Субота, 03.12.2016, 13:35 ··· Адміністрація сайту: ··· Київстар, Viber: +380 67 7569831 ··· Lifecell: +380 63 2909601 ··· E-mail: dun@at.ua
перейти на головну сторінку
Бізнес-каталог Оголошення Новини Коментарі Фото Відео Веб-камери Форум Довідка Реклама
··· Реєстрація ··· ··· Вхід ··· ··· RSS ···
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ser_Gabriel 
Форум » Життя міста Дунаївці » Про медицину та здоровя » Дитяча вакцинація - зло чи благо?
Дитяча вакцинація - зло чи благо?
Вашій дитині робили привівки?
AdminДата: Понеділок, 04.11.2013, 22:46 | Сообщение # 1
Адміністратор
Тема дитячої вакцинації зараз не гримить так як раніше, але тим не менше залишається актуальною. Цікавить думка форумчан про дитячі привівки. Чи вважаєте ви їх необхідними?

Робіть людям добре, погане їм само зробиться

DreamДата: Вівторок, 05.11.2013, 14:40 | Сообщение # 2
Чарівна особа
Користувач
Admin, только три ответа))Вы и я ,и еще кто-то)

Нет таких истин, которые не были бы известны. Есть такие, которые мы начинаем замечать, когда созрели для их понимания.

starДата: Вівторок, 05.11.2013, 17:28 | Сообщение # 3
Користувач
Тема залишається актуальною.Моя думка-це потрібно.Але...Дуже багато підробок-ліки,вакцина.

ВідвідувачДата: Понеділок, 11.11.2013, 13:46 | Сообщение # 4
Гість

Не гримить, бо ніхто зараз привівку не дає. Я коли дала дитині привівку. то вона мала коклюш через 2 тижні і в неї було запалення легенів. Коли я спитала у лікарі то сказали що це я недогледіла дитину і вона простигла, хоча це було 1 липня. Мивже цілий рік негодні його вилікувати постійно кашель, і на море возили і від імунітету ліки давали, немає ніякого результату. А тепер лікар каже що це тоді епідемія на коклюш ходила, хоча ми перед цим дали привівку від коклюша. Постає питання для чого нам знущатися над дітьми коли ефекту від привівок немає!!!!!!!

AdminДата: Понеділок, 11.11.2013, 13:53 | Сообщение # 5
Адміністратор
Абсолютно з Вами згоден. Основна проблема є в тому, що обов'язковість дитячої вакцинації прописана на законодавчому рівні, а здорову дитину без привівок відвести у садок законом теж заборонено, хоча жоден лікар не візьме на себе відповідальність за обов'язкову привівку, все робиться зі згоди батьків, тобто якщо ви плануєте відвести дитину у садок - мусите або погоджуватись на привівки або шукати інший шлях. Я думаю це не правильно. Пропоную з цим щось робити.

ВідвідувачДата: Понеділок, 11.11.2013, 23:44 | Сообщение # 6
Гість

Ну,якщо розібратись,ніхто не має права ЗАБОРОНИТИ відвідувати дит. садок,школу,тому що це порушення прав людини.Просто цим ніхто не хоче займатись всерйоз,простіше дати лікарю/медсестрі 20-50 грн. і діло з кінцем.Я б особисто робила,якби в нас несли відповідальність за якість вакцини та наслідки від вакцинації,а так у них є певний відсоток ускладнень,ще смертельних випадків-все як книжка пише.

ВідвідувачДата: Вівторок, 12.11.2013, 00:24 | Сообщение # 7
Гість

До речі,витяг з наказу
"Враховуючи вище зазначене, відмова керівника дошкільного навчального закладу у прийнятті дитини до закладу без відповідних профілактичних щеплень суперечать діючому законодавству України. За наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка із висновком лікаря, у якому зазначено, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, керівник закладу зобов’язаний прийняти дитину до закладу.

Зміст листа просимо довести до відома місцевих органів управління освітою, керівників дошкільних навчальних закладів.

Заступник Міністра Б.М.Жебровський
Важно отметить, что отсутствие вакцинации у ребенка не говорит о том, что ребенок не здоров. Таким образом, медучреждения ОБЯЗАНЫ выдать необходимую медицинскую документацию родителям непривитого ребенка для ее передачи в садик или школу. При этом, руководители учебных заведений не имеют права не принять непривитого ребенка, если состояние его здоровья позволяет ребенку получать образование."

AdminДата: Вівторок, 12.11.2013, 23:10 | Сообщение # 8
Адміністратор
Я не вважаю, що купувати довідку з привівками - це вихід. Наприклад, може бути ситуація, коли дитині щось вколять виходячи з того, що у неї є всі записані привівки, а їх насправді нема, тому куплені колись привівки можуть стати великою проблемою у майбутньому.
Приведений витяг - це не наказ, це лист, але цитувати його треба на абзац вище:
"Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно наказу Міністерства охорони здоров'я України №43429.11.2002 та затвердженого цим наказом примірного "Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу".
Тобто щоб підписати папір що дитині можна у садок, має зібратись цілий консиліум.
Мені цікаво, хтось у Дунаївцях робив це, тобто чиюсь дитину взяли офіційно без привівок у садок/школу ?
P.S. повний текст листа, котрий в якійсь мірі "розв'язує руки" батькам дітей без привівок можна почитати, наприклад, тут.

ВідвідувачДата: Середа, 13.11.2013, 00:21 | Сообщение # 9
Гість

Тут ще така річ,педіатр ставить здоровий/не здоровий ,якщо немає щеплень,це не означає,що дитина не здорова,ну і від цього танцюєм далі.До речі,натикнулась на книгу про вакцинації,тепер шкодую,що в роддомі не пооббивала руки медсестрі,яка вколола БЦЖ моїй дитині.

Ser_GabrielДата: Середа, 13.11.2013, 17:36 | Сообщение # 10
Модератор
угу, а потом у нас вспышки Кори, краснухи, повальный грипп....
для отказа от вакцинации как по мне должны быть ну очень веские основания. Даже при всем недоверии к вакцинам и медикам.
говорю так потому что на себе перенес болезнь той стадии от которой умирают 10% - 70% получают осложнения на всю жизнь - 15% умирают спустя 2-3 года,а 5% которые как раз и были привиты и могут отделаться легким испугом.
Многие просто не понимая сути следуют инстинкту стада, потому что бабка на лавочке сказала что "в позапрошлом веке и ампициллина не было - и ниче бач жива".
Вирусы мутируют как раз от привитых людей, и выходит так как с каплей никотина, конем и хомячком. Она как известно лошадь просто убивает, а вот хомячка разрывает на части... так и тут - то что может пройти в легкой форме у вакцинированного ребенка или взрослого, в итоге убивает не вакцинированного или делает протекание болезни гораздо сложнее.
Ни для кого ни секрет что многие болезни одним из осложнений могут давать на половую систему. Сделав не сложный анализ становится ясно почему у нас так много недоношенных, тех кто не может выносить, тех кто не может забеременеть....
Так что перед тем как написать заявление об отказе подумайте - готовы ли вы взять на себя ответственность за последствия такого отказа.

Патріотизм — це найперша ознака цивілізованої людини, якість, яка відрізняє людину від раба.

starДата: П`ятниця, 15.11.2013, 21:17 | Сообщение # 11
Користувач
Ser Gabriel,я солидарен с вами по данному вопросу,тем более он проверен на практике десятилетиями медициной,которая была не на последнем месте в мире.

Форум » Життя міста Дунаївці » Про медицину та здоровя » Дитяча вакцинація - зло чи благо?
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Ділові Дунаївці © 2009-2016