Четвер, 08.12.2016, 23:56 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Інтернет провайдери
Інтернет провайдери
pavlikasiyДата: Четвер, 27.02.2014, 12:51 | Сообщение # 61
Користувач
Ну, в часному секторі, це краще що може бути! ФНБ і крейзіки пропонують свої послуги для центра містя і багатоповерхівок! Кинув 100м кабеля і куча користувачів!
Підключення зверх 1000 грн мене не дуже тішить! Тому з доступного обрав найкраще і єдинне! )))

А по чому була радість видна!? Більше констатація факту!

Ser_GabrielДата: Четвер, 27.02.2014, 15:10 | Сообщение # 62
Модератор
Цитата pavlikasiy ()
Кинув 100м кабеля і куча користувачів!

ну тип того:) гребем бабло камазами:)

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

pavlikasiyДата: Четвер, 27.02.2014, 15:42 | Сообщение # 63
Користувач
Цитата Ser_Gabriel ()
ну тип того:) гребем бабло камазами:)

Все верно! Так и должно быть! В противном случае нету смысла заниматься делом, если оно несет одни затраты. которые не оправдываются прибылью!
Так держать!)))

Ser_GabrielДата: Четвер, 27.02.2014, 17:28 | Сообщение # 64
Модератор
Вопрос не в том. Понятно что Провайдерство прибыльно, но не на столько на сколько думают многие. Вариант купил 100 м кабеля поставил свич и понеслась не проходит.

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

pavlikasiyДата: Четвер, 27.02.2014, 19:30 | Сообщение # 65
Користувач
Найбільше не люблю бути неправильно зрозумітим! )))

Ти зрозумів про що я!

Ser_GabrielДата: Четвер, 27.02.2014, 20:11 | Сообщение # 66
Модератор
Цитата pavlikasiy ()
Ти зрозумів про що я!

я понял так как ты написал - "Кинув 100м кабеля і куча користувачів" - это сказка. такого не бывает

pavlikasiyДата: Четвер, 27.02.2014, 20:24 | Сообщение # 67
Користувач
Та ні, я от що написав!
Цитата pavlikasiy ()
Всім привіт!
Наразі є можливість написати заяву і отримати від ОГО за 65 грн на місяць 10Мбит/с швидкості. Вчора це зробив, от що отримав!

Проінформував користувачів послуги ОГО про те що можна за ті ж самі гроші що раніше платилися отримати швидкість на закачку в два рази більше.

А те все інше що я писав, було пояснення того, що у мене швидкість на вивантаження менше 1Мб! Ну не кидають нижче православної церкви моск патр інтернет з швидкістю вивантаження більшою ніж цю! )))

olegarhДата: П`ятниця, 28.02.2014, 00:13 | Сообщение # 68
Користувач
Цитата pavlikasiy ()
Проінформував користувачів послуги ОГО про те що можна за ті ж самі гроші що раніше платилися отримати швидкість на закачку в два рази більше.

А кому воно треба то качання? Мені, наприклад, колись було достатньо 128 кбіт/с коли тільки з'явився ОГО. Зараз теж нічого не качаю тому що нема що. Колись було багато фільмів цікавих, зараз одна фігня, а якщо з'являється щось нормальне то або чекай до року, або дивись в якості мобільного телефону.
Тому зараз нічого не качаю, і 1 мбіт/с вистачає з головою. Але такого тарифу щоб був лише для бродіння по сайтам і месенджерів типу скайп і т.п. не буде, бо не вигідно. Ціни на послуги і так в боротьбі з конкурентами впали нижче нікуди. 2 роки назад був в Петербурзі. Там конкуренція ще сильніша, але ми їх переплюнули вдвічі по швидкостях за ті ж гроші.
Та й кому вони потрібні ті космічні швидкості? Качальщикам фільмів, для тих, у кого життя перетворилося на сидіння перед монітором з попкорном дивлячись чергову муть і заробляти остеохондроз

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

Відредагував olegarh - П`ятниця, 28.02.2014, 00:16

Ser_GabrielДата: Понеділок, 28.04.2014, 17:29 | Сообщение # 69
Модератор
Лицензии на 3G будут доступны для операторов уже в конце июля

Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Інтернет провайдери
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016