Вівторок, 06.12.2016, 12:09 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Speedtest (Міряємо швидкість зєднання з Інтернет)
Speedtest
rinaДата: Понеділок, 07.11.2011, 20:58 | Сообщение # 41
Користувач
Інтертелеком, тариф "Вільний доступ", центр міста, 5-й поверх. Модем Pantech UM150

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

olegarhДата: Вівторок, 08.11.2011, 00:08 | Сообщение # 42
Користувач
Quote (rina)
Інтертелеком, тариф "Вільний доступ", центр міста, 5-й поверх. Модем Pantech UM150

Спробуйте підключити момед через USB-подовжувач. Меньше буде завад від компа модему.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).
Кто понял жизнь, тот не спешит.

AdminДата: Вівторок, 08.11.2011, 11:23 | Сообщение # 43
Адміністратор
Признаюсь чесно, той тест - моя робота, був у пані в гостях smile Там ноутбук був біля вікна, завади і так були мінімальні. Даний результат був кращим з трьох. Швидкість дуже не стабільна.

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

olegarhДата: Вівторок, 08.11.2011, 14:53 | Сообщение # 44
Користувач
Quote (Admin)
Признаюсь чесно, той тест - моя робота, був у пані в гостях Там ноутбук був біля вікна, завади і так були мінімальні. Даний результат був кращим з трьох. Швидкість дуже не стабільна.

Я маю на увазі від самого копма йде дуже широкий спектр випромінювання. І він негативно впливає на якість зв'язку CDMA модему, який працює у довгохвильовому діапазоні. Відніс модем на метр від компа якість набагато кращою стала.

Момед Sprint U300

Довжина хвилі, на якій працює CDMA модем ~ 243м. Все що меньше за розміром хвиля обходить.

Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...).

Відредагував olegarh - Вівторок, 08.11.2011, 15:00

rinaДата: Четвер, 08.12.2011, 19:28 | Сообщение # 45
Користувач

sad і за це я плачу 100 гривень на місяць...

НЕ ТРОГАЙ МОИ ДОСТОИНСТВА СВОИМИ НЕДОСТАТКАМИ !!!У меня один недостаток-я не умею общаться с мудаками

ВідвідувачДата: Четвер, 08.12.2011, 23:36 | Сообщение # 46
Гість

Rina підключіться до другого провайдера і швидкість буде більша за плату в 100грн.

olegarhДата: П`ятниця, 09.12.2011, 02:37 | Сообщение # 47
Користувач
Quote (rina)
і за це я плачу 100 гривень на місяць...

А ви собі тариф міняли на сторінці управління акаунтом, а то люди думають вона автоматом зміняється smile

СергійДата: П`ятниця, 09.12.2011, 08:20 | Сообщение # 48
Користувач
Quote (olegarh)
А ви собі тариф міняли на сторінці управління акаунтом, а то люди думають вона автоматом зміняється

Так пан olegarh говорить правильно, всі чекають що на ОГО тарифи міняються самі. Але це не так ніхто практично не знаю коли помінявся тариф, я наприклад це взнавав через знайомих і тоді сам міняв тариф. В мене був ОГО 2 Кб/с і платив я 150 грв. в місяць, і коли взнав що помінявся тариф стало 100 грв. пішов в касу де оплачують послуги там мені сказали що то мої проблеми вони беруть оплату за те що написано і їм все рівно що ви платите більше чи менше аби платили..... А я сам повинен переходити на новий тариф через вхід на сайт "Укртелекому" і поміняти тариф. Я дуже обурився, а вона мене послала до інструкції за номером не пам'ятаю вже... Ось які діла з "Укртелекомом" і їх нею послугою ОГО.....

Просто Сергій

Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Speedtest (Міряємо швидкість зєднання з Інтернет)
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016