delphi, C, C++, Эйфель, Java, Лисп, Perl, PHP, PureBasic, Python, Ruby, Smalltalk, Компонентный Паскаль и Tcl библиотеки для языков платформы .NET, а также обеспечивает поддержку для ODBC посредством ODBC-драйвера MyODBC.
===============================================================================
Надіюсь, нікого не образив...А хто на чому пише - краще питайте... Останнє зауваження мені особисто сподобалось!

Ser_GabrielДата: Четвер, 22.12.2011, 12:06 | Сообщение # 14
Модератор
уже сами справляемся...

Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Нужен программист
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016