Четвер, 23.02.2017, 16:00 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Яким оператором мобільного зв"язку ви користуєтесь?
Яким оператором мобільного зв"язку ви користуєтесь?
Ваш оператор мобільного зв"язку
MVDДата: Субота, 19.06.2010, 12:19 | Сообщение # 21
Користувач
pavlikasiy, а чим Вам не тариф "Багато розмов"?
Такий собі безлімітний зв"язок у мережі Київстар.

Если я тебе не нравлюсь, ЗАСТРЕЛИСЬ, я не исправлюсь!

vadjasДата: Середа, 30.06.2010, 09:40 | Сообщение # 22
Користувач
«Большая тройка» российских операторов сотовой связи рассматривает возможность разрешить абонентам prepaid-тарифов «уходить» в минус на несколько сотен рублей. Пресс-секретарь МТС Ирина Осадчая сказала, что компания оценивает потенциальную аудиторию этой услуги примерно в 10-20 млн человек.
МТС запустила новую услугу ««На полном доверии», которая позволяет пользоваться сотовой связью в кредит. Услуга имеет ряд обязательных условий: ей сможет воспользоваться только тот, кто является абонентом компании более трёх месяцев, и за этот срок регулярно пополнял счёт и не уходил в минус. Первый месяц после подключения услуги клиенту будет доступен кредит в 300 рублей, в следующем месяце лимит будет пересчитан исходя из среднемесячной платы абонента за предыдущие три месяца. Кредит будет беспроцентным, но погасить его нужно будет в течение месяца. При таких условиях компания МТС «не видит рисков образования существенного объема «плохой» задолженности».

Услуга «Автоплатеж», доступная в сети «ВымпелКома», действует немного по-другому. «Счет абонента, подключившего сервис, пополняется автоматически при достижении минимального баланса» — поясняет пресс-секретарь «ВымпелКома» Анна Айбашева. При этом услуга доступна тем абонентам, которые имеют контракт более шести месяцев и выговаривают не менее 150 руб. в течение трех месяцев. «МегаФон» предоставляет услугу «Кредит доверия», которая даёт возможность пользоваться льготным порогом отключения, что по сути является тем же кредитным лимитом.

Эксперты считают, что развитие сотовой связи в сторону кредитования потребителя и возможность prepaid-абонентам получать услуги при отрицательном балансе полезны прежде всего самим компаниям, так как позволяют замедлить уменьшение абонентской базы. Дело в том, что абоненты с нулевым балансом удаляются из абонентской базы уже через три месяца, а абоненты с минусовым балансом существуют немногим дольше.

pavlikasiyДата: Середа, 30.06.2010, 13:09 | Сообщение # 23
Користувач
Quote (MVD)
pavlikasiy, а чим Вам не тариф "Багато розмов"?
Такий собі безлімітний зв"язок у мережі Київстар.

При моїй роботі, це дуже не вигідно! Плата за з'єднання відіграє велику роль!

В ДіДжусі зараз є гарні умови. Тариф-план "Бомба".

AdminДата: Середа, 30.06.2010, 15:11 | Сообщение # 24
Адміністратор
"Бомба" дійсно цікавий тариф для людини, котра щодня хоч один раз телефонує. Єдиний недолік - 25 грн. за перехід smile

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

pavlikasiyДата: Четвер, 01.07.2010, 11:27 | Сообщение # 25
Користувач
Quote (Admin)
Єдиний недолік - 25 грн. за перехід

Моїй дружині це обійшлося в 10 грн. Мабуть є різниця з якого тарифного плану переходити! smile

pavlikasiyДата: Середа, 07.07.2010, 11:53 | Сообщение # 26
Користувач
дивно що так багато користувачів в Білайн. Не думав що це справді популярно! Мабуть щось варте уваги майже половини користувачів...

xenamiaДата: Неділя, 11.07.2010, 17:25 | Сообщение # 27
Користувач
Був КStar . Мігрувала на djuice бомба:10 коп./хв. на всі напрямки без плати за з"єднання(100хв щодня). Мої потреби задовільняє.

Силой нельзя удержать дождь, любовь и жизнь.
Ложь – это порождение злобы, трусости или тщеславия (Ф Честерфилд)
! А ми гроші переплавимо на кулі.

MVDДата: Неділя, 11.07.2010, 18:51 | Сообщение # 28
Користувач
Пішли вчора з дівчатами в кіно та отримали по стартовому пакету ДіДжус.
Друвати нікому не буду, буде запасний варіант.
Quote (xenamia)
djuice бомба:10 коп./хв. на всі напрямки без плати за з"єднання(100хв щодня).

треба буде собі таке зробити.

xenamiaДата: Субота, 17.07.2010, 23:57 | Сообщение # 29
Користувач
Так,при міграції з КS на djuice бомба знімається 25 грн.
І ще: щоденно знімається по 35 коп за нараховані 100 хв . Якщо раніше за місяць я витрачала по 100-120грн на поповнення рахунків, тепер за три неділі влізла в 50.Але говорити стала набагато більше.

Силой нельзя удержать дождь, любовь и жизнь.
Ложь – это порождение злобы, трусости или тщеславия (Ф Честерфилд)
! А ми гроші переплавимо на кулі.

MVDДата: Неділя, 18.07.2010, 09:59 | Сообщение # 30
Користувач
Я от ще розмірковую над тим, а чи не змінити мені тариф на "Необмежений"?
На Діджус поставлю "Бомбу", на Київстарі наразі стоїть тариф "З нами краще".
Варто чи не варто? Купатися чи не купатися? biggrin

СергійДата: Вівторок, 20.07.2010, 19:36 | Сообщение # 31
Користувач
Quote (MVD)
Пішли вчора з дівчатами в кіно та отримали по стартовому пакету ДіДжус.

А я ходив і мені нічого не дали.... cranky

Просто Сергій

ВідвідувачДата: Четвер, 22.07.2010, 15:39 | Сообщение # 32
Гість

Янукович подписал закон о смене оператора без смены номера:

читати тут

Согласно закону, абонентам предоставляется право зарегистрировать свой персональный номер, которым они смогут пользоваться при получении услуг от любого оператора мобильной связи.

AdminДата: Субота, 14.08.2010, 11:44 | Сообщение # 33
Адміністратор
Пробігся краєм ока по варіантах зміни тарифного плану в Київстарі з Класичного на щось більш цікавіше і виявив неприємну особливість: при переході на щось вигідніше відключають програму лояльності "Київстар клуб". sad

pavlikasiyДата: Неділя, 15.08.2010, 11:03 | Сообщение # 34
Користувач
Quote (Admin)
виявив неприємну особливість:

це закономірність! Завоювати клієнта, а тоді - "доїти".
Хоча у Киїівстарі багато вигідних умов, тар планів і звісно що непогане обслуговування!

pavlikasiyДата: П`ятниця, 22.10.2010, 08:40 | Сообщение # 35
Користувач
Тут таке питаннячко назріло! Хто знає, який оператор надає найдешевшу послугу користування СМС пересилками?! Буду дуже вдячний! smile

ФАНТОМДата: П`ятниця, 22.10.2010, 11:41 | Сообщение # 36
Користувач
Яким оператором тільки я не користувався.. Усюди шукаю дешевий інтернет... Був на київстарі.. Інтернет коштував 10 грн/мб, то в мене йшло 300 грн в місяць... Купив лайф.. Там було 100 мб за 30 грн.. Не погано... Стало 45 грн 100 мб і я перейшов на u'tеl.. Я був дуже задоволений! 10 копійок/МБ!! Потім стало 40 коп/мб, але ще всеодно користувався... Потім в мене винкнувся телефон, коли його ввімкнув, то мені вибило "SІM не принята" и я купив djuіcе

pavlikasiyДата: П`ятниця, 22.10.2010, 12:28 | Сообщение # 37
Користувач
Дешевше провести тел і користуватися ОГО. Пів року і все окупиться, можливо й не один раз! smile

comp-tradeДата: Вівторок, 30.11.2010, 12:09 | Сообщение # 38
Користувач
Зараз на Djuice Бомба, приваблює тим що без плати за зєднання і не потрібно переходити на контракт.

MVDДата: Субота, 04.12.2010, 23:35 | Сообщение # 39
Користувач
Quote (comp-trade)
Djuice Бомба

розачрував. sad

AdminДата: Неділя, 05.12.2010, 09:22 | Сообщение # 40
Адміністратор
Чим саме?

Форум » Спілкування на вільні теми » Про інтернет, компютери та мобільний звязок » Яким оператором мобільного зв"язку ви користуєтесь?
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2017